X
X

ریل غلطکی

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW30
  اعلام قیمت و موجودی
 2. ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW45
  اعلام قیمت و موجودی
 3. ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW35
  اعلام قیمت و موجودی
 4. ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW50
  اعلام قیمت و موجودی
 5. ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW40
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

ریل غلطکی

ریل غلطکی یکی از انواع یراق آلات است که برای کشوهایی که سبک و کوچک هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیزم کار این نوع ریل‌ها به این صورت است که این ریل‌های غلطکی از 4 ریل و تعدادی بلبرینگ‌ های چرخ مانند تشکیل می‌شوند.

دو ریل روی بدنه کمد یا قفسه قرار می‌گیرد و دو ریل دیگر نیز روی بدنه‌ی کشو نصب می‌شود. یکی از اجزا دارای شیارهایی است که به عنوان راه برای عبور بلبرینگ‌ ها یا چرخ‌ها استفاده می‌شود.

غلطک‌ ها نیز روی جز دیگر قرار می‌گیرند. به این ترتیب هنگامی که شما کشوی مورد نظر را باز و یا بسته می‌کنید، غلطک‌ ها یا چرخ‌ها شروع به غلطیدن می‌کنند و سپس به این ترتیب عملیات باز کردن و یا بستن کشو به راحتی انجام می‌شود.

استفاده از ریل‌ های غلطکی در گذشته بسیار متداول بود. امروزه نیز اگرچه ریل‌ های مخفی، ریل ساچمه‌ ای و یا بدنه دار امروزه کاربردهای وسیعی دارند، اما با این حال هنوز هم استفاده از انواع ریل‌های غلکی بسیار رایج است.

انواع ریل غلطکی

ریل‌ های غلطکی معمولا انواع متنوعی ندارند و سیستم کاری تمامی آن‌ها مشابه با یکدیگر است. با این حال با توجه به کاربرد ممکن است جنس و یا اندازه ریل‌های غلطکی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. به طور کلی انواع این ریل‌ ها در سایز‌های 25، 30، 35، 40، 45 و 50 سانتی‌متری ساخته می‌شوند.

بهترین برند‌های ریل‌های غلطکی

ریل‌ های غلطکی یکی از انواع یراق آلات هستند که برای حرکت آسان کشوهای کوچک و سبک روی بدنه مورد استفاده قرار می‌گیرند. نمی‌توان نقش مهم و بسیار گسترده‌ ی یراق آلات را در صنعت نجاری و کابینت سازی نادیده گرفتو یراق آلات مرغوب و برند به شما کمک می‌کنند بتوانید اتصالات قوی و با کیفیت میان اجزای مختلف به وجود بیاورید.

بهترین برندهای عرضه کننده یراق آلات با کیفیت در جهان، برندهای دامار، فانتونی، ایتالیانا، رونیا و صامت هستند. اگر قصد خرید ریل‌های غلطکی را دارید، برندهای دامار و ایتالیانا گزینه‌های بسیار مناسبی برای شما هستند. البته لازم به ذکر است تمامی برندهای موجود در فروشگاه آنلاین  سازوکار بهترین تولید کننده‌ی یراق آلات در جهان هستند.

خرید ریل غلطکی و قیمت ریل غلطکی

برای خرید ریل غلطکی شما باید ابتدا جنس و اندازه ریل مورد نظر خود را بدانید. چرا که قیمت ریل غلطکی به جنس و اندازه آن بستگی دارد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر ضروری نیست برای خرید یراق آلات مورد نیاز خود به صورت حضوری به فروشگاه‌های مختلف مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین در حوزه ابزار و یراق است.

سازوکار با همکاری با بهترین برندهای روز جهان در تلاش است تا محصولات مرغوب و با کیفیت به مشتریان خود عرضه کند. با مراجعه به سایت سازوکار شما می‌توانید در میان انبوهی از ابزار و یراق آلات به جستجو پرداخته و خرید مورد نظر خود را به راحتی انجام دهید. همچنین مجله اینترنتی سازوکار یک راهنمای جامع و کامل در رابطه با انواع ابزار و یراق است.

مشاهده بیشتر