X
X

سمپاش

مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • % off 8
  سمپاش 8 لیتری رونیکس مدل RH-6003
  بود ‎898,900 تومان قیمت ویژه ‎826,988 تومان
  • % off 8
  سمپاش 20 لیتری رونیکس مدل RH-6005
  بود ‎1,598,000 تومان قیمت ویژه ‎1,470,160 تومان
 1. سمپاش 2 لیتری رونیکس مدل RH-6001
  اعلام قیمت و موجودی
 2. سم‌پاش دستی 2 لیتری رونیکس مدل RH-6002
  اعلام قیمت و موجودی
 3. سمپاش دوكاره هیوندای مدل HP1690
  اعلام قیمت و موجودی
 4. سمپاش دستی هیوندای مدل HP2090
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

سمپاش 

سمپاش وسیله‌ای است که از آن برای سمپاشی گل‌ها، گیاهان و درختان استفاده می‌شود.سمپاش، که در ابعاد و اندازه‌های مختلفی در بازار موجود است، ابزار دست کشاورزان و باغ‌داران است.سمپاشبه شکلی ساخته می‌شود که هم در مزارع و زمین‌های کشاورزی بزرگ کاربرد داشته باشد و هم بتوان از آن‌ها در گلخانه‌های کوچک و حتی در خانه‌ها استفاده کرد. در زمانخرید سمپاش بهتر است ابتدا کارایی‌ای که از این دستگاه انتظار می‌رود ارزیابی شده و بعد از آن به سراغ بررسیقیمت سمپاش و مسائل دیگر رفت. 

انواع سمپاش

تقسیم‌بندی‌های مختلفی می‌توان برای سمپاش ارائه کرد اما به طور معمول این محصول در پنج دسته‌ی کلی قرار می‌گیرد. این تقسیم‌بندی اهمیت زیادی دارد و خرید وفروش سمپاش بر این اساس همین دسته‌بندی انجام می‌شود. سمپاش دستی و شارژی، کوله‌ای، فرغونی، زنبه‌ای و تراکتوری پنج نوعسمپاش متداول در بازار هستند.سمپاش دستی و شارژی برای مصارف خانگی، کوله‌ای برای گلخانه‌ها و باغ‌های کوچک وسمپاش فرغونی برای باغات و مزارع بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ازسمپاش زنبه‌ای که بدون مخزن است هم در مناطق کوهستانی استفاده می‌شود تا کار سمپاشی در این مناطق آسان‌تر شود.

برندهای سمپاش

هیوسان (HYUSAN)، رونیکس (Ronix)، هیوندای (Hyundai)، کنزاکس (KENZAX) و زانکو (Zanco) بعضی از معروف‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی داخلی و خارجی سمپاش هستند.

خرید آنلاین سمپاش

خرید آنلاین «سمپاش» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

مشاهده بیشتر