X
X

سیستم روشنایی لوازم برقی

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. ترانس 12 ولت مکانیزم کیارو ایتالیانا فرامنتا مدل 4670700000
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

سیستم روشنایی لوازم برقی

لوازم برقی برای آن که بتوانند روشن شده و عمل کنند، نیازمند سیستم‌هایی هستند که عملکرد لوازم برقی را ممکن می‌سازد. این سیستم‌ها، سیستم‌ روشنایی لوازم برقی نامیده می‌شوند. سیستم‌های روشنایی در واقع پل ارتباطی هستند که می‌توانند ارتباط میان جریان برق و لوازم برقی را ایجاد نمایند. در دنیای امروز زندگی کردن بدون استفاده از لوازم برقی ممکن نیست.

فرقی ندارد بخواهید از لوازم خانگی برقی استفاده کنید و یا قصد داشته باشید در کارگاه‌ خود از ابزار آلات برقی استفاده نمایید. در هر صورت امروزه لوازم برقی بخش جدا نشدنی زندگی ما هستند.  این لوازم موجب می‌شوند ما بتوانیم کارهای خود را راحت‌ تر انجام دهیم و در زمان خود صرفه جویی کنیم.

واضح است که برای راه اندازی لوازم برقی می‌بایست آن‌ها را به جریان برق متصل نماییم. برای اتصال این لوازم به جریان برق، لازم است یک پل ارتباطی میان این دو باشد. این پل ارتباطی همان سیستم روشنایی لوازم برقی است که در اشکال گوناگون طراحی شده است.

انواع سیستم روشنایی لوازم برقی

سیستم‌ های روشنایی برقی دارای انواع مختلفی هستند. این سیستم‌ها که رابط میان لوازم برقی و جریان برق هستند در انواع زیر طراحی و ساخته شده‌اند:

پریز

رایج‌ ترین نوع سیستم‌ های روشنایی لوازم برقی، پریزها هستند. بدون شک همه‌ ی ما در منزل و یا محل کار خود با تعدادی زیادی پریز سروکار داریم و روزانه بارها و بارها از آن‌ها استفاده می‌کنیم. طراحی پریزها از سال‌های گذشته تا به امروز پیشرفت کرده است. امروزه پریزها در اشکال متنوع ساخته و عرضه می‌شوند. به عنوان مثال برند فانتونی نوعی پریز را طراحی کرده است که قدرت پخش موسیقی نیز دارد.

ترانس و سنسور

ترانس‌ها یکی دیگر از انواع سیستم روشنایی برقی هستند. هنگامی که جریان برق به صورت ناگهانی قطع و سپس وصل می‌شود، به دلیل تغییرات جریان برق و ولتاژ آن، ممکن است وسایلی برق متصل به برق آسیب ببینند. برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم برقی که لازم است مداوم روشن باشند، ترانس بهترین وسیله برای اتصال آن‌ ها به برق است.

ترانس سبب می‌شود هنگام قطع و وصل شدن ناگهانی برق، لوازم برق از آسیب در امان باشند. سنسورهای چشمی نیز سنسورهایی هستند که یک چراغ ضروری دارند که به محض عمل کردن سنسور، روشن و خاموش می‌شوند. به عنوان مثال چراغ‌ موجود در یخچال که هنگام باز و بسته کردن در یخچال روشن و خاموش می‌شود، نوعی سنسور چشمی به حساب می‌آید.

داکت

برای پوشاندن کابل‌های برق درون دیوار، روی دیوار و یا روی میز، از داکت استفاده می‌شود. داکت‌ها نوعی یراق آلات هستند که کابل‌ های برق را پوشش می‌دهند. داکت‌ها علاوه بر پوشش کابل‌ های برق موجب منظم شدن آن‌ها نیز می‌گردند. به عنوان مثال با استفاده از یک داکت می‌ توان کابل‌های روی میز کامپیوتر را پوشش داد و نظم بخشید.

بهترین برندهای سیستم روشنایی لوازم برقی

بدون استفاده از سیستم‌های روشنایی برقی، راه اندازی و روشن کردن لوازم برقی ممکن نیست. این سیستم‌ها نقش گسترده و پر اهمیتی در منزل و یا محل کار ما دارند.

بنابراین الزامی است این سیستم‌ ها را از برندهای معتبر و مطمئن تهیه کنیم. از بهترین برندهای سیستم روشنایی برقی، می‌توانیم به برند فانتونی اشاره کنیم. فانتونی تنوع بالایی در طراحی و تولید سیستم‌های روشنایی برقی دارد.

خرید سیستم روشنایی لوازم برقی و قیمت آن

برای خرید سیستم روشنایی لوازم برقی، فروشگاه اینترنتی سازوکار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. سازوکار یک فروشگاه آنلاین معتبر است که با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تهیه محصولات برند و اورجینال، توانسته است رضایت مشتریان در حوزه ابزار و یراق آلات را کسب نماید.

با مراجعه به سازوکار همچنین می‌توانید از قیمت سیستم روشنایی لوازم برقی مطلع شوید. در سازوکار سیستم‌ های روشنایی برقی از تنوع بالایی برخوردار هستند که شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، محصول مورد نظر را تنها در چند دقیقه خریداری کرده و در منزل به آسانی تحویل بگیرید.

مشاهده بیشتر