X
X

پیچ و اتصالات

مشبک لیست

227 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • پیچ دوبل ایتالیانا فرامنتا مدل 60113020YA
   ‎2,100 تومان
   • روپیچ‌ تو پیچ‌ سایز‌M6×8×13 ایتالیانا مدل 20102020GR
    ‎4,200 تومان
    • روپیچ ‌توپیچ ‌سایز‌ M6×10×10 ایتالیانا مدل 20102010GR
     ‎5,300 تومان
     • روپیچ توپیچ سایز M8×12×15 ایتالیانا مدل 20103010GR
      ‎5,900 تومان
      • روپیچ تو پیچ لبه دار15*8*6 رونیا مدل RS-MF004
       ‎1,600 تومان
       • روپیچ تو پیچ لبه دار 12×8×6 رونیا مدل RS-MF005
        ‎1,400 تومان
        • پیچ واریانت (یورو اسکرو) مدل 60502070YA
         ‎700 تومان
         • پیچ فیکس مینی ویدا مدل RS-F13
          ‎5,280 تومان
          • روپیچ تو پیچ 10×18میلی متر ویدا مدل RS-F19
           ‎4,800 تومان
           • پولکی الیت مشکی ویدا مدلRS-F73
            ‎300 تومان
            • پولکی 14 میلیمتر ایتالیانا مدل 23004010AB
             ‎1,300 تومان
             • اتصال مخفی تارگت J12 ایتالیانا فرامنتا مدل 21807160ZN - بسته 10 عددی
              ‎33,100 تومان
             مشبک لیست

             227 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت صعودی

             پیچ- اتصالات- نگهدارنده طبقه

             پیچ‌ ها را می‌ توانیم مهمترین متصل کننده‌ها در صنعت بدانیم. پیچ‌ ها و اتصالات کمک می‌کنند شما بتوانید به راحتی قطعات مختلف را به یکدیگر متصل نمایید. پیچ‌ ها اتصال دائمی را ایجاد نمی‌کنند و معمولا اتصالی که با استفاده از پیچ‌ ها ایجاد می‌شود از نوع باز و بسته‌ ای است.

             پیچ‌ ها اجسامی فلزی هستند که روی سطح آن‌ ها شیارهایی وجود دارند. این شیارها موجب اتصال قوی‌ تر پیچ‌ها می‌شوند. پیچ‌ها دارای دو نوع معمولی و فولادی هستند:

             پیچ معمولی

             پیچ‌های معمولی از فولاد نرم ساخته شده‌اند. این فولاد نرم با کمی کربن تشکیل می‌شود و کمک می‌کند تا پیچ‌های معمولی ساخته شوند. این نوع پیچ‌ها معمولا برای اتصال قطعات سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

             پیچ فولادی

             پیچ‌های فولادی با استفاده از فولاد سخت و حرارت دیده ساخته می‌شوند. این نوع فولاد با کربن متوسط تشکیل می‌شود و کمک می‌کند تا پیچ‌های فولادی ساخته شوند. از این نوع پیچ‌ها برای اتصال قطعات سنگین استفاده می‌شود. چراکه این پیچ‌ها به دلیل جنس فولادی که دارند، از میزان تحمل بالایی برخوردار هستند.

             اتصالات

             اتصالات از جمله مهمترین اجزا در صنعت نجاری و چوب هستند. این اتصالات هستند که کمک می‌کنند شما بتوانید با استفاده از آن‌ها دو قطعه چوب را به یکدیگر متصل کنید. اتصالات به صورت کلی از دو یا سه جز تشکیل شده‌اند. این اجزا هر کدام در یک قطعه‌ ی چوب قرار می‌گیرند و کمک می‌کنند تا اتصال مورد نظر میان قطعات انجام شود.

             نگهدارنده طبقه

             یکی دیگر از مهمترین اتصالاتی که در دکوراسیون منازل از آن استفاده می‌شود. برای ایجاد هر اتصال به دیوار از نگهدارنده طبقه استفاده می‌شود. در واقع این نوع اتصال از گونیا و نگدارنده طبقه تشیکل شده است.

             گونیا و نگهدارنده در اندازه‌ های مختلف و در اشکال گوناگون ساخته می‌شوند. در کابینت سازی اتصال گونیا و نگهدارنده از مهمترین اتصالات به شمار می‌آید. به طوریکه بدون داشتن این دو یراق نمی‌توان طبقات کابینت را روی هم سوار کرد.

             انواع نگهدارنده طبقه

             نگهدارنده طبقه انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال گونیا طبقه دیوار، گونیا تاشو و بست اتاژور از انواع نگهدارنده طبقه به حساب می‌آیند. هر کدام از این نگهدارنده‌ها با توجه به کاربردی که دارند برای اتصال طبقه به دیوار و یا ایجاد اتصال میان طبقات کمد و کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

             بهترین برندهای اتصالات کدامند؟

             برای خرید پیچ- اتصالات- نگهدارنده طبقه لازم است از بهترین برندهای عرضه کننده این یراق آلات اطلاع داشته باشید. تمامی یراق آلات و اتصالاتی که در سایت رسمی سازوکار به فروش می‌رسند از بهترین برندهای روز دنیا هستند.

             با این حال برندهایی مانند صامت، رونیا و ایتالیانا از بهترین برندهای عرضه کننده انواع اتصالات هستند. کیفیت محصولات این برندها بسیار بالاست.

             خرید آنلاین پیچ- اتصالات- نگهدارنده طبقه

             امروزه با توجه به پیشرفت صنعت دکوراسیون داخلی، استفاده از انواع نگهدارنده طبقه هم بسیار گسترده شده است. این نگهدارنده‌ها علاوه بر این که موجب زیبایی بخشیدن به عناصر خانه و آشپزخانه می‌شوند، موجب محکم شدن طبقات در جای خود نیز می‌گردند.

             برای خرید و اطلاع از قیمت پیچ- اتصالات- نگهدارنده طبقه، شما هم می‌توانید به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه ارائه انواع ابزار و یراق آلات است.

             این فروشگاه با بهره گیری از نیروهای متخصص، ابزار و یراق آلات مرغوب و با کیفیت را از بهترین برندهای روز دنیا ارائه می‌دهد. با مراجعه به سایت سازوکار و یا ارتباط با کارشناسان واحد پشتیبانی می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

             مشاهده بیشتر