X
X

کرنر زن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • کرنر زن دامار مدل DMGK001
   ‎36,000,000 تومان
   • دمچلچله زن دامار مدل DM100DV
    ‎32,000,000 تومان
   مشبک لیست

   2 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   کرنر زن

   دستگاه کرنر زن، که از آن به عنوان دستگاه گوشه زن هم یاد می‌شود، برای برش نوارهای دور چوب و ام ‌دی ‌اف استفاده می‌شود. معمولا عرض نوارهایی که لبه‌ی چوب را می‌پوشانند کمی بزرگ‌تر از خود پانل‌ها است و دستگاهکرنر زن اضافه‌ی لبه‌ها را برش می‌دهد. این دستگاه را می‌توان برای از بین بردن لبه‌های اضافی نوار پی ‌وی ‌سی و هم سطح کردن آن‌ها با سطوح ام ‌دی ‌اف هم به کار برد. از آنجا که بریدن لبه‌ها نیازمند دقت زیادی است، موتوری که درکرنر زن قرار می‌دهند از قدرت و دقت مناسبی برخوردار است. دقت زیاد و قدرت مناسب این دستگاه باعث شده تا بسیاری از صنایع و مشاغل مرتبط با چوب‌بری متقاضی خرید دستگاه کرنر زن باشند.

   انواع کرنر زن

   معمولا در دستگاه لبه چسبان عملیات کرنر زنی به صورت اتوماتیک در یکی از ایستگاه‌هایی که در دستگاه قرار دارد انجام می‌شود. اما در کارگاه‌هایی که افراد از دستگاه لبه چسبان غیر اتوماتیک استفاده می‌کنند برای کرنر زنی از یک دستگاه جداگانه استفاده می‌شود. در این شرایط با استفاده از دستگاه کرنر زن می‌توان کار برش و فرم‌دهی به لبه‌ی اجسام را با سرعت و کیفیت مناسبی انجام داد.

    بهترین برندهای کرنر زن

   نجاران با استفاده از دستگاه کرنر زن لبه‌های چوب و ام ‌دی ‌اف را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت برش می‌دهند. همان‌طور که گفته شد سرعت و دقت این دستگاه باعث شده تا بسیاری از کسب‌و‌کارهایی که به نوعی با صنایع چوب سر و کار دارند از دستگاه کرنر زن استفاده کنند. شرکت‌های مختلفی هم در سراسر دنیا برای اینکه بتوانند در حوزهفروش دستگاه کرنر زن نظر مشتریان را جلب کنند انواع گوناگونی از این دستگاه را تولید کرده‌اند. در حال حاضر برند دامار یکی از بهترین برندهای دستگاه کرنر زن در بازار ایران است.

   خرید آنلاین کرنر زن

   خرید کرنر زن برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ماشین آلات پرتابل را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. از این رو می‌توانیم بگوییم فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی برای خرید کرنر زن است.

   قیمت کرنر زن

   قیمت کرنر زن بری به فاکتورهای مختلفی مانند قدرت دستگاه، برند آن، حداکثر دور موتور و حداقل شعاع انحنا دستگاه بستگی دارد. فروشگاه اینترنتی سازوکار ارائه دهنده انواع دستگاه کرنر زن با قدرت‌های مختلف است. تمام کرنر زن‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار و دارای قیمت مناسبی هستند. جهت اطلاع از قیمت دقیق کرنر زن می‌توانید با کارشناسان ماشین‌آلات پرتابل سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

   مشاهده بیشتر