شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

ابزار اندازه گیری

مشاهده به صورت مشبک لیست

321 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • تراز لیزری بوش Quigo
   ‎4,080,000 تومان
   • بسته 10 عددی صفحه سنباده ابزار همه كاره بوش مدل 2608607540
    ‎115,200 تومان
    • متعلقات ابزار همه کاره بوش مدل 2608664622 مجموعه 6 عددی
     ‎3,000,000 تومان
     • زاویه سنج دیجیتالی تاشو سی ام تی مدل DAF-001
      ‎1,783,040 تومان
      • سه پایه مخصوص متر و تراز بوش مدل BT 150
       ‎1,800,000 تومان
       • ابزار اندازه گیری برند بوش مدل Atino
        ‎3,120,000 تومان
        • تراز لیزری ترکیبی بوش مدل 60106600
         ‎5,090,400 تومان
         • % off 11
         متر لیزری 50 متری رونیک مدل RH-9351
         بود ‎1,598,000 تومان قیمت ویژه ‎1,422,220 تومان
         • تراز لیزری ترکیبی بوش مدل Universal Level 2
          ‎4,680,000 تومان
          • تراز ليزري تركيبي خطي - نقطه اي بوش GCL2-15
           ‎5,090,400 تومان
           • DHG-001 زاویه سنج دیجیتالی سی ام تی مدل
            ‎1,288,000 تومان
            • % off 11
            تراز لیزری 2 خط رونیکس مدل RH-9500
            بود ‎3,298,000 تومان قیمت ویژه ‎2,935,220 تومان
           مشاهده به صورت مشبک لیست

           321 آیتم

           صفحه
           در هر صفحه
           تنظیم بصورت صعودی

           ابزار اندازه گیری

           از ابزار اندازه گیری برای سنجش، برآورد و اندازه‌گیری کمیت‌های فیزیکی استفاده می‌شود. مفهوم اندازه‌گیری در علوم فیزیکی، تضمین کیفیت و مهندسی، به معنی فعالیتی است که برای به‌دست‌آوردن و مقایسه مقادیر فیزیکی اشیا و رویدادهای دنیای واقعی انجام می‌شود. امروزه بدون استفاده از ابزار اندازه گیری مناسب نمی‌توان انتظار خروجی‌های مطلوب و قابل قبول کیفی و کمی را در حرفه‌ها و صنایع مختلف داشت. یکا یا واحد اندازه گیری به مقدار ثابت و معینی از یک کمیت استاندارد و تثبیت‌شده گفته می‌شود که به‌صورت معیاری برای اندازه ‌گیری و شمارش آن کمیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرآیندهای اندازه‌ گیری نیز اعدادی را نشان می‌دهند که کمیت مورد مطالعه و واحد اندازه‌ گیری آن را با همدیگر مرتبط می‌کنند. ابزار اندازه ‌گیری و روش‌های آزمونی شناخته‌شده که کاربرد آن ابزار را تعریف می‌کنند، ابزاری هستند که با کمک آنها می‌توان به این روابط عددی دست یافت. تمام ابزارهای اندازه گیری حاوی مقادیری از خطای ابزار و عدم قطعیت اندازه گیری هستند. ابزارهای اندازه گیری تنوع و دامنه کاربرد گسترده‌ای دارند و شامل ابزارهای ساده مانند خط کش و کرونومتر تا ابزارهای بسیار پیشرفته‌تر مانند میکروسکوپ الکترونی و شتاب‌دهنده ذره‌ای می‌شوند. همچنین از ابزار دقیق مجازی در سطوح گسترده برای توسعه ابزارهای اندازه گیری مدرن استفاده می‌شود.

           انواع ابزار اندازه گیری

           ابزارهایی که اندازه‌گیری‌های دقیق را نشان می‌دهند یکی از اجزای ضروری در هر حرفه‌ای هستند. به این معنا که از حرفه‌ی نجاری گرفته تا لوله‌کشی و سنگ‌تراشی و به طور کلی هر شغل صنعتی، پزشکی یا آزمایشگاهی، موفقیت و کیفیت هر حرفه وابسته به کاربرد ابزار اندازه‌گیری مناسب آن است. درواقع ابزارهای اندازه گیری راهی مطمئن را برای مشاهده و ثبت دنیای اطراف به ما نشان می‌دهند و با کمک آنها بهتر می‌توانیم درس‌های مختلف حرفه‌مان را به نسل‌های بعدی دانشجویان و متخصصان آن رشته منتقل کنیم.

           ابزار صنعتی در انواع و دامنه کاربرد مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. ابزاری نظیر ردیاب، شیب سنج لیزری، متر لیزری، زاویه سنج، دماسنج، ضخامت سنج، چرخ متر، ترازو، مولتی متر، ولت متر، صوت سنج، لیزر، تستر کابل و ... از جمله مهمترین ابزارهای اندازه گیری صنعتی هستند و هریک کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال از ترازو برای سنجش و اندازه‌گیری جرم اجسام در صنایع مختلف استفاده می‌شود. کاربرد ابزار زاویه سنج همان‌طور که از نامش مشخص است، اندازه‌گیری زوایای مختلف بوده و در انواع دیجیتال و دستی موجود است. صوت سنج نیز ابزاری است که برای اندازه‌گیری شدت صوت و نمایش مقدار اندازه‌گیری شده به اپراتور از آن استفاده می‌شود و ابزار پرکاربردی در صنایع چوب، نساجی، شیشه‌گری، چاپ، حمل و نقل و ... محسوب می‌شود. تراز لیزری ، ابزار دقیقی است که معمولا در مشاغل ساختمانی و برای عمودی‌کردن سطوح، ایجاد شیب و ترازکردن سطوح مختلف از آن استفاده می‌شود. در این ابزار، لیزر جایگزین نخ و سیم شده و به همین دلیل می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن سطوح مختلف را با کمک این ابزار تراز کرد. متر لیزری یکی از ابزار دقیق و کاربردی برای اندازه گیری طول، سطح و زاویه بوده و برای ترازیابی و عمق‌سنجی از آن استفاده می‌شود.

           برترین برندهای ابزار اندازه گیری

           یکی از فاکتورهای تاثیرگذار برای خرید ابزار اندازه گیری مناسب، بادوام و دقیق، برند آن است؛ چراکه انتخاب برند مناسب روی کیفیت اندازه گیری و دقت بالای کار و خروجی مطلوب تاثیرگذار است. همانطور که اشاره شد، ابزارهای اندازه گیری انواع و دامنه کاربرد گسترده‌ای دارند. برندهای مختلفی نیز مشغول تولید و عرضه این ابزارها به بازارهای هدف مختلف هستند. برندهایی نظیر بوش، رونیکس، سی ام تی، لیزر لاینر، دی سی ای، آرورا، ای جی پی، نووا و هیوندای از جمله برندهای معتبری هستند که انواع ابزار اندازه گیری را  با کیفیت و دقت مناسب تولید می‌کنند و در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع ابزار اندازه گیری باکیفیت و با برندهای مذکور عرضه می‌شود.

           خرید آنلاین ابزار اندازه گیری

           امروزه کاربرد انواع ابزار اندازه گیری در صنایع و مشاغل مختلف به ضرورتی اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است. برای خرید ابزار اندازه گیری می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی در ایران بوده و ابزار اندازه‌گیری در انواع و اقسام مختلف و با برندهای معتبر و متنوع در آن موجود هستند. برای اطلاع از قیمت ابزار اندازه گیری به برچسب قیمت آنها در فروشگاه اینترنتی سازوکار توجه کنید. در نهایت با توجه به نوع نیاز، مشخصات هر ابزار و برند و مدل منتخب می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش ابزار اندازه گیری در فروشگاه اینترنتی سازوکار استفاده کرده و آیتم متناسب با نیازتان را خریداری کنید.