شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

متعلقات ابزار بادی

مشاهده به صورت مشبک لیست

36 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
  • دنباله دامار مدل DM20PMSN
   ‎6,700 تومان
   • دنباله شلنگ فنر دار کایزری جی ای وی مدل D113
    ‎18,800 تومان
    • دنباله شلنگ خور کایزری جی ای وی مدل C113
     ‎18,800 تومان
     • دنباله برون رزوه جی ای وی مدل JAP 20 3.8 M
      ‎18,800 تومان
      • دنباله برون رزوه کایزری جی ای وی مدل 113 1.4 M
       ‎18,800 تومان
       • دنباله برون رزوه کایزری جی ای وی مدل 113 1.4 M x2
        ‎25,000 تومان
        • کوپلینگ درون رزوه جی ای وی مدل JAP A2 3.8 F
         ‎82,500 تومان
         • کوپلینگ شلنگ خور جی ای وی مدل JAP-C2
          ‎82,500 تومان
          • کوپلینگ درون رزوه جی ای وی مدل JAP-A1
           ‎82,500 تومان
           • کوپلینگ برون رزوه جی ای وی مدل JAP-3
            ‎82,500 تومان
            • کوپلینگ بیرون رزوه جی ای وی مدل JAP-1
             ‎82,500 تومان
             • کوپلینگ شلنگ خور دامار مدل DM20SHAS
              ‎35,000 تومان
             مشاهده به صورت مشبک لیست

             36 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت نزولی

             متعلقات ابزار بادی

             ابزارهای بادی دستگاه های ساده ای بوده که با استفاده از جریان فشرده هوا کار می‌کنند. از این ابزارها معمولا در محیط های کاری صنعتی و خطوط تولید استفاده می‎کنند. با توجه به نیاز ابزار به فشار هوای مداوم نیازمند کمپرسور بوده که برای اتصال به آن باید از متعلقات و اتصالات استفاده شود. با استفاده از کوپلینگ و دنباله می‌توان به راحتی اتصال ابزار با شلنگ را در کمترین تایم قطع یا برقرار کرد.

             انواع متعلقات

             دنباله

             قطعه‌ای برای اتصال ابزار به شلنگ بوده که در مدل های دنباله برون رزوه، دنباله کایزری، دنباله و دنباله شلنگ فنر دار تولید می‌شود. باید توجه داشت هر یک از این دنباله ها مناسب برای استفاده خاصی است. کاربرد این قطعه برای برقراری اتصال بین ابزار و شلنگ است.دنباله ها دارای سایزهای 1.2، 1.4 و 3.8 هستند که نشان دهنده میزان حجم هوایی بوده که دنباله توانایی تحمل آن را دارد.

             کوپلینگ

             کوپلینگ قطعه‌ای برای انتقال هوا به دستگاه بوده که در مدل های رزوه داخل، شلنگ خور، کوپلینگ های چند خروجی و... تولید شده که ضخامت و هر کوپلینگ با دیگری متفاوت است.

             شلنگ

             شلنگ ها ابزارهای انتقال هوا از کمپرسور تا ابزار مورد نظر هستند. باید در انتخاب شلنگ دقت داشت که مناسب برای ابزارهای بادی تولید شده باشد. شلنگ های ابزار بادی در دو مدل فنری و ساده در متراژهای متفاوت تولید می‌شوند.

             باید توجه داشت که متعلقات مصرفی مناسب برای ابزارهای بادی و با استاندارهای آن تولید شده باشد. برای خرید متعلقات ابزار بادی بهتر است برندهای معتبر و متخصص در زمینه تولید ابزار بادی انتخاب شود؛ چرا که این کمپانی ها تمام استانداردهای تولید محصول را رعایت می‌کنند.

             ست چکش

             ست‌های مناسب برای ابزارهای بادی مانند چکش شامل قلم نوک تیز، قلم تخت و دیگر قلم ها برای تخریب سطوح مختلف است. برخی از این ست‌ها گرد و برفی شش گوش بوده که باید ست مورد نظر را مناسب با نوع ابزار گیر دستگاه انتخاب کرد.

             تولید کنندگان

             کمپانی و شرکت های بزرگی در تولید ابزار و متعلقات ابزار بادی فعالیت دارند. از کمپانی هایی که شرکت سازوکار در تامین ابزار برای کاربران خود ابزار تهیه می‌کند، می‌توان به شرکت های جی ای وی (GAV)، دامار (DAMAR)، پی ای جی(GAP) و شپخ(SCHEPPACH) اشاره کرد که در تولید انواع متعلقات ابزار بادی توانستند موفق عمل کنند. کمپانی دامار محصولات خود را در کشور چین تولید کرده؛ اما به واسطه استفاده از مواد اولیه با کیفیت توانسته محصولات با کیفیتی تولید کند. هر دو کمپانی در بازار ایران از جایگاه مناسبی در بین کاربران خود برخوردار هستند.

             سازوکار

             شرکت سازوکار یکی از فروشگاه های آنلاین در حوزه فروش ابزار های برقی، شارژی و بادی است. سازوکار توانسته با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، اعتماد کاربران را برای خرید از فروشگاه اینترنتی جلب کند. برای خرید متعلقات ابزار بادی می‌توانید از طریق سایت سازوکار محصول را بررسی و با دیگر محصولات مقایسه کنید و از قیمت متعلقات ابزار بادی مطمئن شده و بعد از انجام بررسی محصول مورد نظر، خرید خود را تکمیل کنید. با مقایسه قیمت  محصولات در سازوکار و دیگر فروشگاه ها، از خرید متعلقات ارزان در این فروشگاه اطمینان حاصل کنید.