X
X

اورفرز مشتی

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • اور فرز نجاری 2400 وات سی ام تی مدل CMT7E
   ‎24,300,000 تومان

  4 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  اورفرز مشتی

  اورفرزهای مشتی با توجه به کاربردهای گسترده‌ای که دارند، از محبوب‌ترین ابزارها نزد نجاران به حساب می‌آیند. اورفرز مشتی یک دستگاه کوچک است که با استفاده از جریان مستقیم برق و یا باتری قابل شارژ کار می‌کند. اورفرز مشتی به خودی خود کارایی ندارد و کارایی آن زمانی مشخص می‌شود که تیغه‌های مختلف را روی آن نصب نمایید.

  با استفاده از اورفرز مشتی می‌توان طرح‌های مختلفی را روی سطوح چوبی پیاده سازی کرد. علاوه بر این با استفاده از اورفرز مشتی می‌توان کارهای زیر را نیز انجام داد:

  • ایجاد شیار با قطرهای مختلف در قطعات چوبی
  • پخ کردن قسمت نر یا پهلوی چوب
  • ایجاد زاویه با اندازه‌های مختلف در چوب
  • ایجاد اتصال میان قطعات چوبی
  • دو راهه کردن چوب

  با نصب تیغه در شفت اورفرز، موتور دستگاه تیغه را با سرعت بسیار بالا می‌چرخاند. این دستگاه به اندازه‌ای کوچک و سبک است که شما می‌توانید به راحتی با یک دست آن را کنترل کرده و حرکت دهید. با حرکت دادن اورفرز روی قطعات چوبی می‌توانید عملیات مورد نظر را انجام دهید. اورفرزهای مشتی با توجه به اندازه کوچکی که دارند برای انجام کارهای ظریف و برش‌های دقیق، بسیار مناسب‌اند.

  انواع اورفرز مشتی

  انواع اورفرز مشتی، کاملا مشابه با یکدیگر هستند و همگی به یک صورت عمل می‌کنند. مهمترین تفاوت‌هایی که می‌توانیم برای این دستگاه‌ها متذکر شویم، برند و قدرت موتور آن‌ها است.

  بهترین برندهای اورفرز مشتی

  در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار ابزار به شهرت جهانی رسیده‌اند. با این حال جالب است بدانید یک یا دو محصول از هر یک از این برندها به صورت اختصاصی ساخته و روانه بازار می‌شوند.

  بنابراین برای بهترین برندهای اورفرز مشتی می‌توانیم به برندهای بوش، سی ام تی و دی سی ای اشاره کنیم. برند سی ام تی علاوه بر ساخت اورفرز مشتی، تیغه‌های این دستگاه را نیز از بهترین متریال تولید و به بازار ابزار عرضه می‌کند. 

  خرید اورفرز مشتی

  هنگام خرید اورفرز مشتی ابتدا باید توجه داشته باشید که این دستگاه برای انجام کارهای گسترده و قطعات چوبی بزرگ مناسب نیست. برای خرید اورفرز مشتی می‌توانید به صورت حضوری به بازار مراجعه کرده و پس از بررسی‌های لازم، دستگاه مورد نظرتان را خریداری کنید.

  همچنین برخی از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند سازوکار، لیستی جامع از اورفرزها را به شما ارائه می‌کنند. شما می‌توانید به صورت آنلاین دستگاه‌ها مختلف را مقایسه کرده و خرید خود را انجام دهید.

  قیمت اورفرز مشتی

  قیمت اورفرز مشتی به عوامل مختلفی مانند برند دستگاه، قدرت موتور و جنس بدنه آن بستگی دارد. هرچه قدرت موتور اورفرز بیشتر و برند آن معتبرتر باشد، بدون شک قیمت بالاتری هم خواهد داشت. 

  مشاهده بیشتر