شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

دریل شارژی

مشاهده به صورت مشبک لیست

40 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • % off 11
  دریل شارژي براشلس 20 ولت آروا مدل 5815
  بود ‎3,998,000 تومان قیمت ویژه ‎3,558,220 تومان
  • % off 11
  کیت دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی 12 ولت رونیکس مدل 8101K
  بود ‎2,998,000 تومان قیمت ویژه ‎2,668,220 تومان
  • % off 11
  کیت پیچ گوشتی چکشی شارژی 12 ولت رونیکس مدل 8104K
  بود ‎2,898,000 تومان قیمت ویژه ‎2,579,220 تومان
  • % off 11
  دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آروا مدل 5801
  بود ‎3,198,000 تومان قیمت ویژه ‎2,846,220 تومان
  • % off 11
  دریل پیچ گوشتی شارژی چکشی 12 ولت آروا مدل 5802
  بود ‎3,398,000 تومان قیمت ویژه ‎3,024,220 تومان
 1. دریل پیچ گوشتی شارژی بوش مدل GSR 180 LI 18 ولت
  اعلام قیمت و موجودی
 2. دریل شارژی 12 ولت آروا مدل 5820
  اعلام قیمت و موجودی
 3. دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت توسن مدل 9919DC
  اعلام قیمت و موجودی
 4. دریل شارژی دو سرعته 12 ولت آنکور مدل PMCE1
  اعلام قیمت و موجودی
مشاهده به صورت مشبک لیست

40 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دریل شارژی

بدون شک دریل‌ ها مهمترین و پرکاربردترین ابزار برقی هستند. دریل یکی از ابزار آلات برقی و شارژی است که می‌توانید آن را هم به صورت برقی و هم به صورت شارژی در بازار پیدا کنید.

فرقی نمی‌ کند بخواهید در خانه چند سوراخ روی دیوار ایجاد کنید و یا در کارگاه بخواهید عملیات سوراخ کاری را انجام دهید. در هر صورت داشتن یک دریل به شما کمک می‌کند که بتوانید به سرعت عملیات سوراخ کاری و یا باز و بسته کردن پیچ‌ ها را انجام دهید.

دریل‌ ها نوعی ابزار پرکاربرد هستند که در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند. انواع دریل برای انجام عملیات سوراخ کاری در چوب، بتن و فلز و باز و بسته کردن پیچ‌ ها به کار گرفته می‌شوند.

دریل‌ ها با توجه به منبع تغذیه‌ ای که دارند دارای دو نوع برقی و شارژی هستند. دریل‌ های برقی، دریل‌ هایی هستند که با برق کار می‌ کنند و به وسیله‌ ی یک، دو شاخه به جریان برق مستقیم متصل می‌شوند.

جا به جایی با این دریل‌ ها محدود است زیرا سیم این نوع دریل اندازه‌ی معینی دارد و نمی‌توانید آن را زیاد جا به‌ جا کنید. از این رو دریل‌ های شارژی ساخته شدند تا شما محدودیت جا به جایی نداشته باشید. دریل‌ های شارژی با استفاده از باتری کار می‌ کنند و متناسب با میزان شارژدهی باتری، شما می‌توانید بدون محدودیت جا به‌ جایی از این دریل‌ ها استفاده کنید.

انواع دریل شارژی

دریل‌ های شارژی انواع خا صی ندارند. در واقع انواع دریل شارژی تنها در برند، شکل ظاهری، مشخصات فنی و اندازه با یکدیگر تفاوت دارند. تمامی دریل‌ های شارژی یک مکانیزم کاری دارند و از آن‌ ها برای سوراخ کاری و باز و بسته کردن پیچ‌ ها استفاده می‌ شود.

دریل‌ شارژی چه ویژگی‌ هایی دارد؟

مهمترین ویژگی دریل شارژی این است که این دریل با استفاده از یک باتری قوی کار می‌کند. یعنی موتور دریل انرژی الکتریکی مورد نیاز خود را از باتری می‌گیرد. سپس این انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند و موجب راه اندازی دریل می‌شود. این ویژگی سبب می‌شود در مکان‌ هایی که شما به برق دسترسی ندارید، بتوانید به راحتی کارهای مورد نظر خود را انجام دهید.

دریل‌ های شارژی مجهز به یک ترکمتر هستند. این ترکمتر می‌تواند به شما کمک کند تا گشتاور دریل شارژی را کنترل کرده و آن را مطابق با نظر خود تنظیم نمایید. این امر به ویژه هنگامی که می‌خواهید از حالت پیچ گوشتی دریل استفاده کنید، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

به عنوان مثال برای بستن پیچ‌ های کوچک‌ تر الزامی است که درجه ترکمتر پایین‌ تر باشد. علاوه بر این برای تعویض حالت دریل از حالت چکشی به پیچ گوشتی و یا برعکس به ترکمتر نیاز است.

اکثر دریل‌ های شارژی دارای یک کلید گازی هستند . این کلید گازی برای اعمال سرعت روی مته است. شما هرچه بیشتر این کلید را فشار دهید سرعت آزاد مته‌ی دریل بیشتر می‌شود. برخی دریل‌های شارژی مانند دریل‌های برقی، از گیربکس دو سرعته بهره مند هستند.

دریل‌های شارژی از آنجا که قابلیت باز و بسته کردن پیچ‌ها را دارند، مجهز به کلید چپ گرد و راست گرد هستند.

دریل‌های شارژی کوچک و جمع و جور هستند و وزن آن‌ها نیاز بسیار سبک است. به نحوی که به راحتی و بدون آن که دستتان خسته شود می‌توانید با آن کار کنید.

بهترین برند دریل شارژی

تمامی برندهای که در زمینه تولید ابزار آلات و یراق فعالیت دارند، دریل شارژی هم تولید می‌کنند. در این میان برندهایی مانند بوش، رونیکس و آروا به عنوان بهترین برند دریل شارژی شناخته می‌شوند. این برندها دریل‌ های شارژی خود را مطابق با بالاترین سطح استاندارد و با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می‌کنند. از این رو توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.

خرید دریل شارژی و قیمت آن

برای خرید دریل شارژی و یا اطلاع از قیمت دریل شارژی علاوه بر خرید حضوری می‌توانید به صورت اینترنتی نیز خرید خود را انجام دهید. برای این کار تنها کافی است به فروشگاه اینترنتی سازوکار که یک فروشگاه فعال و معتبر در زمینه فروش ابزار و یراق آلات است. با مراجعه به سایت رسمی سازوکار می‌توانید دریل‌ های شارژی را از برندهای مختلف بررسی کرده، مشخصات فنی آن‌ها را مقایسه و نقد و بررسی هر یک از آن‌ها را مطالعه کنید. سپس می‌توانید با چند کلیک کوتاه خرید خود را نهایی کرده و آن را در خانه تحویل بگیرید.