X
X

تیغ فرز پخ

مشبک لیست

13 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. تیغ فرز پخ فرود مدل RB40-10608P
  اعلام قیمت و موجودی
 2. تیغ فرز پخ لبه فرود مدل RB40-11412P
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تیغ فرز پخ لبه بوش مدل 2608628352
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تیغ فرز پخ لبه بوش مدل 2608628448
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تیغ فرز پخ قطر 25 میلی‌ متر سی ام تی مدل 705.240.11
  اعلام قیمت و موجودی
 6. تیغ فرز پخ قطر 26 میلی‌ متر سی ام تی مدل 904.240.11
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تیغ فرز پخ فرود مدل RB40-10206P
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تیغ فرز پخ قطر 25 میلی‌ متر سی ام تی مدل 905.240.11
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تیغ فرز پخ قطر 26 میلی‌ متر سی ام تی مدل 704.240.11
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تیغ فرز پخ قطر 24 میلی‌ متر سی ام تی مدل 903.240.11
  اعلام قیمت و موجودی
 11. تیغ فرز پخ قطر 24 میلی‌ متر سی ام تی مدل 703.240.11
  اعلام قیمت و موجودی
 12. تیغ فرز پخ دامار مدل DM513183B
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

13 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغ فرز پخ

یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در صنعت چوب دستگاه اورفرز است که با نصب انواع تیغ فرز شیار و فرم‌های مختلفی روی چوب و ام دی اف ایجاد می‌کند. تیغه‌های اورفرز اشکال و فرم‌های مختلفی دارد و به انواع فرزشیارزن، اتصال، فاق و زبانه، بانکی، ناودانی، فرز حکاکی و.... دسته بندی می‌شود. یکی از این تیغه‌ها فرز پخ نام دارد که برای برطرف کردن تیزی گوشه‌های قفسه، قاب عکس، میز و کانتر به کار برده می‌شود.

این تیغه در مدل‌های با بلبرینگ و بدون بلبرینگ تولید و بر روی دستگاه‌ های سی ان سی و اورفرز نصب می‌شود. از دیگر کاربردهای تیغ فرز پخ ایجاد زاویه یا به اصطلاح برش فارسی در لبه کار است و بلبرینگ به عنوان هدایتگر از فرو رفتن تیغه به داخل قطعه کار جلوگیری می‌کند. تیغ فرز پخ از تیغه‌های محکم و بادوامی تشکیل شده که در بسیاری از برندها جنس الماسه آن تنگستن کارباید است. این تیغه دارای شفتی طولانی در ابعاد مختلف بوده که با قرار گرفتن داخل کولت دستگاه اورفرز عمل برش را انجام می‌دهد. شفت تیغ فرز پخ در سه سایز 6، 8 و 12 میلی‌متر موجود است و می‌توان با استفاده از تبدیل شفت سایزهای 6 و 8 میلی‌متری را به 12 میلی‌متر تبدیل کرد. نوع تیغه‌های فرز پخ غیرقابل تعویض بوده و در صورت کند شدن باید با دستگاه‌های مخصوص تیز شود.

قطر، کارگیر و زاویه برش این تیغه‌ها بسته به نیاز کاربر متفاوت است. این تیغه‌ها به راحتی کند یا شکسته نمی‌شود اما بهتر است قطعه کار قبل از برش بررسی شود؛ زیرا در صورت وجود پیچ داخل چوب امکان شکستن یا لب‌پر شدن تیغه زیاد است.

انواع تیغ فرز

پخ تیغ فرز پخ به دو دسته دارای بلبرینگ و بدون بلبرینگ تقسیم می‌شود. تیغ فرز پخ دارای بلبرینگ قابل استفاده روی انواع دستگاه‌های اورفرز بوده و بلبرینگ عرض برش را کنترل و مانع از فرو رفتن تیغه به داخل کار می‌شود. نوع بدون بلبرینگ این تیغه علاوه بر دستگاه‌های اورفرز بر روی دستگاه سی ان سی نیز قابل نصب است. برترین برندهای تیغ فرز پخ تیغ فرزها در چند برند در بازار موجود هستند که معروف‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD)، بوش (BOSCH) و آردن است. قیمت تیغ فرز پخ مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به برند و جنس الماسه متفاوت است.

خرید تیغ فرز

پخ انواع تیغ فرزهای پخ را می‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل، انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. انواع تیغ فرز پخ را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغه‌های پرداخت از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

سوالات رایج درباره تیغ فرز پخ آیا تیغ پخ به مراقبت‌های ویژه نیاز دارد؟ یکی از مسائلی که در تیغ فرزها باید درنظر گرفته شود مراقبت از الماسه‌های آن است که در صورت نگهداری نامناسب کند خواهد شد. هرگز تیغ فرزها را در یک محل کنار هم قرار ندهید و ترجیحا هرکدام از تیغه‌ها در بسته بندی‌های جداگانه نگهداری شود.

تیغ فرزها پس از مدتی کارکرد کثیف می‌‌شود و باید هرچندوقت یکبار تمیز شود. نکته مهم دیگر در نگهداری از تیغ فرزها سرعت چرخش دستگاه اورفرز است که بر اساس قطر تیغه تنظیم می‌شود. هرچه قطر تیغه بیشتر باشد به علت ایجاد اصطکاک بیشتر باید سرعت چرخش دستگاه کمتر باشد.