X
X

جرثقیل برقی

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. جرثقیل برقی 400 کیلوگرمی شپخ مدل 4906905000 - HRS400
  اعلام قیمت و موجودی
 2. جرثقیل برقی 1 تن شپخ مدل 5906905901 - HRS1000
  اعلام قیمت و موجودی
 3. جرثقیل برقی 250 کیلوگرمی شپخ مدل 4906904000 - HRS250
  اعلام قیمت و موجودی
 4. جرثقیل برقی 800 کیلوگرمی شپخ مدل 5906904901 - HRS800
  اعلام قیمت و موجودی
 5. جرثقیل برقی 600 کیلوگرمی شپخ مدل 5906903901 - HRS600
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

جرثقیل برقی

جرثقیل برقی یا همان بالابرهای برقی در دنیای صنعتی امروز نیازهای فراوانی را در صنعت و تجارت برآورده می‌کنند و با توجه به رشد صنعت استفاده از جرثقیل های برقی رو به افزایش است. برای استفاده از جرثقیل برقی نیاز به نصب یک سازه دارید. سازه جرثقیل برقی ترکیبی از چند ستون عمودی و تیرآهن های است که به صورت افقی در جهت های مختلف با توجه به مساحت سالن یا فضای مورد استفاده شما توسط متخصصین طراحی و نصب می‌گردد. سازه های جرثقیل های برقی با توجه به نیاز کاربر میتوانند در سالن های بزرگ، سوله های صنعتی و حتی در بعضی از موارد در فضای باز طراحی و نصب شوند.

مزیت استفاده از جرثقیل برقی در فضای انبار در مقایسه با استفاده از یک لیفتراک این است که شما می‌توانید استفاده حداکثری از فضای انبار داشته باشید و نیازی نیست که فضای زیادی را برای حرکت و دور زدن لیفتراک در انبار خالی بگذارید.

انواع جرثقیل

جرثقیل دستی و جرثقیل برقی دو نوع کاربردی از جرثقیل‌هایی است که در محیط‌های کارگاهی و صنعتی استفاده فراوانی دارد. جرثقیل دستی که بصورت آویز از سقف از طریق قلاب و یا آویز بر روی ریل های سقفی از طریق ترولی مورد استفاده قرار میگیرد راه حلی مناسب برای لیفتینگ بار های کارگاهی است. جرثقیل دستی دارای ساختاری ساده بوده و از این رو قیمت پایینی نیز در تناژ برابر نسبت به جرثقیل برقی دارد. جرثقیل دستی بسیار سبکتر و قابل حمل تر از جرثقیل برقی است. جرثقیل‌های برقی در کل پرتابل محسوب نمی شوند و معمولا بصورت نصب شده وثابت مورد استفاده قرار می گیرند .با توجه به دقیقتر و دشوارتر بودن استاندارد تولید جرثقیل‌های برقی نسبت به جرثقیل های دستی، معمولا طول عمر جرثقیل های برقی بیشتر است. جرثقیل های دستی سرعت کمی داشته و عملیات لیفتینگ در آنها به کندی صورت می پذیرد. یکی از مزیت های مهم و کارآمد جرثقیل دستی عدم نیاز آن به نیروی محرکه الکتریسیته و قابلیت استفاده از آن در هر مکانی است.

برترین برند‌های جرثقیل برقی و دستی

با توجه به انواع متفاوت جرثقیل و کاربردهای گوناگون آن اولین نکته برای خرید جرثقیل توجه و شناخت انوع آن است. تمام جرثقیل‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع جرثقیل  فعالیت دارند می توان برند شپخ اشاره کرد.

خرید آنلاین جرثقیل برقی و دستی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع جرثقیل‌ها را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی جرثقیل می‌توانید پیش از خرید، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. جرثقیل های برقی و دستی که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.