X
X

میز برش ریل دار

مشبک لیست

12 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • میز اورفرز ساده سی ام تی مدل 999.110.00
   ‎21,500,000 تومان
  • میز برش ریل دار رونیا 2 طرفه کشویی مدل RS500
   اعلام قیمت و موجودی
  • میز برش ریل واگنی حرفه ای رونیا مدل RS100
   اعلام قیمت و موجودی
  • میز برش ریل دار رونیا پهن کشویی مدل RS300
   اعلام قیمت و موجودی
  • میز برش ریل واگنی رونیا مدل RS200
   اعلام قیمت و موجودی
  • میز اورفرز حرفه ای سی ام تی مدل 999.500.01
   اعلام قیمت و موجودی
  • میز برش ریل دار دوطرفه کشویی رونیا مدل RS600
   اعلام قیمت و موجودی
  • میز برش ریل دار رونیا 2 طرفه حرفه ای کشویی مدل RS400
   اعلام قیمت و موجودی
  • یونیت اره رونیا با خط زن دینامی مدل SRS107 دارای ریموت و مخزن مکنده جدا
   اعلام قیمت و موجودی
  • فرز و میز برش با ریل فکس مدل F60-002
   اعلام قیمت و موجودی
  • یونیت اره با خط زن دینامی رونیا مدل SRS108
   اعلام قیمت و موجودی
  • یونیت اره با خط زن دینامی رونیا مدل SRS106
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  12 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  میز برش ریل دار

  میز برش ریل دار، وسیله‌ای کاربردی و پراستفاده در صنعت نجاری است که برای ایجاد برش‌های عمودی، افقی و زاویه‌دار در صفحات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تفاوت این نوع میز با میز برش ساده در ریل آن است. ریل قطعه‌ای کاربردی از میز برش است که علاوه بر افزایش دقت برش موجب آسان‌تر شدن عملیات برش کاری نیز می‌شود. در اغلب موارد این نوع میز برش دارای یک تیغ اره گرد است که کار اصلی برش را انجام می‌دهد. با این حال شما می‌توانید روی میز برش ریل دار، یونیت‌های مختلفی مانند یونیت لبه چسبان، یونیت اره و خط زن، اورفرز نجاری و ... را نیز نصب نمایید. وجود ریل در این میزها سبب می‌شود تا بتوانید صفحه چوب یا ام دی اف را به راحتی حرکت دهید. این میزها دارای گونیای مندرجی هستند که برای ایجاد برش دقیق کاربرد دارد. علاوه بر این در اکثر موارد برای این میز برش‌ها مجرایی برای اتصال کیسه، مکنده و یا جارو برقی قرار داده شده است. این امر سبب می‌شود خاک اره‌ها یا تراشه‌های ریز چوبی ناشی از برش کاری به درون مخزن متصل شده کشیده شوند تا محیط کار تمیز باقی بماند.

  انواع میز برش ریل دار

  انواع میز برش‌های ریل دار عملیات مشابهی را انجام می‌دهند. بنابراین نمی‌توانیم تفاوت زیادی میان آن‌ها قائل شویم. انواع میز برش ریل دار می‌توانند در ابعاد، برند، ویژگی‌ها و ... با یکدیگر تفاوت داشته باشند. همچنین میزهای برش بر اساس نوع میز می‌توانند در نوع واگنی یا کشویی ساخته شوند.

  بهترین برند میز برش ریل دار

  برندهای مختلفی در بازار فعالیت می‌کنند که انواع اره میزی و یا میز برش ریل دار را ساخته و روانه بازار می‌کنند. با این حال برخی از برندها با تکیه بر نیروی متخصص، بهره گیری از استانداردهای روز دنیا و استفاده از مواد اولیه با کیفیت میز برش‌های ریل دار را با بالاترین سطح کیفی تولید می‌کنند. از این رو برندی مانند رونیا به عنوان بهترین برند میز برش ریل دار شناخته می‌شود.

  قیمت میز برش ریل دار

  قیمت میز برش ریل دار می‌تواند به عوامل مختلفی مانند ابعاد، برند و قابلیت‌های آن بستگی داشته باشد. بنابراین نمی‌توانیم قیمت دقیقی برای این میزها بیان کنیم. با این حال جهت اطلاع از قیمت دقیق هر محصول می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  خرید میز برش ریل دار

  برای خرید میز برش ریل دار علاوه بر مراجعه حضوری، می‌توانید به صورت آنلاین نیز اقدام نمایید. سازوکار مرجع مناسبی برای خرید این نوع میزها به حساب می‌آید. در سازوکار تنوع بالایی از این میزها و از بهترین برندها وجود دارد تا خریدی فوق العاده داشته باشید.

  مشاهده بیشتر