X
X

پیستوله بادی (رنگ پاش)

11 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • ست 8 عددی ابزار بادی شپخ مدل 7906100723
   ‎3,600,000 تومان
   • پیستوله بادی (رنگ پاش) جی ای وی مدل RECORD 2200 d.1.5
    ‎3,120,000 تومان
    • پیستوله بادی (رنگ پاش) جی ای وی مدل RECORD 2200 ECO d.1.5
     ‎1,750,000 تومان
     • ست 5 عددی ابزار بادی شپخ مدل 7906100724
      ‎2,000,000 تومان
      • پیستوله بادی (رنگ پاش) جی ای وی مدل RECORD 2000 ECO d1.5
       ‎3,100,000 تومان

      11 آیتم ها

      در هر صفحه
      تنظیم بصورت صعودی

      پیستوله بادی ( رنگ پاش )

      استفاده از قلمو و غلتک برای رنگ‌ آمیزی مشکلات خاص خود را دارد و ممکن است سطوح یک‌دست و یکنواختی را ایجاد نکند. به همین دلیل ابزارهای دیگری چون پیستوله رنگ‌پاش در این زمینه وجود دارد که می‌تواند جایگزین خوبی برای این نوع لوازم دستی باشد و نتایج بهتری را به ما ارائه دهد.

      پیستوله رنگ پاش در انواع مختلفی موجود بوده و غالبا در صنعت خودروسازی، ساختمان‌سازی، کابینت‌سازی و دکوراسیون کاربرد زیادی دارد. این دستگاه از یک مخزن رنگ، نازل و لوله اتصال تشکیل شده و نیروی خود را برای پاشش رنگ از طریق کمپرسور تامین می‌کند. یکی از مزایای پیستوله بادی برخورداری از تنظیماتی چون عرض پاشش و کنترل فشار هوا بوده که نقش مهمی در عملکرد بهینه آن دارد.

      انواع پیستوله بادی

      رنگ پاش ها در انواع پیستوله HVLP، پیستوله LVLP، پیستوله کاسه رو، کاسه بغل، کاسه زیر، پیستوله سایه پاش، پیستوله دوجزئی، اتوماتیک، پرشر(بدون مخزن) در بازار موجود هستند و هر کدام کاربردهای متفاوتی نسبت به همدیگر دارد.

       برندهای پیستوله بادی

      پیستوله رنگ پاش که یکی از لازمه‌های تمامی کارگاه‌های نجاری است در انواع و برندهای مختلفی در بازار موجود است. در میان انواع پیستوله‌های موجود در بازار می‌توان برندهای جی ای وی (GAV)، رونیکس و برند پرطرفدار بوش را برترین برندها به شمار آورد.

      قیمت پیستوله رنگ بادی

       قیمت پیستوله بادی نسبت به خانواده برقی این ابزار بالاتر است اما از نظر کیفیت پاشش رنگ گزینه مناسب‌ تری برای انتخاب است. شما می توانید پیستوله رنگ بادی را از سازوکار تهیه نمایید . 

      خرید پیستوله بادی

      شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزار بادی از جمله فروش پیستوله بادی و یا رنگ پاش با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید پیستوله بادی موردنظر خود کنید.

      در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع پیستوله از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

      مشاهده بیشتر