پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

دستگاه جوش

مشاهده به صورت مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
  • % off 14
  اینورتر 200 آمپر رونیکس مدل RH-4602
  قیمت ویژه ‎3,430,540 تومان بود ‎3,989,000 تومان
  • % off 10
  اینورتر 200 آمپر تک برد رونیکس مدل RH-4604
  قیمت ویژه ‎3,148,200 تومان بود ‎3,498,000 تومان
 1. اینورتر جوشکاری 130 آمپر شپخ مدل 5906602903 - WSE1000
  موجود شد خبر بده
 2. اینورتر جوشکاری 160 آمپر شپخ مدل 5906603903 - WSE1100
  موجود شد خبر بده
 3. اینورتر جوشکاری 90 آمپر شپخ مدل 5906604903 - WSE3200
  موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

دستگاه جوش

دستگاه جوش اینورتری یا همان اینورتر جوش، نوع جدیدی از دستگاه جوش است که کارهای ساده مورد استفاده قرار می گرفت اما توسعه تکنولوژی، باعث شده در بسیاری از صنایع سنگین هم از اینورتر جوش استفاده شود. با رشد تکنولوژی و تولید قطعات الکترونیک قدرت، قطعات الکترونیکی با قابلیت تحمل توان الکتریکی بالا به بازار عرضه شد و با ورود قطعاتی چون ترانزیستور های قدرت مانند MOSFET ها و IGBT ها، دستگاه جوش اینورتری روانه بازار شد. شما می توانید از انواع دستگاه جوش های اینورتری در سایت سازوکار مشاهده نمایید.

انواع دستگاه جوش

در دستگاه جوش اینورتر، برق شهر توسط یکسوساز ورودی، یکسو و سپس توسط واحد سوئیچینگ، ولتاژ کاهش و جریان الکتریکی افزایش می یابد. تمامی این فرایند توسط قطعات الکترونیک قدرت انجام می شود و به طور معمول یک اینورتر جوش از سه قسمت تشکیل می‌شود: یکسوساز ورودی، برد کنترل یا PWM و قسمت سوئیچینگ یا قدرت نام گذاری برد ها و قسمت های مختلف یک اینورتر جوش ممکن است متفاوت باشد اما عملکرد آن ها ثابت است. برق شهر پس از ورودی به یک اینورتر جوش، با همان ولتاژ بالا، یکسو شده و همچنان ولتاژ آن بالا است. پس از یکسو شدن لازم است توسط یک مدار سوئیچینگ، ولتاژ برق یکسو شده کاهش پیدا کند. این عمل توسط برد سوئیچینگ انجام می شود اما فرمان این سوئیچ توسط برد کنترل یا PWM صادر می شود. برد PWM با نمونه گیری از ولتاژ خروجی، ولتاژ ورودی را قطع و وصل می کند تا زمانی که، متوسط ولتاژ خروجی به حد مورد نیاز کاهش پیدا کند. در مدار سوئیچینگ کاهنده، توان ورودی با خروجی تقریبا برابر بوده و در نتیجه، با کاهش ولتاژ، جریان افزایش پیدا می کند. در بسیاری از اینورتر جوش ها، با تغییر ولوم، فرکانس سوئیچ برد کنترل تغییر می کند و در نتیجه مقدار جریان کاهش یا افزایش می یابد. در بسیاری از اینورتر جوش ها، با تغییر ولوم، فرکانس سوئیچ برد کنترل تغییر می کند و در نتیجه مقدار جریان کاهش یا افزایش می یابد. ویژگی بارز این تکنولوژی، حجم کم، کنترل بهتر خروجی و همچنین کاهش مصرف انرژی الکتریکی است. امروزه با توسعه تکنولوژی اینورتر جوش، کیفیت دستگاه جوش اینورتری افزایش یافته و تا درصد بالایی جایگزین دستگاه جوش رکتیفایر شده است اما همچنان در برخی صنایع به دلیل کاهش هزینه یا نیاز به جریان بسیار بالا از دستگاه جوش رکتیفایر استفاده می شود.

برند‌های اینورتر جوشکاری

با توجه به انواع متفاوت اینورتر و کاربردهای گوناگون آن اولین نکته برای خرید دستگاه جوش توجه و شناخت انوع آن است. تمام اینورتر‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده‌ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع اینورتر فعالیت دارند می توان به برند رونیکس و شپخ اشاره کرد.

خرید آنلاین اینورتر جوشکاری

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع دستگاه جوش را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی دستگاه جوش و اطلاع از قیمت دستگاه جوش می‌توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. اینورتر‌های جوشکاری و جوش که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می‌توانید با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.