X
X

ریل مخفی

مشبک لیست

117 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. ریل تاندم 50 سانتی‌متر فول آرام بند دامار مدل DMS4F-C250 - یک جفت
  اعلام قیمت و موجودی
 2. ریل تاندم 50 سانتی‌متر سینگل آرام بند دامار مدل DMS4P-C250 - یک جفت
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 3. ریل تاندم فول آرام بند دامار مدل DMS4F-B500 - یک جفت
  اعلام قیمت و موجودی
 4. ریل آندرمانت سینگل فشاری دامار مدل DMS4P-CP50 - یک جفت
  اعلام قیمت و موجودی
 5. ریل مخفی سینگل آرام بند صامت مدل اسمارت اسلایدیا 50
  اعلام قیمت و موجودی
 6. ریل مخفی نیمه فول رونیا مدل RS-HS500 50 سانتی متر
  اعلام قیمت و موجودی
 7. ریل اسمارت صامت سینگل 50 سانتی‌متر
  اعلام قیمت و موجودی
 8. ریل فشاری اسمارت اسلاید صامت
  اعلام قیمت و موجودی
 9. ریل مخفی نیمه فول رونیا مدل RS-HS300 30 سانتی متر
  اعلام قیمت و موجودی
 10. ریل باتم مانت (مخفی) p20 نیمه فول عمق 50 فانتونی مدل B215
  اعلام قیمت و موجودی
 11. ریل تاندم صامت اسمارت اسلایدیا فول آرام‌بند 35سانتی‌متر به همراه براکت
  اعلام قیمت و موجودی
 12. ریل تاندم فول آرام بند دامار مدل DMS4F-B450 - یک جفت
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

117 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

ریل مخفی

یکی از مهمترین انواع ریل‌های کشو که در زمره پرفروش‌ترین‌ها نیز به شمار می‌آید، ریل مخفی است. ریل مخفی به دلیل کاربرد خوب و مناسب، باز و بسته شدن نرم و روان کشو، سرعت مناسب، قیمت مناسب و دیده نشدن بسیار محبوب است. همانطور که از نام این ریل پیداست، ریل مخفی به ریلی گفته می‌شود که هنگام باز و بسته کردن کشو در ظاهر کار دیده نمی‌شود. نصب این نوع ریل بسیار آسان است. به همین دلیل این ریل در طراحی دکوراسیون داخلی و ساخت انواع کشوهای مختلف، بسیار کاربرد دارد. نکته‌ی دیگر این است که این ریل دارای انواع مختلف است.

انواع ریل مخفی کشو

ریل مخفی کشو دارای انواع آرام بند و مگنتی است. ریل‌های مخفی به صورت مخفی در زیر باکس کشو نصب می‌شوند. به همین دلیل در ظاهر کار دیده نمی‌شوند. همین امر سبب زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه شما می‌شود. نصب ریل مخفی بسیار آسان است و به حرکت نرم و سریع کشو کمک می‌کند.

ریل مخفی آرام بند

یکی از انواع ریل مخفی کشو، ریل مخفی آرام بند است. در بسیار از موارد ممکن است به دلایل مختلف کشوها با شدت بسته شوند و همین امر موجب آسیب دیدن بدنه کشوها می‌شود. ریل آرام بند دارای یک سیستم آرام بند است و کمک می‌کند از شدت حرکت‌های ناگهانی کاسته شود تا کشو بدون آسیب باز و بسته شود. همچنین ریل مخفی آرام بند از ایجاد صداهای مهیب هنگام باز و بسته شدن کشو جلوگیری می‌کند.

ریل مخفی مگنتی

یکی دیگر از انواع ریل مخفی کشو، ریل مخفی مگنتی است. این نوع ریل مخفی هم در زیر باکس کشو نصب می‌شود و برای کشوهایی کاربرد دارد که فاقد دستگیره هستند. این مدل از ریل مخفی با استفاده از ساچمه‌های مگنتی کار می‌کند. در واقع برای باز و بسته کردن کشو تنها کافی است یک فشار کوچک به آن وارد کنید تا کشو به نرمی بیرون بیاید. برای بستن کشو هم به همین ترتیب می‌توانید عمل کنید.

بهترین برند‌های ریل مخفی

ریل‌ های مخفی به دلیل کاربرد مفید، دیده نشدن در ظاهر کار و قیمت مناسب از پرطرفدارترین انواع ریل کشو هستند. یراق آلات از جمله مهمترین لوازمی هستند که در بازسازی ساختمان و یا طراحی داخلی دکوراسیون به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بنابریان ضروری است که این یراق آلات از جنس مرغوب و با کیفیت ساخته شوند. امروزه برخی از برندهای یراق آلات دارای شهرت جهانی هستند. برندهایی مانند دامار، ایتالیانا، رونیا، فانتونی و صامت از بهترین برندهای ریل‌های مخفی هستند.

خرید ریل مخفی و قیمت آن

اگر ظاهر کار برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، ریل مخفی بهترین پیشنهاد برای استفاده در کابینت‌ها و کشوهاست. برای خرید ریل مخفی و یا اطلاع از قیمت ریل مخفی شما می‌توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

فروشگاه اینترنتی سازوکار یک فروشگاه معتبر برای خرید آنلاین ابزار و یراق آلات است. با مراجعه به این فروشگاه می‌توانید تنوع بالای محصولات را مشاهده نمایید، از قیمت آن‌ها مطلع شده، آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و خرید خود را به آسانی انجام دهید.

مشاهده بیشتر