X
X

دستگاه جوش ( اینورتر جوشکاری )

مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. اینورتر جوشکاری 160 آمپر شپخ مدل 5906603903 - WSE1100
    اعلام قیمت و موجودی
  2. اینورتر جوشکاری 130 آمپر شپخ مدل 5906602903 - WSE1000
    اعلام قیمت و موجودی
  3. اینورتر جوشکاری 90 آمپر شپخ مدل 5906604903 - WSE3200
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه جوش

دستگاه جوش اینورتری یا همان اینورتر جوشکاری ، نوع جدیدی از دستگاه جوش است که کارهای ساده مورد استفاده قرار می گرفت اما توسعه تکنولوژی، باعث شده در بسیاری از صنایع سنگین هم از اینورتر جوش استفاده شود.

با رشد تکنولوژی و تولید قطعات الکترونیک قدرت، قطعات الکترونیکی با قابلیت تحمل توان الکتریکی بالا به بازار عرضه شد و با ورود قطعاتی چون ترانزیستور های قدرت مانند MOSFET ها و IGBT ها، دستگاه جوش یا اینورتر جوشکاری روانه بازار شد. شما می توانید از انواع دستگاه جوش های اینورتری در سایت سازوکار مشاهده نمایید.

روش کار دستگاه جوش ( اینورتر جوشکاری )

در دستگاه جوش اینورتر، برق شهر توسط یکسوساز ورودی، یکسو و سپس توسط واحد سوئیچینگ، ولتاژ کاهش و جریان الکتریکی افزایش می یابد.

تمامی این فرایند توسط قطعات الکترونیک قدرت انجام می شود و به طور معمول یک اینورتر جوش از سه قسمت تشکیل می‌شود: یکسوساز ورودی، برد کنترل یا PWM و قسمت سوئیچینگ یا قدرت نام گذاری برد ها و قسمت های مختلف یک اینورتر جوش ممکن است متفاوت باشد اما عملکرد آن ها ثابت است.

برق شهر پس از ورودی به یک اینورتر جوش، با همان ولتاژ بالا، یکسو شده و همچنان ولتاژ آن بالا است. پس از یکسو شدن لازم است توسط یک مدار سوئیچینگ، ولتاژ برق یکسو شده کاهش پیدا کند. این عمل توسط برد سوئیچینگ انجام می شود اما فرمان این سوئیچ توسط برد کنترل یا PWM صادر می شود.

برد PWM با نمونه گیری از ولتاژ خروجی، ولتاژ ورودی را قطع و وصل می کند تا زمانی که، متوسط ولتاژ خروجی به حد مورد نیاز کاهش پیدا کند. در مدار سوئیچینگ کاهنده، توان ورودی با خروجی تقریبا برابر بوده و در نتیجه، با کاهش ولتاژ، جریان افزایش پیدا می کند.

در بسیاری از اینورتر جوش ها، با تغییر ولوم، فرکانس سوئیچ برد کنترل تغییر می کند و در نتیجه مقدار جریان کاهش یا افزایش می یابد. در بسیاری از اینورتر جوش ها، با تغییر ولوم، فرکانس سوئیچ برد کنترل تغییر می کند و در نتیجه مقدار جریان کاهش

یا افزایش می یابد. ویژگی بارز این تکنولوژی، حجم کم، کنترل بهتر خروجی و همچنین کاهش مصرف انرژی الکتریکی است. امروزه با توسعه تکنولوژی اینورتر جوش، کیفیت دستگاه جوش اینورتری افزایش یافته و تا درصد بالایی جایگزین دستگاه جوش رکتیفایر شده است اما همچنان در برخی صنایع به دلیل کاهش هزینه یا نیاز به جریان بسیار بالا از دستگاه جوش رکتیفایر استفاده می شود.

معرفی انواع دستگاه جوش 

1- اینورتر جوش ( دستگاه جوش ) الکترود 

2- اینورتر جوش  آرگون 

3- دستگاه جوش CO2

برند‌های اینورتر جوشکاری

با توجه به انواع متفاوت اینورتر و کاربردهای گوناگون آن اولین نکته برای خرید دستگاه جوش توجه و شناخت انوع آن است. تمام اینورتر‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده‌ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع اینورتر فعالیت دارند می توان به برند رونیکس و شپخ اشاره کرد.

خرید اینورتر جوشکاری ( دستگاه جوش )

فروشگاه اینترنتی سازوکار نمایندگی دستگاه جوش آروا در تهران به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع دستگاه جوش را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی دستگاه جوش و اطلاع از قیمت دستگاه جوش می‌توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید

قیمت دستگاه جوش ( اینورتر جوشکاری ) 

قیمت دستگاه جوش یا اینورتر جوشکاری بستگی به نوع برند انتخابی ، انتخاب سایز دستگاه دارد. برای مثال قیمت کوچکترین دستگاه جوش  با سایز دیگر کاملا متفاوت می باشد یا قیمت دستگاه جوش ایرانی با خارجی متفاوت است اینورتر‌های جوشکاری و جوش که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می‌توانید با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

همراهان گرامی توجه داشته باشید نام های دیگر اینوتر جوشکاری که در میان مردم نیز گفته می شود می توان به دستگاه جوش ، دستگاه جوش اینورتر و موتور جوش اشاره کرد .