X
X

دستگاه جمع کن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. دستگاه جمع کن MAS مدل 2210
    اعلام قیمت و موجودی
  2. جمع کن خورشیدی مس مدل L8
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه جمع کن

دستگاه جمع کن یکی از ماشین آلات نجاری پرکاربرد است، عملکرد آن به شکل پرس‌ فریمی و گیره‌ای بوده و برای مونتاژ قاب‌های در و پنجره، درب‌های چوبی ماسیو، پنجره‌های فرانسوی، پشتِ دری‌ داخلی و خارجی، انواع فریم‌ها و مبلمان و انواع صندلی از آن استفاده می‌شود. مشتریان دستگاه جمع کن طیف گسترده‌ای دارند و مشاغل کوچک نجاری تا تولیدکنندگان بزرگ صنعت چوب از این دستگاه برای پرس قطعات و اتصالات چوبی استفاده می‌کند. بدنه اصلی دستگاه جمع کن با ابعاد مختلف قطعات کار قابل تطبیق است. دستگاه مجهز به قیدهای گیره‌ی هیدرولیکی یا پنوماتیکی است و گیره‌ها عملکردی بسیار قدرتمند، یکنواخت و سریع دارند.

این دستگاه‌ها قطعات و اتصالات چوبی و فینگر جوینت را با فشار یکنواخت و استانداردی پرس کرده و آنها را به همدیگر متصل می‌کنند. دستگاه‌های جمع کن یک قاب فولادی دارند و شفت‌های قطور، زنجیرهای سنگین، چرخ دنده‌های چدنی بزرگ و سیکل چرخش اتوماتیک غلتک گیره به کاهش خستگی اپراتور و به‌حداکثررساندن بهره‌وری کمک می‌کنند. گیره‌های دستگاه نیز متنوع بوده و از آنها برای بستن طیف گسترده‌ی محصولات مختلف مبلمان و درودگری استفاده می‌شود. بعضی از دستگاه‌ها دارای سیستم‌های گیره تخصصی برای صندلی‌ها هستند.

انواع دستگاه جمع کن

دستگاه جمع کن بر حسب برند، مدل تولیدی و مشخصات فنی نظیر قدرت موتور و ابعاد کارگیر انواع مختلفی دارد. همچنین این دستگاه به طور کلی با توجه به سیستم تامین فشار مورد نیاز پرس در دو نوع هیدرولیک و پنوماتیک در بازار موجود است. بعضی از انواع دستگاه جمع کن برای بستن و پرس‌کردن انواع مبلمان کاربرد دارند و سه بعدی هستند. از انواع دیگر این دستگاه نیز برای بستن و پرس‌کردن صفحات و فریم‌های چوبی استفاده می‌شود و از نوع صفحه‌ای هستند.

برترین برندهای دستگاه جمع کن

برندهایی نظیر اس سی ام گروپ و مس این دستگاه‌ها را در انواع هیدرولیک و پنوماتیک تولید می‌کنند. شرکت ماشین آلات و تجهیزات نجاری جدید مس (MAS) در سال 1994 تاسیس شد و یکی از برندهای چینی نام‌آشنا و تولیدکننده انواع ماشین آلات نجاری باکیفیت است. خرید دستگاه جمع کن پس از انتخاب برد و مدل مورد نظر، مطالعه مشخصات فنی دستگاه و با توجه به نیاز و بودجه مورد نظرتان تصمیم بگیرید. دستگاه‌های جمع کن هیدرولیک برند مس در فروشگاه اینترنتی سازوکار موجود هستند.

خرید آنلاین دستگاه جمع کن

دستگاه‌های جمع کن با توجه به مکانیسم تامین فشار گیره و نوع و شکل قطعه‌ای که برای بستن آن استفاده می‌شوند، انواع مختلفی دارند. برای خرید دستگاه جمع کن با مطالعه مشخصات فنی آن در برندها و مدل‌های مختلف و نیز حجم کار، انتظارتان از دستگاه و بودجه‌ قابل پرداخت تصمیم‌گیری کنید. اگر قصد خرید یا فروش دستگاه جمع کن را دارید، می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی برای این کار اقدام کنید.

در فروشگاه اینترنتی سازوکار دستگاه‌های جمع کن با برند معتبر و عملکرد متناسب با نیازتان موجود هستند. برای اطلاع از قیمت دستگاه جمع کن به برچسب قیمت آن در فروشگاه اینترنتی سازوکار توجه کنید. در نهایت با درنظرگرفتن نوع نیاز، مشخصات هر دستگاه، برند منتخب و بودجه مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش بهره برده و دستگاه جمع کن مناسب واحد صنعتی خود را خریداری کنید.