X
X

نردبان/چهارپایه

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. نردبان دو پله تاشو فانتونی مدل M081
  اعلام قیمت و موجودی
 2. نردبان آروا مدل ARVA-4753
  اعلام قیمت و موجودی
 3. نردبان آروا مدل ARVA-4750
  اعلام قیمت و موجودی
 4. نردبان آروا مدل 4751
  اعلام قیمت و موجودی
 5. نردبان آروا مدل ARVA-4752
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

نردبان و کاربرد آن

برخی از افراد برای جابه‌جایی وسایل و تمیز کردن دیوار و پنجره به نردبان نیاز دارند در حالی که برخی از تعمیرکاران، نجاران و باغبانان از نردبان در کارهای اساسی خود استفاده می‌کنند. نردبان‌های خانگی معمولاً دارای برچسبی هستند که نشان می‌دهد تا چه اندازه‌ وزنی را می‌توانند تحمل کنند. از آنجایی که همیشه نمی‌توانید پیش‌بینی کنید چه کسی از نردبان شما استفاده می‌کند، بهتر است یک نردبان با توان حداقل صد کیلوگرم را تهیه کنید. برای تهیه‌ی نردبان غیر خانگی بهتر است به نوع کار خود توجه و سپس طرح و ارتفاع مناسب را انتخاب کنید.  در صورت عدم تنظیم و استفاده صحیح از نردبان، این دستگاه با حداکثر توان وزنی هم خراب می‌شود. در هنگام استفاده دستورالعمل‌ها را دنبال کنید و اطلاعات ایمنی سازنده را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که آن‌ها را قبل از شروع استفاده درک می‌کنید.

انواع نردبان

نردبان A شکل این نردبان که پلکان دارد متناسب برای کارهای داخل خانه و ارتفاع کم است. این مدل معمولاً به‌صورت تاشو جمع می‌شود و می‌توان آن را در داخل انباری یا بالکن قرار داد مانند نردبان‌های فلزی. نردبان چندمنظوره: این مدل می‌تواند مانند نردبان A شکل و حتی داربست عمل کند و در پله‌ها هم قابل استفاده است. این نردبان‌ها دارای پله‌های سفت‌تر و سخت‌تری هستند و به فضای ذخیره‌سازی کمتری نسبت به نردبان A شکل نیاز دارند اما نسبتاً سنگین و گران قیمت هستند و تنظیم آن‌ها پیچیده‌تر است.  نردبان‌های فرمت این نردبان‌ها برای کارهای تخصصی کاربرد دارند و برای خانه مناسب نیستند. این مدل‌‌ها به‌صورت کشویی و دارای پایه تعادل است. بازه حداکثر ارتفاع این مدل از نردبان‌ها معمولاً میان سه تا شش متر است از این رو برای کارهای فنی و ساختمان‌سازی مناسب است مانند نردبان مخابراتی.

پس از تصمیم‌گیری در مورد نوع نردبان مورد نیاز خود، ویژگی‌های مدل مورد نظر خود را در نظر بگیرید. نردبان‌های تلسکوپی و آلومینیومی کمترین وزن را دارند اما هرگز نباید از آن‌ها در نزدیکی خطوط برق یا سایر منابع ولتاژ استفاده شود. قد و ارتفاع نردبان را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که برای رسیدن به مقصد خود در شرایط نامتعادل قرار نگیرید.

 

برترین برندهای اکسسوری آشپزخانه

نردبان در طول زمان و با چندین بار استفاده نباید تغییر شکل دهد یا کج شود. این محصول یکی از وسایل فنی و تجهیزات صنعتی است که در صورت عیب و ایراد ممکن است سبب سقوط افراد از ارتفاع شود. در خرید نردبان باید حداکثر ایمنی را در نظر داشت و یکی از انواع مرغوب و باکیفیت را در بخش اکسسورهای فروشگاه اینترنتی سازوکار خریداری کرد. سازوکار بهترین انواع این محصول را با قیمت مناسب برای شما فراهم کرده است. در یک آشپزخانه مدرن نظم و ترتیب چیدمان وسایل حرف اول را زده و استفاده از یک اکسسوری آشپزخانه مناسب می‌تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را مرتب‌تر جلوه دهد. با توجه به کاربردی بودن اکسسوری های به کار برده شده در محیط آشپزخانه کیفیت این محصولات بسیار مورد اهمیت است. بین برندهای برتر در خصوص تولید اکسسوری آشپزخانه می تتوان به برند نام آشنای فانتونی اشاره کرد که در بین طراحان و سازندگان از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

خرید آنلاین اکسسوری آشپزخانه

امروزه طراحان و معماران با طرح های نوین خود، گام موثری در زیباسازی محیط آشپزخانه برداشته اند. اکسسوری از جمله طرح هایی ست که به منظور ایجاد فضای بیشتر در کابینت اجرا میشود و علاوه بر زیبایی, بهینه سازی در فضای آشپزخانه را به ارمغان می آورد. برای خرید ااکسسوری آشپزخانه بهتر است ابتدا ابعاد و مشخصات دقیق کابینت ها را داشته باشید تا بتوانید اکسسوری مورد نظر خود را سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با مشاوره تخصصی راهنمای مناسبی برای انتخاب صحیح اکسسوری مورد نظر شما خواهد بود.