X
X

متعلقات ابزار بادی

مشبک لیست

44 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • ست 5 عددی ابزار بادی شپخ مدل 3906101704
   ‎3,200,000 تومان
  • DMSMYPTFA کوپلینگ 1 به 3 دامار مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • دنباله دامار مدل DM20PMSN
   اعلام قیمت و موجودی
  • کوپلینگ برون رزوه جی ای وی مدل JAP-3
   اعلام قیمت و موجودی
  • شلنگ 15 متری شپخ مدل 7906100711
   اعلام قیمت و موجودی
  • دنباله شلنگ فنر دار کایزری جی ای وی مدل D113
   اعلام قیمت و موجودی
  • کوپلینگ شلنگ تلفنی 1.4 اینچ تی اچ بی مدل 20SPA
   اعلام قیمت و موجودی
  • دنباله 360 درجه 1.4 اینچ تی اچ بی مدل J702
   اعلام قیمت و موجودی
  • کوپلینگ شلنگ خور 1.4 اینچ تی اچ بی مدل 20SHA
   اعلام قیمت و موجودی
  • کوپلینگ باد 1 به 2 شپخ مدل 7906100722
   اعلام قیمت و موجودی
  • کوپلینگ برون رزوه 1.2 اینچ تی اچ بی مدل 40SMA
   اعلام قیمت و موجودی
  • کوپلینگ سه راهه تی اچ بی مدل SMYT
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  44 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  متعلقات ابزار بادی

  ابزارهای بادی دستگاه های ساده ای بوده که با استفاده از جریان فشرده هوا کار می‌کنند. از این ابزارها معمولا در محیط های کاری صنعتی و خطوط تولید استفاده می‎کنند. با توجه به نیاز ابزار به فشار هوای مداوم نیازمند کمپرسور بوده که برای اتصال به آن باید از متعلقات و اتصالات استفاده شود. با استفاده از کوپلینگ و دنباله می‌توان به راحتی اتصال ابزار با شلنگ را در کمترین تایم قطع یا برقرار کرد.

  انواع متعلقات

  متعلقات ابزارآلات بادی به لوازم و ابزارهایی گفته می‌شود که به نوعی مکمل و تکمیل کننده یا قطعه‌ای از ابزارهای بادی مانند دریل بادی، چکش بادی، فرز بادی و ... هستند انواع متعلقات ابزار بادی شامل دسته‌های متنوعی می‌شوند. در زیر مهمترین آن‌ها آورده شده‌اند:

  دنباله

  قطعه‌ای برای اتصال ابزار به شلنگ بوده که در مدل های دنباله برون رزوه، دنباله کایزری، دنباله و دنباله شلنگ فنر دار تولید می‌شود. باید توجه داشت هر یک از این دنباله ها مناسب برای استفاده خاصی است. کاربرد این قطعه برای برقراری اتصال بین ابزار و شلنگ است.دنباله ها دارای سایزهای 1.2، 1.4 و 3.8 هستند که نشان دهنده میزان حجم هوایی بوده که دنباله توانایی تحمل آن را دارد.

  کوپلینگ

  کوپلینگ قطعه‌ای برای انتقال هوا به دستگاه بوده که در مدل های رزوه داخل، شلنگ خور، کوپلینگ های چند خروجی و... تولید شده که ضخامت و هر کوپلینگ با دیگری متفاوت است.

  شلنگ

  شلنگ ها ابزارهای انتقال هوا از کمپرسور تا ابزار مورد نظر هستند. باید در انتخاب شلنگ دقت داشت که مناسب برای ابزارهای بادی تولید شده باشد. شلنگ های ابزار بادی در دو مدل فنری و ساده در متراژهای متفاوت تولید می‌شوند.

  باید توجه داشت که متعلقات مصرفی مناسب برای ابزارهای بادی و با استاندارهای آن تولید شده باشد. برای خرید متعلقات ابزار بادی بهتر است برندهای معتبر و متخصص در زمینه تولید ابزار بادی انتخاب شود؛ چرا که این کمپانی ها تمام استانداردهای تولید محصول را رعایت می‌کنند.

  ست چکش

  ست‌های مناسب برای ابزارهای بادی مانند چکش شامل قلم نوک تیز، قلم تخت و دیگر قلم ها برای تخریب سطوح مختلف است. برخی از این ست‌ها گرد و برفی شش گوش بوده که باید ست مورد نظر را مناسب با نوع ابزار گیر دستگاه انتخاب کرد.

  بهترین برندهای متعلقات ابزار بادی

  کمپانی و شرکت های بزرگی در تولید ابزار و متعلقات ابزار بادی فعالیت دارند. از کمپانی هایی که شرکت سازوکار در تامین ابزار برای کاربران خود ابزار تهیه می‌کند، می‌توان به شرکت های جی ای وی (GAV)، دامار (DAMAR)، پی ای جی(GAP) و شپخ(SCHEPPACH) اشاره کرد که در تولید انواع متعلقات ابزار بادی توانستند موفق عمل کنند. کمپانی دامار محصولات خود را در کشور چین تولید کرده؛ اما به واسطه استفاده از مواد اولیه با کیفیت توانسته محصولات با کیفیتی تولید کند. هر دو کمپانی در بازار ایران از جایگاه مناسبی در بین کاربران خود برخوردار هستند.

  خرید متعلقات ابزار بادی

  برای خرید متعلقات ابزار بادی می‌توان به صورت حضوری و آنلاین اقدام کرد. شما می‌توانید با توجه به متعلقه‌ای که نیاز دارید به بازار ابزارهای بادی رفته و خرید خود را انجام دهید. همچنین برای خرید آنلاین، فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی برای شماست. شرکت سازوکار یکی از فروشگاه‌های آنلاین در حوزه فروش ابزار‌های بادی است. سازوکار توانسته با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، اعتماد کاربران را برای خرید از فروشگاه اینترنتی جلب کند. برای خرید متعلقات ابزار بادی می‌توانید از طریق سایت سازوکار محصول را بررسی و با دیگر محصولات مقایسه کنید و از قیمت متعلقات ابزار بادی مطمئن شده و بعد از انجام بررسی محصول مورد نظر، خرید خود را تکمیل کنید.

  قیمت متعلقات ابزار بادی

  نمی‌توانیم به طور دقیق قیمتی را برای متعلقات ابزار بادی بگوییم. زیرا قیمت متعلقات مختلف به عواملی مانند نوع، کاربرد، جنس و برند آن‌ها بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت شلنگ فنری 15 متری رونیکس با دنباله شلنگ یک برند ناشناخته، کاملا متفاوت است.