X
X

ابزار حکاکی

مشبک لیست

250 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • ست سه عددی سوهان نارکس مدل 854202
   ‎3,842,000 تومان
   • ست مغار تخت نارکس مدل 863020
    ‎2,837,000 تومان
    • ست مغار تخت نارکس مدل 863120
     ‎2,896,000 تومان
     • مغار تخت پریمیوم نارکس مدل 811664
      ‎1,033,000 تومان
      • مغار تخت پریمیوم نارکس مدل 811666
       ‎1,064,000 تومان
       • مغار تخت نارکس مدل 810503
        ‎666,000 تومان
        • چاقوی حکاکی نارکس مدل 822510
         ‎1,415,000 تومان
         • مغار تخت پریمیوم نارکس مدل 811630
          ‎1,218,000 تومان
          • مغار تخت برای کنده کاری اتصالات کام و زبانه نارکس مدل 811208
           ‎1,056,000 تومان
           • ست مغار تخت نارکس مدل 863110
            ‎2,610,000 تومان
            • ست مغار تخت نارکس مدل 853055
             ‎5,038,000 تومان
             • مغار تخت نارکس مدل 810026
              ‎499,000 تومان
             مشبک لیست

             250 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت صعودی

             ابزار حکاکی

             صنعت نجاری از جمله صنایعی است که ذوق هنری در آن نقش مهمی دارد؛ زیرا در این صنعت می‌توان با استفاده از انواع چوب هنرهای چوبی زیادی را خلق کرد. برای ساخت این هنرهای زیبا علاوه بر ذوق و خلاقیت باید به یکسری ابزار دستی و برقی موردنیاز نیز دسترسی داشته باشید که در ادامه با انواع دستی این ابزار آشنا خواهید شد. ابزار دستی موردنیاز برای این کار ابزار حکاکی نام دارد که با استفاده از آن‌ها م‌توان طرح‌ها و اشکال زیبایی را روی سطح چوب ایجاد کرد. این ابزار دارای دسته و قسمت تیز و برنده‌ای است که با چکش به آن‌ها ضربه وارد کرده و برش‌های دلخواه را روی چوب ایجاد خواهید کرد.

             انواع ابزار حکاکی

             انواع ابزارهای حکاکی مجموعه‌ی کاملی از ابزارهای دستی هستند که برای حکاکی و کنده کاری رو سطح چوب مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر کدام از انواع ابزارآلات حکاکی با توجه به نوع و کاربردی که دارند برای انجام عملیات خاصی روی سطح چوب مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال سیستم عملکرد چکش با مغار کاملا متفاوت است. در ادامه مهمترین انواع ابزارهای حکاکی را به تفصیل شرح می‌دهیم.

             چاقو

             یکی از انواع مغار در ابزار حکاکی یا منبت‌کاری است که تیغه آن در انواع ناخنی، نیزه‌ای، ناخنی معکوس و... تولید می‌شود.

             مغار

             یکی دیگر از ابزار منبت کاری است که برای کنده‌کاری سطوح چوبی و ایجاد طرح فرورفته یا برجسته استفاده می‌شود. مغار در انواع مختلف گلویی، شفره، نیزه‌ای، مورب و... موجود بوده که هر کدام بر حسب نیاز برای ایجاد طرح‌های مختلف به کار می‌رود. مغار به دو دسته خراطی و منبت کاری تقسیم بندی می‌شود.

             سوهان

             برای تمیزکاری حکاکی و منبت‌های ایجاد شده روی چوب به کار می‌رود و کیفیت آن نقش مهمی در ظرافت هرچه بیشتر کار دارد. سوهان منبت کاری در انواع تخت، نیم گرد، سه گوش، گرد و چهارگوش تولید و عرضه می‌شود.

             چکش

             ابزار دستی مغارو چاقو با ضربه بر روی چوب برش ایجاد می‌کند. چکش حکاکی برای این کار استفاده می‌شود و در انواع مختلف سرچوبی و پلاستیکی موجود است.

             بهترین برندهای ابزار حکاکی

             ابزار حکاکی توسط برندهای زیادی در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌شوند. پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده این ابزارهای دستی شامل برند نارکس و اینکو هستند. علت محبوبیت این برندها کیفیت خوب، جنس مناسب و قیمت مقرون به صرفه محصولات‌شان است. به همین دلیل این برندها را می‌توانیم بهترین برندهای ابزار حکاکی در بازار ایران بدانیم. قیمت ابزار حکاکی بسته به نوع برند و جنس آن  متفاوت است.

             خرید آنلاین ابزار حکاکی

             ابزار حکاکی از جمله ابزار دستی در صنعت نجاری است که برای ایجاد طرح و نقش و منبت بر روی سطوح چوبی به کار می‌رود. ابعاد، انواع و جنس این ابزار مانند بسیاری از ابزارآلات دستی دیگر متفاوت بوده و بسته به نیاز استادکار انتخاب و تهیه می‌شود. ابزار حکاکی به صورت حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های مجازی قابل خریداری است.

             شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع ابزار حکاکی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

             قیمت ابزار حکاکی

             قیمت ابزارآلات حکاکی نسبت به عملکرد و نقوش زیبایی که روی سطح چوب خلق می‌کنند، مناسب و به صرفه‌ است. در طرف مقابل برای کار با ابزار حکاکی لازم است کاربر استفاده کننده مقدار کافی نیرو را در جهت درست به ابزار وارد نماید. قیمت ابزار حکاکی به عوامل مختلفی مانند نوع ابزار و برند آن بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت یک چکش حکاکی با مغار یا سوهان حکاکی کاملا متفاوت است. زیرا هرکدام از این ابزارها یک کار به خصوص را انجام می‌دهند.