X
X

چسب وکیوم

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. چسب ممبران هنکل مدل PL 4538 وزن 20 کیلوگرم
    اعلام قیمت و موجودی
  2. چسب ممبران هنکل مدل FD150/6 وزن 30 کیلوگرم
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چسب وکیوم

امروزه با توجه به قابلیت های کاربردی فراوان ام دی اف، از این محصول در ساخت انواع وسایل به جای چوب طبیعی استفاده می کنند. اما در بسیاری از مصارف سطح ورقه های خام ام دی اف با روکش پوشیده می شود که علاوه بر زیبایی، مقاومت ورق ام دی اف را افزایش می دهد. این روکش ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها روکش های پی وی سی است. برای نصب روکش های پی وی سی بر روی ام دی اف از چسب ممبران یا وکیوم استفاده می شود. این چسب یکی از بهترین انواع چسبی مورد کاربرد برای فرآیند روکش زنی است. این چسب از ماده ای پلیمری بر پایه آب تولید می شود. اما برای استفاده از چسب دو جزئی باید ماده ای به نام ایزوسیانول را به آن اضافه کنید که مقاومت حرارتی این چسب را افزایش دهد و در زمان استفاده هیچ مشکلی ایجاد نشود. 

انواع چسب وکیوم

چسب وکیوم دارای رنگ‌های گوناگونی است شما می‌توانید نزدیک ترین کد رنگ چسب نزدیک به کد رنگ محصول خود را انتخاب کنید یا از رنگ های خنثی استفاده کنید تا محصول نهایی به لحاظ رنگی یکنواخت باشد. هر نوع چسب دارای ویژگی‌های متفاوتی است. قبل از استفاده از چسب وکیوم باید زمان عملکرد چسب را روی مخزن آن با دقت مطالعه کنید. هر نوع چسب برای اتصال ام‌دی‌اف و روکش ام دی اف نیازمند مدت زمان متفاوتی است که باید حتماً در نظر گرفت تا نتیجه کار ایده آل باشد. انواع چسب وکیوم دارای میزان مقاومت متفاوتی هستند. مقاومت چسب در برابر آب و رطوبت در ضمانت دوام محصول اهمیت ویژه ای خواهد داشت و مشتریان شما را با اطمینان خاطر بیشتری همراه می کند. چسب وکیوم نیازمند حرارت برای عمل کردن است. این میزان حرارت نیز برای هر نوع چسب می‌تواند متفاوت باشد. از این رو موقع استفاده از چسب، میزان حرارت دستگاه نیز باید متناسب با خصوصیات چسب باشد.

برند‌های چسب وکیوم

با توجه به مواردی که در خصوص ویژگی‌های چسب وکیوم وجود دارد. برای اینکه بتوان یک محصول با استاندارد بالا را تولید و به بازار عرضه کرد، استفاده از چسب وکیوم ممبران با کیفیت، امری حیاتی است. ممکن است برای تولید ورق ممبران از بهترین نوع ام دی اف، بهترین روکش ممبران و دستگاه وکیوم بسیار گران قیمت استفاده کرده و در نهایت دقت نیز محصول خود را تولید کنید اما چسب وکیوم ممبران است که تمام اجزای محصول را به هم پیوست می دهد. شرکت‌های بزرگی در دنیا مشغول به تولید و فروش انواع چسب هستند و برندهای مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که هرکدام در زمینه‌ای خاص تبحر دارند اما برندهای اوهو، بایسون و میتراپل تولیدات متنوعی دارند که برای کارهای مختلف می‌توانند مناسب باشند.هرکدام از این برندها کیفیت و میزان قیمت متفاوتی دارند. شما می توانید برای مشاهده و مقایسه قیمت انواع چسب وکیوم به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه نمایید.

انواع چسب ها مختلف در وب سایت سازوکار شامل چسب 123 ، چسب حرارتی ، چسب گرانول ، چسب قطره ای ، چسب نواری ، چسب چوب ، چسب وکیوم ، چسب سیلیکون

خرید آنلاین چسب وکیوم

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب وکیوم و انواع محصولات چسب می‌توانید پیش از سفارش جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت چسب وکیوم و انواع آن را مشاهده نمایید.