X
X

تیغ اره روکش سرامیک

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغ اره روکش سرامیک

تیغ اره یکی از ابزارآلات برشی پرکاربردی است که در دستگاه‌های دورکن، فارسی بر، پانل بر، اره میزی و... نصب می‌شود. این ابزار در انواع مختلفی موجود است و اگر بخواهیم یکی از مقاوم‌ترین آن‌ها را نام ببریم تیغ اره روکش سرامیک است. روکش سرامیک یا پرماشیلد این تیغه مقاومت آن را در برابر گرما و اصطکاک بالا برده و تاثیر زیادی در افزایش طول عمر، کاهش صدا و کارایی بهتر آن دارد. این تیغه برای برش چوب ام دی اف و چوب‌های چندلایه به کار می‌رود.

انواع تیغ اره روکش سرامیک

تیغ اره روکش سرامیک در ابعاد مختلفی در بازار موجود بوده و به شکل دندانه کونیک یا چپ و راست به بازار عرضه می‌شود. دندانه کونیک برای برش نئوپان و ام دی اف و دندانه چپ و راست برای برش پانل‌های چوبی به کار برده می‌شود. شفت این تیغ اره ارتباط مستقیم با قطر آن دارد و هرچه قطر تیغه بیشتر باشد سایز شفت آن نیز بزرگ‌تر خواهد بود. هر چه تعداد دندانه‌های این تیغه بیشتر باشد با سرعت کمتر برش تمیزتری روی چوب ایجاد خواهد کرد و بالعکس تیغ اره‌هایی که تعداد دندانه‌های کمتری دارند سرعت بالاتری نیز خواهند داشت.

برترین برندهای تیغ اره روکش سرامیک

تیغ اره روکش سرامیک در چند برند در بازار موجود بوده و کمپانی‌های زیادی انواع آن را تولید و به بازار عرضه کرده‌اند. معروف‌ترین و پرفروش‌ترین این نوع تیغ اره شامل برندهای سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD) و انسی فرانسه است.

خرید آنلاین تیغ اره روکش سرامیک

شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. انواع تیغ اره روکش سرامیک را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. قیمت این تیغ اره بسته به برند و نوع کاربرد آن متفاوت است. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغ اره از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

سوالات رایج درباره تیغ اره روکش سرامیک

برای تمیز کردن تیغ اره از چه موادی باید استفاده  کرد؟

تیغ اره طی استفاده مکرر به مرور زمان دچار مشکلاتی می‌شود که بر کیفیت برش تاثیرگذار است. در نتیجه تمیز کردن تیغ اره از اهمیت بالایی برخوردار است و باید از روش‌هایی استفاده کرد که هیچ آسیبی به تیغه نرساند. برای تمیز کردن تیغ اره می‌توان از موادی چون اسپری گازپاک کن، محلول جوش شیرین و آب یا اسپری WD40 استفاده کرد که هیچ آسیبی به تیغه نمی‌رساند.

مشاهده بیشتر