شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

میز و صندلی

مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. پایه میز کار برقی ارتفاع قابل تنظیم 36 تا 82 سانتی متر دو پایه فانتونی مدل T475
  اعلام قیمت و موجودی
 2. صندلی تاشو مدل اکو عرض 50 - 30 فانتونی مدل J480
  اعلام قیمت و موجودی
 3. صندلی تاشو مدل لوکس عرض 40 فانتونی مدل J481
  اعلام قیمت و موجودی
 4. پایه میز کار برقی 36 تا 82 سانتی متر تک پایه فانتونی مدل T474
  اعلام قیمت و موجودی
 5. میز کشویی جهت یونیت عرض 60 تا 80 سانتی متری با آرامبند فانتونی مدل H081
  اعلام قیمت و موجودی
 6. میز کشویی جهت یونیت عرض 40 تا 60 سانتی متری با آرامبند فانتونی مدل H080
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

میز و صندلی 

آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد حتما این جمله معروف که بین معماران و طراحان دکوراسیون در خصوص آشپزخانه مطرح است را شنیده اید. آشپزخانه قلب تپنده خانه است.

مفهوم این جمله تنها یادآور این نکته است که احساسی که افراد از آشپزخانه و چینش آن می گیرند بسیار مهم است. اکسسوری آشپزخانه این روزها مورد استقبال زیادی قرار گرفته است که بخش عمده آن مربوط به اکسسوری کابینت می‌شود. در واقع اکسسوری‌های آشپزخانه مربوط به انواع آشپزخانه مدرن و به خصوص آشپزخانه‌هایی می‌شود که فضا و به خصوص کابینت کمتری برای نگهداری وسایل دارند.

چرا که در صورت نداشتن اکسسوری کابینت مثل سبد سوپر مارکت به هم ریختگی و آشفتگی زیادی به چشم می‌خورد که این مساله به خصوص در آشپزخانه مدرن، زیبایی آن را زیر سوال می‌برد. بنابراین اگر بتوانیم از امکانات اکسسوری آشپزخانه مانند اکسسوری کشویی در دکوراسیون آن استفاده کنیم هم از فضای موجود استفاده بهینه را می‌توان کرد و هم فضای زیباتر و نظم و ترتیب بیشتری را در آن شاهد خواهیم بود.

میز و صندلی تاشو

خیلی های تا اسم صندلی های تاشو را می شنوند، سریعا به یاد مدل های فلزی مرسومی می افتند که عمدتا در مراسم جشن عروسی مورد استفاده قرار می گیرند. اما مدل صندلی تاشو امروزی تفاوت های خیلی زیادی با مدل های کسل کننده و قدیمی پیدا کرده است. در حقیقت صندلی های تاشو مدل های خیلی متنوع تری از نمونه های فقط فلزی دارند که عده زیادی هم از آنها بی اطلاع هستند.

برترین برندهای اکسسوری آشپزخانه

در یک آشپزخانه مدرن نظم و ترتیب چیدمان وسایل حرف اول را زده و استفاده از یک اکسسوری آشپزخانه مناسب می‌تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را مرتب‌تر جلوه دهد. با توجه به کاربردی بودن اکسسوری های به کار برده شده در محیط آشپزخانه کیفیت این محصولات بسیار مورد اهمیت است. برای مثال محصولاتی که در معرض آب قرار دارد ممکن است دچار زنگ زدگی شود و این موضوع جلوه درستی در آشپزخانه نخواهد داشت. بین برندهای برتر در خصوص تولید اکسسوری آشپزخانه می توان به برند نام آشنای فانتونی اشاره کرد که در بین طراحان و سازندگان از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

خرید آنلاین اکسسوری آشپزخانه

امروزه طراحان و معماران با طرح های نوین خود، گام موثری در زیباسازی محیط آشپزخانه برداشته اند. اکسسوری از جمله طرح هایی ست که به منظور ایجاد فضای بیشتر در کابینت اجرا میشود و علاوه بر زیبایی, بهینه سازی در فضای آشپزخانه را به ارمغان می آورد. برای خرید اکسسوری آشپزخانه بهتر است ابتدا ابعاد و مشخصات دقیق کابینت ها را داشته باشید تا بتوانید اکسسوری مورد نظر خود را سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با مشاوره تخصصی راهنمای مناسبی برای انتخاب صحیح اکسسوری مورد نظر شما خواهد بود.