X
X

گالری کابینت

مشبک لیست

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • گالری چهار گوش آلفا باکس عمق 40 سانتی متری صامت مدل 12797141407
   ‎243,800 تومان
   • گالری چهار گوش آلفا باکس عمق 45 سانتی متری صامت مدل 12797141507
    ‎256,500 تومان
    • گالری گرد ریل اسمارت باکس 45 سانتی متر صامت مدل 127908151 - یک جفت
     ‎171,400 تومان
     • گالری گرد ریل اسمارت باکس40 سانتی متر صامت مدل 127908141 - یک جفت
      ‎164,500 تومان
      • گالری گرد ریل آلفا 45 سانتی متر صامت مدل 12797141503 - یک جفت
       ‎256,500 تومان
       • گالری گرد ریل اسمارت باکس 50 سانتی متر صامت مدل 127908161 - یک جفت
        ‎179,400 تومان
       • گالری چهارگوش ریل اسمارت فلو 50 سانتی متر صامت مدل 12796141601 - یک جفت
        اعلام قیمت و موجودی
       • گالری گرد ریل آلفا باکس50 سانتی متر صامت مدل 12797141607 - یک جفت
        اعلام قیمت و موجودی
       • گالری گرد ریل آلفا باکس 50 سانتی متر صامت مدل 12797141603 - یک جفت
        اعلام قیمت و موجودی
       • گالری ریل اسمارت صامت مدل 2796141507 - یک جفت
        اعلام قیمت و موجودی
       مشبک لیست

       10 آیتم ها

       در هر صفحه
       تنظیم بصورت صعودی

       گالری کابینت

       آشپزخانه در دنیای مدرن امروزی یکی از مهم‌ترین المان‌های طراحی خانه محسوب می‌شود و درواقع قلب تپنده خانه است. اگر آشپزخانه‌تان طراحی مناسبی داشته باشد، در عین زیباترشدن خانه، فضای کافی را نیز برای آشپزی و کارهای دیگر در اختیار خواهید داشت و نکته قابل توجه این است که کابینت‌ها و یراق آلات مورد استفاده در آشپزخانه نقش به‌سزایی در طراحی و فضاسازی آن و هزینه‌های صرف‌شده برای این کار دارند. کشوهای کابینت به آشپزخانه سروسامان می‌دهند و با استفاده از آنها می‌توانید ظروف و لوازم آشپزخانه را نگهداری و مرتب کنید. در عین حال، به‌خاطر استفاده زیادی که از آنها می‌شود، زود مستهلک می‌شوند و به همین دلیل انتخاب ریل مناسب برای کشوهای کابینت از اهمیت زیادی برخوردار است. از میله گالری برای تنظیم ارتفاع ریل نسبت به طرفین کشو استفاده می‌شود. انواع مختلف ریل و میله گالری کابینت در بازار موجود هستند و به همین دلیل، برای راحتی کار و انتخاب و خرید گالری کابینت مناسب ابتدا باید انواع ریل‌ها و گالری مناسب آنها را بشناسید و سپس گزینه مناسب را انتخاب کنید.

       انواع گالری کابینت

       انواع ریل کابینت برای استفاده راحت‌تر از کشوهای کابینت، کمد و میز با مدل‌ها و برندهای مختلف تولید شده و در بازار موجود هستند. ریل بدنه دار، ریل ساده، ریل تبدیل میز و ریل مخفی، اشکال و کاربردهای متفاوتی دارند. میله‌های گالری از اجزای تشکیل‌دهنده ریل‌ها هستند و هرکدام از انواع آنها نیز نقش و ویژگی‌های خاص خود را دارند. برای نصب گالری از پیچ یا پین استفاده می‌شود. همچنین گالری در رنگ‌های آنتراسیت، طوسی، سفید و ... تولید شده و در انواع گرد و چهارگوش و با طول‌ها و تعداد متفاوت برای انواع ریل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال، از گالری ریل اسمارت باکس برند صامت برای افزایش ارتفاع کشو و زیبایی ظاهری آن استفاده می‌شود. طراحی این گالری به شکل گرد بوده و نصب آن با کمک پین انجام می‌شود. به این نکته نیز توجه کنید که پین‌ها برای نصب تعداد گالری دلخواه در کشوی کابینت محدودیت ایجاد می‌کنند و اگر لازم است از تعداد گالری بیشتری برای ریل استفاده کنید، پیچ اتصال‌دهنده مناسب‌تری برای این کار خواهد بود. برای ریل فوق، اگر کشو ارتفاع کمی داشته باشد از یک گالری و درصورتی‌که ارتفاع بلندی داشته باشد، از دو عدد میله گالری استفاده می‌شود. برای نصب قسمت جلویی میله گالری از مته با قطر مناسب برای دریل‌کاری روی درب کشو استفاده شده و انتهای میله گالری با کمک پین در پشت کار نصب می‌شود.

       برترین برندهای گالری کابینت

       برای خرید گالری کابینت باید به نوع ریل مورد استفاده توجه کرده و برندها و مدل‌های مناسب در زمینه تولید این نوع یراق آلات را بشناسید و سپس با توجه به قیمت گالری کابینت و بودجه مورد نظرتان بهترین انتخاب را داشته باشید. برندهایی مانند یونی هوپر، فانتونی، صامت و گراس در زمینه تولید انواع گالری گرد و چهارگوش فعال هستند.

       خرید آنلاین گالری کابینت

       برای خرید گالری کابینت به فروشگاه اینترنتی سازوکار سری بزنید و قیمت، مشخصات فنی و کاربردهای انواع گالری کابینت را مشاهده کنید. در این فروشگاه اینترنتی معتبر و تخصصی در زمینه فروش انواع ابزارآلات، ماشین آلات صنعتی و یراق آلات می‌توانید جدیدترین مدل‌های گالری کابینت را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید. بنابراین با استفاده از مشاوره کارشناسان فروش گالری کابینت در سایت برای خرید آیتم مورد نظرتان اقدام کنید.