X
X

نردبان

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

نردبان و کاربرد آن

برخی از افراد برای جابه‌جایی وسایل و تمیز کردن دیوار و پنجره به نردبان نیاز دارند در حالی که برخی از تعمیرکاران، نجاران و باغبانان از نردبان در کارهای اساسی خود استفاده می‌کنند. نردبان‌های خانگی معمولاً دارای برچسبی هستند که نشان می‌دهد تا چه اندازه‌ وزنی را می‌توانند تحمل کنند. از آنجایی که همیشه نمی‌توانید پیش‌بینی کنید چه کسی از نردبان شما استفاده می‌کند، بهتر است یک نردبان با توان حداقل صد کیلوگرم را تهیه کنید. برای تهیه‌ی نردبان غیر خانگی بهتر است به نوع کار خود توجه و سپس طرح و ارتفاع مناسب را انتخاب کنید.  در صورت عدم تنظیم و استفاده صحیح از نردبان، این دستگاه با حداکثر توان وزنی هم خراب می‌شود. در هنگام استفاده دستورالعمل‌ها را دنبال کنید و اطلاعات ایمنی سازنده را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که آن‌ها را قبل از شروع استفاده درک می‌کنید.

انواع نردبان

نردبان A شکل

این نردبان که پلکان دارد متناسب برای کارهای داخل خانه و ارتفاع کم است. این مدل معمولاً به‌صورت تاشو جمع می‌شود و می‌توان آن را در داخل انباری یا بالکن قرار داد مانند نردبان‌های فلزی.

نردبان چندمنظوره

این مدل می‌تواند مانند نردبان A شکل و حتی داربست عمل کند و در پله‌ها هم قابل استفاده است. این نردبان‌ها دارای پله‌های سفت‌تر و سخت‌تری هستند و به فضای ذخیره‌سازی کمتری نسبت به نردبان A شکل نیاز دارند اما نسبتاً سنگین و گران قیمت هستند و تنظیم آن‌ها پیچیده‌تر است.  نردبان‌های فرمت

این نردبان‌ها برای کارهای تخصصی کاربرد دارند و برای خانه مناسب نیستند. این مدل‌‌ها به‌صورت کشویی و دارای پایه تعادل است. بازه حداکثر ارتفاع این مدل از نردبان‌ها معمولاً میان سه تا شش متر است از این رو برای کارهای فنی و ساختمان‌سازی مناسب است مانند نردبان مخابراتی.

پس از تصمیم‌گیری در مورد نوع نردبان مورد نیاز خود، ویژگی‌های مدل مورد نظر خود را در نظر بگیرید. نردبان‌های تلسکوپی و آلومینیومی کمترین وزن را دارند اما هرگز نباید از آن‌ها در نزدیکی خطوط برق یا سایر منابع ولتاژ استفاده شود. قد و ارتفاع نردبان را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که برای رسیدن به مقصد خود در شرایط نامتعادل قرار نگیرید.

بهترین برندهای نردبان

با توجه به کیفیت و کاربرد نردبان و چهارپایه، برندهای آروا و فانتونی را می‌توانیم بهترین برندهای نردبان و چهارپایه بدانیم. نردبان و چهارپایه در انواع، اشکال، اندازه‌ها و با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید متناسب با آنچه می‌خواهید، کالای مناسب را خریداری نمایید. دقت داشته باشید که برند نردبان و چهارپایه نقش مهمی در کیفیت آن دارد.

خرید نردبان

برای خرید نردبان و چهارپایه ، ما به شما فروشگاه اینترنتی سازوکار را پیشنهاد می‌کنیم. در سازوکار مجموعه‌ی کاملی از انواع نردبان و چهارپایه از بهترین برندها لیست شده‌اند. برای خرید نردبان و چهارپایه، کافی است مشخصات فنی کالا را در سازوکار بررسی کرده و کالای مد نظر خود را ظرف چند دقیقه انتخاب و خریداری نمایید.

قیمت نردبان

قیمت نردبان و چهارپایه به عوامل مختلفی مانند جنس و برند آن‌ها بستگی دارد. هرچه ابعاد و اندازه نردبان و چهارپایه بزرگ‌تر باشد، به طبع قیمت گران‌تری نیز دارد. برای اطلاع از قیمت نردبان و چهارپایه ، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.