X
X

گازور زن

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • گازور زن دامار مدل DMHNG3503
   ‎19,900,000 تومان
  مشبک لیست

  1 آیتم

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  گازور زن

  یکی از مهمترین دستگاه‌هایی که در صنعت کابینت سازی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه گازور زن است. برای آشنایی با دستگاه لولا گازور زن ابتدا بهتر است با لولا گازور آشنا شوید. بهترین لولا برای درهای کابینت لولا گازور است.

  ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که صدای باز و بسته کردن در کابینت برایتان آزار دهنده باشد. از این رو لولا گازورها روی کار آمدند تا هنگام بستن ناگهانی در کابینت از ایجاد هر نوع سر و صدا پیشگیری شده و همچنین درهای کابینت آسیب نبینند. لولا گازور درون خود یک پمپ دارد که هنگام بستن ناگهانی در کابینت از شدت و سرعت ضربه کاسته شده و در نتیجه در کابینت به آرامی بسته می‌شود.

  به همین دلیل نام دیگر لولا گازور، لولا آرام بند است. این لولاها که از مهمترین یراق آلات صنعت کابینت سازی به حساب می‌آیند، امروزه در انواع مختلفی مانند لولا گازور شیشه، لولا گازور درجه دار و ... تولید می‌گردند.

  برای اتصال این لولاها به در کابینت از دستگاهی به نام گازور زن استفاده می‌شود. یکی از بهترین نمونه‌های دستگاه گازور زن ام دی اف، گازور زن دامار است. این دستگاه لولا زن ام دی اف به شما کمک می‌کند بتوانید محل قرارگیری لولا روی در کابینت را به صورت دقیق مشخص کرده و آن را سوراخ کنید.

  نحوه عملکرد دستگاه لولا گازور زن به این صورت است در کابینت و یا قطعه ام دی اف روی میز گازور زن قرار گرفته و سپس در جای خود محکم می‌شود. سپس با اتصال دستگاه گازور زن به جریان برق مستقیم، دستگاه روشن شده و عملیات سوراخ زدن جای گازور آغاز می‌گردد. برای آن که سوراخ زدن جای لولا به صورت دقیق انجام شود و مته از جای خود در نرود، یک پایه‌ی دریل برای دستگاه گازور زن در نظر گرفته شده است که نتیجه‌ی کار را بهبود می‌بخشد.

  انواع گازور زن

  مکانیزم تمامی دستگاه‌های گازور زن مشابه به یکدیگر است و هدف از ساخت آن‌ها سوراخ کردن جای لولا گازور روی درهای کابینت است. انواع گازور زن تنها در برند و شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند.

  بهترین برند گازور زن

  بهترین برند گازور زن، برند دامار است. این برند چینی با تمرکز روی تولید بهترین یراق آلات، دستگاه‌هایی را نیز تولید می‌کند که کاربرد این یراق آلات را بهبود ببخشند. دستگاه گازور زن دامار یکی از بهترین نمونه‌های موجود در بازار است.

  خرید گازور زن و قیمت آن

  برای خرید گازور زن به صورت آنلاین می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه نمایید. سازوکار به عنوان نماینده رسمی برند دامار، دستگاه گازور زن این برند را به مشتریان خود عرضه می‌کند. علاوه بر این سایت آنلاین سازوکار مرجع مناسبی برای اطلاع از قیمت گازور زن است.