X
X

انبر دست

مشبک لیست

24 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. انبر دست صنعتی سایز 8 سری مکسی رونیکس مدل RH-1168
  اعلام قیمت و موجودی
 2. انبردست مینی رونیکس مدل RH-1104
  اعلام قیمت و موجودی
 3. انبر دست صنعتی سایز 8 سری لئو رونیکس مدل RH-1128
  اعلام قیمت و موجودی
 4. انبر دست صنعتی رونیکس مدل RH-1127
  اعلام قیمت و موجودی
 5. انبر دست 7 اینچ صنعتی حرفه ای اینکو مدل INGCO-HHCP28180
  اعلام قیمت و موجودی
 6. انبردست رونیکس مدل RH-1118
  اعلام قیمت و موجودی
 7. انبر دست صنعتی رونیکس سایز 7 سری الترا رونیکس مدل RH-1177
  اعلام قیمت و موجودی
 8. انبر دست صنعتی سایز 8 سری الترا رونیکس مدل RH-1178
  اعلام قیمت و موجودی
 9. انبردست برقکاری فشار قوی اینکو مدل HICP28208
  اعلام قیمت و موجودی
 10. انبر دست 9.5 اینچ صنعتی حرفه ای اینکو مدل INGCO-HHCP28240
  اعلام قیمت و موجودی
 11. انبر دست 8 اینچ صنعتی اینکو مدل INGCO-HCP28208
  اعلام قیمت و موجودی
 12. انبر دست 7 اینچ صنعتی اینکو مدل INGCO-HCP28188
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

24 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

انبر دست

انبر دست یکی از مهمترین ابزارهای دستی است که بودن آن در جعبه ابزار هر خانه‌ای ضرورت دارد. انبردست نوعی ابزار دستی است در آن دو اهرم به وسیله‌ی یک محور در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. دسته‌های انبر دست قابلیت باز و بسته کردن دارند. اهمیت این ابزار دستی زمانی نمایان می‌شود که شما بخواهید یک شی بسیار کوچک مانند یک میخ را نگه دارید و یا آن را از دیوار بیرون بکشید. در واقع انبر دست ابزاری است که نقش دست شما را بازی می‌کند تا بتواند با نیروی بیشتر اجسام را خم کند، آن‌ها را نگه دارد، از جایی خارج کند و یا آن‌ها را فشرده کند.

همچنین اگر بخواهید برخی از سیم‌ها یا کابل‌ها را نیز برش دهید، انبردست گزینه مناسبی برای شماست. انبر دست دو اهرم دارد که به یکدیگر متصل شده‌اند. از نوک انبردست برای نگه داشتن و یا بیرون کشیدن اجسام کوچک استفاده می‌شود و با قسمت وسط انبر نیز سیم‌ها را برش داد. دسته‌های انبر دست دارای یک روکش پلاستیکی هستند. نوک انبردست نیز دارای چند شیار است تا هنگامی که یک شی ریز مثل میخ را با آن نگه می‌دارید، سر نخورد.

 این روکش پلاستیکی علاوه بر این که عایق بسیار خوبی در برابر جریان برق است، به شما کمک می‌کند بتوانید راحت‌تر انبر دست را در میان دست خود نگه دارید. مهمترین کاربرد انبردست در صنعت برق و تاسیسات ساختمان است. در مواردی برای نعل کردن اسب هم از انبر دست استفاده می‌شود.

انواع انبر دست

انبردست‌ها انواع مختلفی ندارند و تمامی آن‌ها مکانیزم کاری یکسانی دارند. نحوه ساخت تمامی انبر دست‌ها نیز مشابه یکدیگر است. تنها تفاوتی که برای آن‌ها می‌توانیم در نظر بگیریم، سایز است. به این معنا که انبردست‌ها در سایزهای مختلف ساخته می‌شوند.

بهترین برندهای انبر دست

تقریبا تمامی برندهایی که در حوزه تولید ابزار آلات دستی فعالیت می‌کنند، انبر دست‌ها را نیز در سایزهای مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌نمایند. با این حال برخی از این برندها از متریال بهتری برای ساخت انبردست استفاده می‌کنند. این برندها در تلاش‌اند تا بالاترین سطح کیفیت و استاندارد را برای محصولات خود ارائه دهند. از این رو به عنوان بهترین برندهای انبر دست شناخته می‌شوند. مهمترین این برندها، برندهایی مانند رونیکس، نووا و اینکو هستند.

خرید انبر دست

ابزار آلات دستی، ابزارهایی هستند که نه تنها در صنعت بلکه در کارهای خانگی نیز کاربرد گسترده دارند. انبردست از مهمترین این ابزار آلات است. برای خرید انبر دست علاوه بر خرید از فروشگاه‌های معتبر، می‌توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایید. یکی از بهترین فروشگاه‌هایی که در حوزه فروش ابزار آلات دستی به صورت آنلاین فعالیت می‌کند، فروشگاه اینترنتی سازوکار است. برای خرید و یا اطلاع از قیمت انبردست تنها کافی است به دسته بندی انبر دست در سازوکار مراجعه کنید. در این دسته بندی شما می‌توانید لیست متنوعی از انبردست با سایزهای مختلف را مشاهده کرده و خرید خود را به آسانی انجام دهید. سازوکار ارسال سریع دارد و می‌تواند محصول شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست‌تان برساند.

قیمت انبر دست

قیمت انبرهای دستی با یکدیگر متفاوت است، هر کدام از این انبر دست‌ها متناسب با نوع، جنس، کاربرد و برندی که دارند می‌توانند قیمت خاصی داشته باشند. هرچه انبر مورد نظر حرفه‌ای‌تر و از برند معتبرتری باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات دقیقی در رابطه با قیمت انبر دست دریافت نمایید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار کنید.

مشاهده بیشتر