شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

ریل غلطکی

مشاهده به صورت مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW30
   ‎90,000 تومان
   • ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW35
    ‎105,000 تومان
    • ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW50
     ‎150,000 تومان
     • ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW40
      ‎120,000 تومان
      • ریل متال باکس دامار مدل DMS3P - CW45
       ‎135,000 تومان
      مشاهده به صورت مشبک لیست

      5 آیتم ها

      در هر صفحه
      تنظیم بصورت صعودی

      ریل غلطکی

      برای کشوهایی که وزن کم و ابعاد کوچکی دارند ریل های ساده یا غلطکی از سری ریل های کشو هستند که مورد استفاده قرار می گیرد. ریل های غلطکی معمولا در سایزهای ۲۵ ، ۳۰ ، ۳۵ ، ۴۰ ، ۴۵ و ۵۰ تولید می شوند. هر دست ریل های غلطکی ، از ۴ عدد ریل تشکیل شده که ۲عدد آنها بر روی بدنه یونیت و ۲ عدد آنها بر روی کشو نصب می شوند . بر روی هر عدد از ریل های غلطکی ، یک عدد قرقره بر روی تسمه اصلی ریل نصب شده که این قرقره ها باعث حرکت روان کشو می شود . اگر قرقره ریل شکسته شده و یا اصطلاحا سابیده شود دیگر قابل استفاده نبوده و امکان تعویض هم وجود ندارد و باید کل ریل را تعویض کرد. به جای ریل‌های غلطکی ، می توان از ریل های ساچمه ای ۳ تیکه استفاده کرد ولی نکته مهم در جایگزینی این دو ، توجه به محل نصب ریل می باشد که معمولا باید توسط افراد متخصص انجام شود زیرا در صورت نصب اشتباه ریل ساچمه ای ، محل قرار گیری کشو ها تغییر کرده و اصطلاحا درب کشو ها بر روی هم قرار می گیرد و باعث گیر کردن کشوها به هم می شود.

      برترین برند‌های یراق آلات

      اگر شما جزء افرادی هستید که اطلاعات کافی در رابطه با برندهای مختلف و مزایای آنها ندارید، خرید از فروشگاه های آنلاین بهترین انتخاب است. سازوکار انواع برند همراه با مزایا و مشخصات قرار گرفته اند و شما به راحتی با چند کلیک در مورد بسیاری از آن ها اطلاعات کسب می کنید و خرید خود را با آگاهی کامل انجام می دهید. با توجه به انواع متفاوت ریل و کاربردهای گوناگون قیمت انواع یراق‌آلات متفاوت است. تمام یراق‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ریل و یراق‌آلات فعالیت دارند می توان به برند‌های دامار (Damar)، صامت (Samet)و فانتونی (Fantoni) و ایتالیانا (Italiana) اشاره کرد.

      خرید آنلاین انواع ریل

      به علت متنوع بودن انواع ریل و وسایل جانبی آن و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از تجهیزات ریل متفاوت خواهد بود. طیف گسترده محصولات و برندهای مختلف ابزار ویراق به قدری متنوع است که انتخاب کالا و خدمات را سخت می‌کند. فروشگاه سازوکار با ارائه اطلاعات کامل از ویژگی‌های تخصصی و نقد و بررسی کارشناسانه این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. همچنین کارشناسان واحد پشتیبانی با هدف ارائه مشاوره تخصصی در انتخاب محصولات با کیفیت به مشتریان کمک می‌کنند تا تجربه خریدی متفاوت را برای آنها رقم بزنند. همچنین این شرکت با هدف افزایش اطلاعات و آشنایی بیشتر با محصولات و حوزه‌های مختلف صنعتی اقدام به انتشار مطالب ارزشمند با موضوعات آموزشی، راهنمای خرید ابزار، اخبار، ویدئوهای آموزشی در مورد ابزار، یراق، ماشین آلات و محصولات صنعتی کرده که کاربران می‌توانند با جستجوی «مجله اینترنتی سازوکار» به آن دست یابند.