پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

دریل شارژی

مشاهده به صورت مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
  1. دریل شارژی ضربه ای 12 ولت دو دور بوش مدل GSB 120 LI
    ‎2,959,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

دریل شارژی

حتما شما هم در مواقعی گرفتار پیدا کردن جای برق یا دسترسی نداشتن به برق بوده‌اید. دریل شارژی ها نوعی از دریل ها هستند که بر خلاف دریل برقی با ولتاژ باتری کار می کنند. باتری دریل شارژی توسط شارژر مخصوص شارژ شده و در مکان هایی که برق در دسترس نیست می توان از آن ها استفاده کرد. هم چنین دریل شارژی ها معمولا اندازه کوچک و وزن کمی دارند و به آسانی قابل حمل هستند.

باتری دریل شارژی مهم‌ترین جز یک دریل شارژی است چرا که نیروی محرکه دریل شارژی را تامین می‌کند

ترکمتر دومین جز دریل شارژی است که اهمیت به سزایی دارد چون با ترکمتر می‌توان میزان گشتاور اعمال شده توسط دریل را تنظیم کرد و برای استفاده به عنوان پیچ‌گوشتی بسیار ضروری است. هر چه درجه ترکمتر پایین‌تر باشد دریل مناسب بستن پیچ‌های کوچک‌تر می‌شود. همچنین تعویض حالت از دریل به پیچ گوشتی نیز و نیز حالت چکشی از طریق ترکمتر انجام می‌شود.

کلید دریل‌های شارژی اغلب کلید گازی هستند یعنی هر چه کلید بیشتر فشار داده شود سرعت گردش آزاد دریل بیشتر می‌شود و برعکس. بعضی از دریل‌های شارژی دارای گیربکس دو سرعته هستند با استفاده از آن بازه تغییر سرعت دریل را تغییر می‌دهند. از دیگر اجزای دریل می‌توان به کلید چپ‌گرد راست‌گرد، سه نظام و چراغ کار اشاره کرد.

 برند‌های دریل شارژی

با توجه به انواع متفاوت دریل شارژی و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید دریل شارژی توجه و شناخت انوع آن است. تمام دریل شارژی موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix)و کرون (Crown).

خرید آنلاین دریل شارژی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع دریل شارژی را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی دریل شارژی می‌توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. بهترین قیمت دریل شارژی که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید با بهترین کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.