شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

انبر دست

مشبک لیست

23 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. انبر دست صنعتی سایز 8 سری مکسی رونیکس مدل RH-1168
  اعلام قیمت و موجودی
 2. انبردست مینی رونیکس مدل RH-1104
  اعلام قیمت و موجودی
 3. انبر دست صنعتی رونیکس سایز 8 سری لئو رونیکس مدل RH-1128
  اعلام قیمت و موجودی
 4. انبر دست صنعتی رونیکس مدل RH-1127
  اعلام قیمت و موجودی
 5. انبر دست صنعتی رونیکس سایز 7 سری الترا رونیکس مدل RH-1177
  اعلام قیمت و موجودی
 6. انبر دست صنعتی رونیکس سایز 8 سری الترا رونیکس مدل RH-1178
  اعلام قیمت و موجودی
 7. انبر دست 7 اینچ صنعتی حرفه ای اینکو مدل INGCO-HHCP28180
  اعلام قیمت و موجودی
 8. انبر دست 9.5 اینچ صنعتی حرفه ای اینکو مدل INGCO-HHCP28240
  اعلام قیمت و موجودی
 9. انبردست صنعتی رونیکس مدل RH-1101
  اعلام قیمت و موجودی
 10. انبردست رونیکس مدل RH-1118
  اعلام قیمت و موجودی
 11. انبر دست الکترونیکی نووا مدل NTP-8121
  اعلام قیمت و موجودی
 12. انبر دست نووا مدل NTP-8003
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

23 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

انبردست

انبردست یکی از مهمترین ابزارهای دستی است که بودن آن در جعبه ابزار هر خانه‌ای ضرورت دارد. انبردست نوعی ابزار دستی است در آن دو اهرم به وسیله‌ی یک محور در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. دسته‌های انبردست قابلیت باز و بسته کردن دارند. اهمیت این ابزار دستی زمانی نمایان می‌شود که شما بخواهید یک شی بسیار کوچک مانند یک میخ را نگه دارید و یا آن را از دیوار بیرون بکشید.

در واقع انبردست ابزاری است که نقش دست شما را بازی می‌کند تا بتواند با نیروی بیشتر اجسام را خم کند، آن‌ها را نگه دارد، از جایی خارج کند و یا آن‌ها را فشرده کند. همچنین اگر بخواهید برخی از سیم‌ها یا کابل‌ها را نیز برش دهید، انبردست گزینه مناسبی برای شماست. انبردست دو اهرم دارد که به یکدیگر متصل شده‌اند.

از نوک انبردست برای نگه داشتن و یا بیرون کشیدن اجسام کوچک استفاده می‌شود و با قسمت وسط انبر نیز سیم‌ها را برش داد. دسته‌های انبردست دارای یک روکش پلاستیکی هستند. نوک انبردست نیز دارای چند شیار است تا هنگامی که یک شی ریز مثل میخ را با آن نگه می‌دارید، سر نخورد.  

این روکش پلاستیکی علاوه بر این که عایق بسیار خوبی در برابر جریان برق است، به شما کمک می‌کند بتوانید راحت‌ تر انبردست را در میان دست خود نگه دارید. مهمترین کاربرد انبردست در صنعت برق و تاسیسات ساختمان است. در مواردی برای نعل کردن اسب هم از انبردست استفاده می‌شود.

انواع انبردست

انبردست‌ ها انواع مختلفی ندارند و تمامی آن‌ها مکانیزم کاری یکسانی دارند. نحوه ساخت تمامی انبردست‌ها نیز مشابه یکدیگر است. تنها تفاوتی که برای آن‌ها می‌توانیم در نظر بگیریم، سایز است. به این معنا که انبردست‌ها در سایزهای مختلف ساخته می‌شوند.

بهترین برندهای انبردست

تقریبا تمامی برندهایی که در حوزه تولید ابزار آلات دستی فعالیت می‌کنند، انبردست‌ها را نیز در سایزهای مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌نمایند. با این حال برخی از این برندها از متریال بهتری برای ساخت انبردست استفاده می‌کنند.

این برندها در تلاش‌اند تا بالاترین سطح کیفیت و استاندارد را برای محصولات خود ارائه دهند. از این رو به عنوان بهترین برندهای انبردست شناخته می‌شوند. مهمترین این برندها، برندهایی مانند رونیکس، نووا و اینکو هستند.

خرید انبردست و قیمت آن

ابزار آلات دستی، ابزارهایی هستند که نه تنها در صنعت بلکه در کارهای خانگی نیز کاربرد گسترده دارند. انبردست از مهمترین این ابزار آلات است. برای خرید انبردست علاوه بر خرید از فروشگاه‌های معتبر، می‌توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایید. یکی از بهترین فروشگاه‌هایی که در حوزه فروش ابزار آلات دستی به صورت آنلاین فعالیت می‌کند، فروشگاه اینترنتی سازوکار است.

برای خرید و یا اطلاع از قیمت انبردست تنها کافی است به دسته بندی انبردست در سازوکار مراجعه کنید. در این دسته بندی شما می‌توانید لیست متنوعی از انبردست با سایزهای مختلف را مشاهده کرده و خرید خود را به آسانی انجام دهید. سازوکار ارسال سریع دارد و می‌تواند محصول شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست‌تان برساند.