X
X

سوهان چوب ساب سر دریلی

مشبک لیست

9 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872593
  اعلام قیمت و موجودی
 2. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872590
  اعلام قیمت و موجودی
 3. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872595
  اعلام قیمت و موجودی
 4. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872598
  اعلام قیمت و موجودی
 5. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872596
  امتیاز:
  95%
  اعلام قیمت و موجودی
 6. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872591
  اعلام قیمت و موجودی
 7. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872597
  اعلام قیمت و موجودی
 8. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872594
  اعلام قیمت و موجودی
 9. سوهان الماسه (چوب ساب سر دریلی) نارکس مدل 872599
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

9 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

سوهان چوب ساب سر دریلی

این ابزار که در واقع نوعی متعلقه‌ است به شما کمک می‌کند تا بتوانید عملیات گوناگونی را روی قطعات چوبی انجام دهید. سوهان‌های چوب ساب سر دریلی در مقایسه با ابزارهای ماشینی کاملا متفاوت هستند. این سوهان‌ها سریع‌تر مواد را جدا می‌کنند و به لطف کیفیت سطح عالی، وضوح فوق العاده و طرح نامنظم دندانه هایشان، کمک می‌کنند تا سطح چوب به صورت کامل صاف شود.

این سوهان‌ها که با نام سوهان‌های چرخشی نیز شناخته می‌شوند، در یک مته یا شفت چرخان انعطاف پذیر قرار می‌گیرند و با سرعت بالا شروع به چرخش می‌کنند. در نتیجه می‌توان با استفاده از آن‌ها سطح چوب را صیقل و یا فرم داد. سختی دندانه‌های این سوهان‌های چوب ساب از 1 تا 15 شماره گذاری شده است. 1 درشت‌ترین حالت و 15 بهترین است. به طور کلی می‌توانیم بگویم سوهان‌های چوب ساب دریلی در اندازه‌های مختلف موجود هستند اما رایج‌ترین آن‌ها سایز 8 است.

سوهان‌های چوب ساب برای کنده کاری روی چوب و یا نجاری کاربرد دارند. این سوهان‌ها اغلب روی دریل‌ها نصب می‌شوند و عملیات مورد نظر شما را به انجام می‌رسانند. این سوهان‌ها معمولا از جنس HSS ساخته می‌شوند و بسیار مقاوم و برنده هستند.

انواع سوهان چوب ساب سر دریلی

این سوهان‌ها در انواع مختلفی مانند استوانه‌ای، مخروطی گرد، مخروطی، توپی و ... ساخته می‌شوند. هر کدام از این سوهان‌های چوب ساب با توجه به فرم و شکلی که دارند، می‌توانند سطوح چوبی را با یک فرم خاص برش و یا صیقل دهند.

به عنوان مثال با استفاده از سوهان‌های چوب ساب مخروطی می‌توان گوشه‌های قطعات چوبی را که دسترسی به آن‌ها سخت است، فرم داد.

بهترین برند سوهان چوب ساب سر دریلی

در حال حاضر سوهان‌های چوب ساب سر دریلی توسط کمپانی‌ها و برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. با این حال امروزه برند نارکس در بازار به عنوان بهترین برند سوهان چوب ساب سر دریلی، شناخته می‌شود.

خرید سوهان چوب ساب سر دریلی

برای خرید سوهان چوب ساب سر دریلی ابتدا باید توجه داشته باشید که برای چه کاری به یک سوهان نیاز دارید. در بازار برخی پک‌ها وجود دارند که تقریبا تمامی سوهان‌ها را شامل می‌شوند. این پک‌ها کامل‌اند و انتخاب شایسته‌ای به حساب می‌آیند. فروشگاه آنلاین سازوکار انواع گوناگون سوهان‌های چوب ساب را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

قیمت سوهان چوب ساب سر دریلی

قیمت سوهان چوب ساب سر دریلی به عوامل مختلفی مانند کاربرد، اندازه، فرم، جنس و برند آن بستگی دارد. با این حال اغلب این سوهان‌ها در یک رنج قیمتی هستند.