X
X

تبر

مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. تبر 800 گرمی رونیکس مدل RH-4701
  اعلام قیمت و موجودی
 2. تبر 800 گرم نووا فایبرگلاس مدل 6280
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تبر 600 گرمی رونیکس مدل RH-4700
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تبر 600 گرم نووا فایبرگلاس مدل 6260
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تبر 600 گرمی آیرون مکس مدل IM-AX01
  اعلام قیمت و موجودی
 6. تبر 800 گرمی آیرون مکس مدل IM-AX02
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تبر 600 گرمی اینکو مدل HAXS206001
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تبر

تبر یکی از قدیمی‌ترین ابزارهای دستی است که از گذشته تا کنون مورد استفاده بشر قرار گرفته و می‌گیرد. هنوز هم یکی از بهترین ابزار‌ها برای انجام کارهای مختلف است. تبر ابزاری دستی برای خرد کردن، شکافتن یا کنده کاری روی سطح چوب است. اگر از تبر برای هدفی استفاده کنید که برای آن در نظر گرفته نشده است، انرژی غیر ضروری زیادی برای شما به همراه خواهد داشت و می‌تواند خطرناک باشد. هنگام انتخاب صحیح وزن سر تبر و طول دسته نیز کلیدی است. تبر از یک تیغه‌ی قدرتمند تیز و یک دسته تشکیل شده است. این تیغه اغلب از جنس فولاد بسیار مستحکم ساخته می‌شود.

انواع تبر

انواع تبر با توجه به نوع کاربردی که دارند در دو گروه قطع و حکاکی تقسیم می‌شوند:

تبر قطع

اگر می‌خواهید بدون زحمت درختان را قطع کنید به تبر قطع نیاز دارید. این تبرها برای بریدن و قطعه قطعه کردن تنه درختان یا قطعات چوبی بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای یک تبر قطع مهم است که نیروی ضربه به طور موثر منتقل شود. این نیروی ضربه باید به یک برش مؤثر منجر شود. قطع درختان با استفاده از تبر قطع بسیار مهم و ضروری است و گاه می‌تواند بسیار خطرناک باشد. بنابراین مهم است که بدانید از تبر قطعه برای انجام چه کاری استفاده می‌کنید، آیا می‌خواهید تنه درختان را قطع کنید یا چوب‌ها را تکه تکه نمایید. 

تبر حکاکی

یکی دیگر از انواع تبر ، تبر حکاکی است که از آن برای انجام کنده کاری‌های ظریف و دقیق روی سطح چوب استفاده می‌شود. تبرهای حکاکی بیشتر برای انجام کارهای تزیینی و ساخت مصنوعات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به قدرت تیغه، از تبرهای حکاکی نمی‌توان برای انجام کارهایی مانند برش تنه درختان استفاده نمود. این تبرها نسبت به تبرهای قطع، سبک‌تر هستند و تیغه‌ای تیز دارند.

بهترین برندهای تبر

هرچه برند یک ابزار معتبرتر باشد، کیفیت و عمر مفید آن ابزار نیز افزایش می‌یابد. در سازوکار لیست متنوعی از انواع تبر قطع و حکاکی وجود دارند که شما می‌توانید با بررسی آن‌ها انتخاب مناسبی داشته باشید. ابزارهای دستی از جمله ابزارهای مهمی هستند که برای خرید آن‌ها باید به برند توجه ویژه‌ای داشته باشید. در حال حاضر برندهای رونیکس ، نووا و آیرون مکس از جمله بهترین برندهای تبر در بازار ابزار به حساب می‌آیند. این برندها توجه ویژه‌ای به کیفیت تیغه و ارگونومیک بودن دسته تبر دارند. از این رو نسبت به دیگر برندهای ابزارهای دستی، از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

خرید تبر

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزارآلات دستی را گردآوری کرده است. برای خرید آنلاین انواع محصولات می‌توانید پیش از سفارش جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. برای خرید تبر می‌توانید به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. با این حال سازوکار راه حل بهتری برای شما دارد. شما می‌توانید در سازوکار انواع تبر را از جهات گوناگون با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت تنها در چند دقیقه خرید خود را به صورت کامل آنلاین انجام دهید.

قیمت تبر

قیمت ابزارآلات دستی نسبت به ابزارآلات برقی و شارژی، کمتر و به صرفه‌تر است. اما نکته‌ی مهم در رابطه با کار با این ابزارها، ضرورت نیاز به نیروی کافی از طرف کاربر است. قیمت ابزار دستی به عوامل مختلفی مانند نوع ابزار و برند آن بستگی دارد. قیمت تبر می‌تواند وابسته به عوامل مختلفی مانند جنس تیغه، جنس دسته‌ی تبر ، کاربرد، برند و ... باشد. بنابراین قیمت انواع تبر با یکدیگر متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت دقیق هر تبر می‌توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

هنگام کار با تبر باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام کار با تبر باید نحوه استفاده صحیح از آن را بدانید. هنگام استفاده از تبر باید از کلاه و عینک ایمنی استفاده کنید. استفاده از عینک ایمنی سبب می‌شود تا هنگام بریدن تنه درختان یا حکاکی روی سطح چوب، چشم شما از پرتاب تکه‌های چوب در امان باشد. مهم نیست که از چه نوعی تبری استفاده می‌کنید، هنگام کار با انواع تبر باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بیشترین ایمنی برای شما فراهم شده و بهترین نتیجه حاصل شود. هنگام کار با تبر باید انگشتان خود را از تیغه دور کنید. یکی دیگر از نکات مهم هنگام کار با تبر این است که ابزار را محکم در دستان خود نگه دارید تا کنترل بهتری روی کار داشته باشید.
مشاهده بیشتر