شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

پیچ گوشتی بادی

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. پیچ گوشتی مستقیم دامار مدل DM4060A
    اعلام قیمت و موجودی
  2. پیچ گوشتی بادی 1.4 اینچ رونیکس مدل 2514
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

پیچ گوشتی بادی

ابزارهای بادی با استفاده از هوا با فشار زیاد کار کرده، به زبان ساده یعنی قطعات داخلی ابزار با وارد شدن هوا به درون ابزار، اجزای داخلی شروع به حرکت می‌کنند. ابزارهای بادی درگذشته فقط مصارف صنعتی داشته و بین کاربران علاقه ای برای استفاده از این نوع ابزار ها نبوده؛ با گذشت زمان و تولید ابزار های سبک برای کاربران، استفاده از این ابزار بین عموم مردم رایج شد. پیچ گوشتی بادی یکی از ابزار تولید شده در دسته محصولات ابزار های بادی است. شرکت سازوکار یکی از ارائه کنندگان ابزار بوده که توانسته در فروش پیچ گوشتی بادی موفق عمل کند. پیچ گوشتی بادی ابزاری مهم در محیط های کارگاهی، نیمه صنعتی و خطوط تولید کالا بوده و برای مشاغل زیادی کاربرد و استفاده دارد. باید توجه داشت که ابزار نیاز به هوا با فشار زیاد داشته و باید در کنار آن از کمپرسور استفاده شود تا بتواند هوای مورد نیاز دستگاه را تامین کند.

خرید انواع پیچ گوشتی بادی

پیچ گوشتی بادی در دو مدل مستقیم و تفنگی تولید می‌شود. همانطور که از اسم این محصولات مشخص بوده هر کدام برای کار خاصی تولید می‌شود. از پیچ گوشتی های مستقیم معمولا در خطوط تولید و از مدل تفنگی در کارگاه ها استفاده می‌شود. پیچ گوشتی های مستقیم مجهز به گیره انتهایی بوده که در خطوط تولید به بالانسر متصل شوند. این ابزارها معمولا از دنباله ورودی با سایز 1.4 اینچ یا 6 میلی‌متری بهره میبرند. میزان فشار هوای مورد نیاز برای کار با ابزار 90 PSI بوده که مخفف پوند بر اینچ مربع است. ابزارگیر این دستگاه دارای سایز استاندارد 1.4 اینچ بوده تا از سری های پیچ گوشتی پشتیبانی کند. سرعت گردش پیچ گوشتی های بادی بین 1000 تا 10000 دور بر دقیقه بوده که قابلیت تنظیم داشته تا مناسب با نوع قطعه کار تنظیم شود. وزن این ابزارها بین 500 گرم تا 1.5 کیلو گرم بوده که در دسته ابزار های سبک قرار می‌گیرند.

تولید کنندگان

کمپانی و شرکت های بزرگی در تولید ابزار های برقی، شارژی و بادی فعالیت دارند. از کمپانی هایی که شرکت سازوکار در تامین ابزار برای کاربران خود ابزار تهیه می‌کند، می‌توان به شرکت های رونیکس (RONIX) و دامار (DAMAR) اشاره کرد که در تولید انواع پیچ گوشتی بادی توانستند موفق عمل کنند. هر دو کمپانی نام برده محصولات خود را در کشور چین تولید کرده؛ اما به واسطه استفاده از مواد اولیه با کیفیت توانسته اند محصولات با کیفیتی تولید کنند و در بازار ایران از جایگاه مناسبی در بین کاربران خود برخوردار شوند.

سازوکار

شرکت سازوکار یکی از فروشگاه های آنلاین در حوزه فروش ابزار بادی و برقی، شارژی است. سازوکار توانسته با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، اعتماد کاربران را برای خرید از فروشگاه اینترنتی جلب کند. برای خرید پیچ گوشتی بادی می‌توانید از طریق سایت سازوکار محصول را بررسی و با دیگر محصولات مقایسه کنید؛ و بعد از انجام بررسی محصول مورد نظر، خرید خود را تکمیل کنید. با مقایسه قیمت پیچ گوشتی بادی در سازوکار و دیگر فروشگاه ها، از خرید پیچ گوشتی بادی ارزان در این فروشگاه اطمینان حاصل کنید.