X
X

کرنر زن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • کرنر زن دامار مدل DMGK001
   ‎36,000,000 تومان
   • دمچلچله زن دامار مدل DM100DV
    ‎3,700,000 تومان
   مشبک لیست

   2 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   کرنر زن

   دستگاهکرنر زن ، که از آن به عنوان دستگاه گوشه زن هم یاد می‌شود، برای برش نوارهای دور چوب و ام‌دی‌اف استفاده می‌شود. معمولا عرض نوارهایی که لبه‌ی چوب را می‌پوشاند کمی بزرگ‌تر از خود پانل‌ها است و دستگاهکرنر زن اضافه‌ی لبه‌ها را برش می‌دهد. این دستگاه را می‌توان برای از بین بردن لبه‌های اضافی نوار پی‌وی‌سی و هم سطح کردن آن‌ها با سطوح ام‌دی‌اف هم به کار برد. از آنجا که بریدن لبه‌ها نیازمند دقت زیادی است، موتوری که درکرنر زن قرار می‌دهند از قدرت و دقت مناسبی برخوردار است. دقت زیاد و قدرت مناسب این دستگاه باعث شده تا بسیاری از صنایع و مشاغل مرتبط با چوب‌بری متقاضیخرید دستگاه کرنر زن باشند.

   انواع کرنر زن

   معمولا در دستگاه لبه چسبان عملیات کرنر زنی به صورت اتوماتیک در یکی از ایستگاه‌هایی که در دستگاه قرار دارد انجام می‌شود. اما در کارگاه‌هایی که افراد از دستگاه لبه چسبان غیر اتوماتیک استفاده می‌کنند برای کرنر زنی از یک دستگاه جداگانه استفاده می‌شود. در این شرایط با استفاده از دستگاهکرنر زن می‌توان کار برش و فرم‌دهی به لبه‌ی اجسام را با سرعت و کیفیت مناسبی انجام داد.

   برندهای کرنر زن

   نجاران با استفاده از دستگاهکرنر زن لبه‌های چوب و ام‌دی‌اف را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت برش می‌دهند. همان‌طور که گفته شد سرعت و دقت این دستگاه باعث شده تا بسیاری از کسب‌و‌کارهایی که به نوعی با صنایع چوب سر و کار دارند از دستگاه کرنر زن استفاده کنند. شرکت‌های مختلفی هم در سراسر دنیا برای اینکه بتوانند در حوزهفروش دستگاه کرنر زن نظر مشتریان را جلب کنند انواع گوناگونی از این دستگاه را تولید کرده‌اند. از تولید کنندگان معروفکرنر زن می‌توان به تورانلار (Turanlar)، مکس صابیر (mox sabir) و بیسه (BIESSE) اشاره کرد. همچنین باید به این موضوع را هم گفت کهقیمت دستگاه کرنر زن در هر یک از این برندها متفاوت است و هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند.

   خرید آنلاین کرنر زن

   خرید آنلاین «ماشین آلات پرتابل» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ماشین آلات پرتابل را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

   مشاهده بیشتر