شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

پیچ-اتصالات-نگهدارنده طبقه

مشاهده به صورت مشبک لیست

192 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • الیت دوتکه 10 میلی‌متر ویدا مدل RS-F05
   ‎1,800 تومان
   • پولکی الیت سفید ویدا مدل RS-F09
    ‎100 تومان
    • اتصال مینی فیکس 15×12 میلی‌متر ویدا مدل RS-F01
     ‎1,700 تومان
     • پولکی الیت مشکی ویدا مدلRS-F73
      ‎100 تومان
      • پولکی الیت کاین ویدا مدل RS-F12
       ‎100 تومان
       • خار طبقه فلزی ویدا مدل RS-F27
        ‎500 تومان
        • پیچ فیکس مینی ویدا مدل RS-F13
         ‎2,200 تومان
         • پولکی الیت کرم ویدا مدل RS-F10
          ‎100 تومان
          • خار طبقه پلاستیکی سفید ویدا مدل RS-F36
           ‎120 تومان
           • الیت دوسر ویدا مدل RS-F08
            ‎5,500 تومان
            • مکمل پلاستیکی خارطبقه فلزی ویدا مدل RS-F28
             ‎120 تومان
             • خارطبقه فلزی دواورینگ ویدا مدل RS-F35
              ‎3,000 تومان
             مشاهده به صورت مشبک لیست

             192 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت صعودی

             نگهدارنده طبقه

             یکی از انواع اتصالات پرکاربرد که اکثر مونتاژ کاران برای ایجاد هر گونه اتصال به دیوار منازل و ایجاد دکوراسیون از آن استفاده می کنند، گونیا و نگهدارنده طبقه می باشد. گونیا و نگهدارنده طبقه در انواع شکل و کاربرد متفاوت تولید شده است. یکی از کاربردی ترین یراق که برای ساخت بسیاری از وسایل خانه مورد استفاده قرار می گیرد انواع نگهدارنده طبقه و پایه رگلاژی می باشد که در مدل های مختلف و در سایزهای متفاوت طراحی شده است. به طور مثال دو یراق ضروری که باید در ساخت کابینت به کار برده شود نگهدارنده طبقه و پایه های رگلاژی است.

             انواع نگهدارنده طبقه

             نگهدارنده طبقه یکی از کاربردی ترین اتصالات برای ایجاد هر گونه اتصال به دیوار، نصب طبقه و ایجاد دکوراسیونی زیبا می باشد که اکثر مونتاژکاران و یا نجاران از آن استفاده می کنند. انواع متنوعی از نگهدارنده طبقه همانند گونیا تاشو، گونیا طبقه دیواری و بست اتاژور طبقه طراحی شده است که هر کدام از آن ها از مزایا و کاربردهای ویژه ای برخوردار هستند. از گونیا تاشو برای اتصال طبقه به دیوار و از بست اتاژور طبقه برای نصب انواع طبقه شیشه ای و ام دی اف در داخل کابینت، بوفه و... استفاده می شود.

             برترین برندهای نگهدارنده طبقه

             با توجه به انواع متفاوت نگهدارنده طبقه کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید نگهدارنده طبقه توجه و شناخت انوع آن است. تمام نگهدارنده های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید نگهدارنده طبقه فعالیت دارند می‌توان به برند ایتالیانا اشاره کرد.

             خرید آنلاین نگهدارنده طبقه

             شلف دیواری، یکی از عناصر زیبایی در دکوراسیون داخلی و طراحی خانه‌ها است. استفاده از نگهدارنده طبقات کابینت از قدیم در آشپزخانه‌ها وجود داشته و علاوه بر زیبایی برای نگهداری وسایل آشپزخانه و ظروف کاربرد داشته‌اند. به‌تدریج و با رشد طراحی و معماری و آشنایی بیشتر طراحان با انواع شلف دیواری، از آن‌ها در طراحی دکوراسیون سالن‌های پذیرایی، اتاق‌خواب، راهروها و حتی سرویس‌های بهداشتی استفاده شد. فروشگاه سازوکار با ارائه اطلاعات کامل از ویژگی‌های تخصصی و نقد و بررسی کارشناسانه این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. همچنین کارشناسان واحد پشتیبانی با هدف ارائه مشاوره تخصصی در انتخاب محصولات با کیفیت به مشتریان کمک می‌کنند تا تجربه خریدی متفاوت را برای آنها رقم بزنند.