X
X

متعلقات ابزار باغبانی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

متعلقات ابزار باغبانی

متعلقات ابزار باغبانی به گروهی از ابزار و لوازم گفته می‌شود که جزئی از یک دستگاه باغبانی هستند. به طور کلی دستگاه‌های متنوعی در صنعت باغبانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چمن زن‌، علف زن، شمشاد زن، شاخه بر، اره، کمپکتور و ... از مهمترین دستگاه‌های باغبانی محسوب می‌شوند. به مرور زمان و تحت تاثیر عوامل مختلف، ممکن است یک قسمت از دستگاه نیاز به تعویض داشته باشد.

در چنین شرایطی، راه حل استفاده از متعلقات ابزار باغبانی است. البته لازم به ذکر است که برخی متعلقات نیز به تنهایی کاربرد دارند.

انواع متعلقات ابزار باغبانی

انواع متعلقات ابزار باغبانی شامل دسته‌های متنوعی می‌شوند. در زیر مهمترین آن‌ها آورده شده‌اند:

سری آبپاش

یکی از مهمترین متعلقات ابزار باغبانی که برای انجام امور گوناگون کاربرد دارد، سری آبپاش است. سری آبپاش ابزار یا وسیله‌ای است که شما می‌توانید آن را به سر شلنگ متصل کرده و آبپاشی را با استفاده از آن انجام دهید.

این سری‌ها معمولا دارای حالت‌های مختلفی هستند که هر کدام از این حالت‌ها، آب را با یک فشار معین خارج می‌کنند. از سری‌های آبپاش برای آبیاری درختان و گیاهان، شستشوی حیاط و ماشین و ... استفاده می‌شود.

انواع تیغ و زنجیر

بسیاری از دستگاه‌های باغبانی مانند چمن زن، علف زن، شمشاد زن، برگ خردکن و ...، با استفاده از تیغه‌های مختلف و زنجیرهای مخصوص عمل می‌کنند. در بسیاری از موارد ممکن است تیغه‌ی دستگاه کند شود و آن دستگاه دیگر قابل استفاده نخواهد بود. در چنین حالتی تعویض تیغه و یا زنجیر بهترین تصمیم است.

انواع کیسه

برخی از دستگاه‌های باغبانی مانند برگ خرد کن و یا مکنده به یک کیسه جهت جمع آوری برگ‌ها تجهیز شده‌اند. گاه به دلایل مختلف ممکن است این کیسه پاره شود، به گونه‌ای که دیگر نتوانید از آن استفاده کنید. با تهیه یک کیسه مخصوص، می‌توان به آسانی دوباره از دستگاه مورد نظر استفاده کرد.

بهترین برند متعلقات ابزار باغبانی

امروزه بسیاری از کمپانی‌هایی که در حوزه تولید ابزارآلات و دستگاه‌های صنعتی مشغول به فعالیت هستند، اقدام به تولید دستگاه‌ها و ابزار باغبانی نیز کرده‌اند. برخی از این برندها تمرکز ویژه‌ای روی تولید این ابزار قرار داده‌اند.

از این رو با بهره‌گیری از یک تیم متخصص و مطابق با استانداردهای جهانی، در تلاش‌اند تا ابزار و دستگاه‌های باغبانی را با بالاترین سطح کیفی تولید نمایند.این برندها اغلب متعلقات ابزارهای تولید شده را نیز روانه‌ی بازار می‌کنند. از بهترین برندهای متعلقات ابزار باغبانی در بازار ایران، می‌توانیم به برندهای شپخ و نووا اشاره کنیم.

قیمت متعلقات ابزار باغبانی

نمی‌توانیم به طور دقیق قیمتی را برای متعلقات ابزار باغبانی بگوییم. زیرا قیمت متعلقات مختلف به عواملی مانند نوع، کاربرد، جنس و برند آن‌ها بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت سری آبپاش 9 حالته رونیکس با سری آبپاش یک برند ناشناخته، کاملا متفاوت است.

خرید متعلقات ابزار باغبانی

برای خرید متعلقات ابزار باغبانی می‌توان به صورت حضوری و آنلاین اقدام کرد. شما می‌توانید با توجه به متعلقه‌ای که نیاز دارید به بازار ابزارهای باغبانی رفته و خرید خود را انجام دهید. همچنین برای خرید آنلاین، کافی است به سایت‌های ارائه دهنده ابزار باغبانی مراجعه کرده و محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه و سپس تنها با چند کلیک ساده می‌توانید خرید خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر