X
X

دستگاه براش

مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. براش صنعتی یونی تک مدل PGJ1300RRRR-S
  اعلام قیمت و موجودی
 2. براش صنعتی یونی تک مدل PGJ1300RRRR-F
  اعلام قیمت و موجودی
 3. براش صنعتی یونی تک مدل PGJ1300RR-F
  اعلام قیمت و موجودی
 4. براش و سنباده نجاری MAS مدل MM-J2
  اعلام قیمت و موجودی
 5. براش نجاری MAS مدل MM-J3
  اعلام قیمت و موجودی
 6. براش نجاری MAS مدل MM-B2
  اعلام قیمت و موجودی
 7. براش نجاری MAS مدل MM-J1
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

دستگاه براش

دستگاه براش یکی از ماشین آلات نجاری مدرن است و برای صاف و یکدست‌کردن سطوح قطعات یا کامپوزیت‌های چوبی، پلاستیک و چوب ماسیو طراحی شده است. از این دستگاه برای پرداخت نهایی سطوح، سنباده‌زنی نرم، شکل‌دهی و یکدست‌کردن پروژه‌های چوبی ابزارخورده و شکل‌دهی‌شده که در آنها کاربرد ماشین ‌سنباده معمولی به دلیل پیچ‌وخم‌ها و منحنی‌های قطعات امکان‌پذیر نیست، استفاده می‌شود.

استفاده از دستگاه‌های براش نجاری پس از انجام فرآیندهای برش، پانچ، فرزکاری یا ماشین‌کاری موجب می‌شود که سطوح کار یکنواخت شوند. از دستگاه‌های سنباده براش در کاربردهایی نظیر پولیش‌کاری، گردکردن لبه‌ها، خش‌زدایی و سنگ‌زنی استفاده می‌شود.  قطعات ماشین شامل سیم‌ها، دیسک‌های فلزی، لوله‌ها، تیوب‌ها و ورقه‌های فلزی هستند. منتهی دستگاه‌ براش کاربرد ثانویه‌ای نیز دارد و با کمک توپی‌های برس‌مانند، ذرات گردوغبار یا ناخالصی‌ها را نیز از سطح قطعه کار جدا می‌کند.

در گذشته برای سنباده‌زنی قطعات ابزارخورده از برس‌های سیمی استفاده می‌شد. پیشرفت‌های اخیر در زمینه فن‌آوری خش‌زدایی باعث شده تا کاربرد برس‌های رشته‌ای ساینده نایلونی (NAF) افزایش یابد. از برس‌های NAF در ماشین‌های کنترل‌ عددی کامپیوتری (CNC) برای از صاف‌کردن ناهمواری‌های قطعات کار و اصلاح سطحی مواد با دقت بالا استفاده می‌شود و دیگر نیازی به پرداخت مجدد یا حذف ناهمواری‌های ثانویه از قطعه کار نیست.

انواع دستگاه براش

صنایع مختلف از این ماشین آلات مدرن در کاربردهای متنوع استفاده می‌کنند. برای خرید دستگاه براش باید در ابتدا حجم کار و نوع کاربرد مورد نظرتان را مشخص کنید. مدل‌های استاندارد دستگاه براش از قطعاتی مانند انواع میز، نوار نقاله و واحدهای بدون مرکز تشکیل شده‌اند. مدل‌های برتر این دستگاه برای افزایش سرعت فرآوری عملکرد دوطرفه دارند. در مدل‌های متنوع دستگاه براش از چند مجموعه برس و نوار نقاله‌ برخط با موتورهای مهندسی‌شده برای کاهش لرزش و کنترل فاکتورهای موثر فرآیندی استفاده می‌شود. بعضی از انواع دستگاه براش آپشنی برای تنظیم ارتفاع برس دارند.

این دستگاه‌ها یک سیستم گردش هوای پیشرفته دارند که حذف کارآمد گردوغبار و ذرات اضافی را از برس‌های آن امکان‌پذیر می‌کند. بعضی از مدل‌ها و انواع دستگاه براش صنعتی نیز مجهز به پنجره‌هایی هستند که برای مشاهده و نظارت بر روند  سنباده‌زنی و انجام تنظیمات لازم در صورت بروز مشکل طراحی شده‌اند. با وجود برس‌های قابل جداشدن می‌توان دستگاه را مجددا تنظیم کرد و به‌این‌ترتیب برس می‌تواند قابلیت سنباده‌زنی یکنواختی روی قطعات داشته باشد. این موضوع روی کیفیت نهایی محصول تاثیرگذار است.

بعضی از انواع دستگاه براش برای شکل‌دهی یا نقش‌اندازی روی چوب مناسب هستند. در این فرآیند الیاف نرم چوب از سطح آن جدا شده و سطح ناهمواری ایجاد می‌شود که طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. با توجه به نوع چوب و قطعه کار، کفپوش، روکش، تیرها یا پانل‌های مختلف از برس‌های معمولی با سیم فولادی، برنجی یا نایلونی استفاده می‌شود. با پیشرفت‌های جدید در دستگاه‌های براش و خراش‌دادن به سطح چوب به جای سنباده‌زنی، ظاهر اره‌شده‌، خشن، روستیک و حتی جلوه‌های فرورفته‌ای در چوب ایجاد می‌شود. به‌این‌ترتیب قطعه کار به شکل بافتی عتیقه یا سه‌بعدی شکل‌دهی می‌شود. در حال حاضر بافت‌سازی را می‌توان روی پانل‌های روکش‌شده تا عرض 1300 میلی‌متر نیز انجام داد.

برترین برندهای دستگاه براش

قیمت دستگاه براش در برندها و مدل‌های مختلف متفاوت است. برای خرید دستگاه‌ براش ابتدا به نوع کاربرد و ظرفیت دستگاه و نیز به توان پرداخت خود توجه کنید. سپس با بهینه‌کردن فاکتورهای فوق بهترین برند را برای واحد تولیدی خود انتخاب کنید. برندهایی نظیر مس، ماکور و پایون چند نمونه از برندهای برتری هستند که دستگاه براش را به بازار عرضه می‌کنند.

خرید آنلاین دستگاه براش

برای خرید دستگاه براش باید با توجه به کاربرد مورد انتظارتان از دستگاه، حجم کار، نوع قطعه و ... اقدام کنید. خرید و فروش دستگاه اره براش به صورت حضوری یا آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع دستگاه براش در مدل‌های مختلف موجود هستند. جهت اطلاعات تکمیلی و اطمینان از انتخاب مناسب می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه براش مورد نظرتان را خریداری کنید.