X
X

آینه

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

آینه 

طراحی دکوراسیون در هر دوره‌ای از تاریخ، سبک‌ها و روش‌های خاصی داشته است. در هر سبک از وسایل و المان‌های ویژه‌ای استفاده می‌شود اما استفاده از برخی عناصر در دوره‌های مختلف رواج داشته است. آینه کاری در دکوراسیون خانه تاثیر بسزایی روی فضای شما دارد. از مهمترین کاربرد جالب آینه در دکوراسیون خانه، به خصوص خانه‌هایی که فضای کوچکی دارند، بزرگ نشان دادن محیط است. آینه به شرطی که در جای مناسب نصب شود، ذهن بیننده را فریب می‌دهد و حس وسعت فضا را به او منتقل می‌کند. آینه‌های قدی بزرگ این کار را به نحو بهتری انجام می‌دهند.

انواع آینه 

استفاده از آینه قدی در اتاق خواب بسیار مرسوم است و در برخی موارد این آینه بر روی درب کمد یا داخل کمد قرار می گیرد. آینه ها هماهنگی لازم با همه نوع دکوراسیونی را دارند. همچنین از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای زیباسازی فضا و دکوراسیون داخلی به حساب می آیند. نصب آینه در اتاق خواب از لحاظ بصری باعث میشود تا فضا بزرگتر به نظر برسد و یک نقطه ی کانونی در اتاق ایجاد میکند. یکی از بهترین فضاها برای نصب آینه درب کمد دیواری است که به دلیل بزرگ بودن میتوان از اشکال و طرح های متفاوتی برای این کار استفاده کرد. همچنین پوشش چنین سطحی با آینه باعث میشود تا انعکاس نور بیشتر شود و اتاق شما به مراتب بزرگتر از حالت اصلی به چشم آید. آینه های چرخان داخل کمد قابل نصب به درب کمد است و به دلیل کشویی بودن استفاده از آن بسیار آسان است.

بهترین برندهای آینه

اکسسوری‌های منزل علاوه بر این که می‌توانند موجب زیباتر شدن دکوراسیون منزل اتاق شوند، می‌توانند کاربردهای مهم و گسترده‌ای هم داشته باشند. یکی از این اکسسوری‌ها، آینه است. بدون داشتن یک آینه، حاضر شدن و بررسی ظاهر خود، کاری سخت و تقریبا غیرممکن است. هنگام خرید آینه و دیگر اکسسوری‌های منزل، الزامی است به برند محصول نیز توجه شود. بدون شک محصولاتی که توسط بهترین برندهای بازار یراق آلات تولید می‌شوند، از کیفیت بالا و طراحی خوبی برخوردار هستند. یکی از این برندهای مطرح، فانتونی است. برند فانتونی به علت کیفیت خوب و ظاهر زیبای آینه‌هایش، یکی از بهترین برندهای آینه به حساب می‌آید.

خرید آینه

برای آینه علاوه بر روش حضوری، می‌توانید خرید خود را به صورت آنلاین هم انجام دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یک فروشگاه معتبر برای خرید انواع ابزار و یراق آلات است. سازوکار با به کارگیری یک تیم متخصص و وارد کردن مستقیم محصولات تلاش می‌کند تا محصولات برند و اورجینال را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند. با مراجعه به سایت این فروشگاه اینترنتی می‌توانید از قیمت انواع آینه مطلع شوید.

قیمت آینه

یافتن بهترین قیمت آینه در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله مشکلات رایج هنگام خرید هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین انواع آینه را گردآوری کرده است. قیمت آینه در هر مدل با مدل دیگر تفاوت دارد، پس در زمان خرید آینه باید به مدل و کارایی که از آن انتظار می‌رود، توجه کنید. خرید آنلاین آینه برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. برای اطلاع از قیمت آینه می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار کنید.

مشاهده بیشتر