X
X

دستکش ایمنی

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. دستکش ایمنی نیتریل رونیکس مدل RH-9011
  اعلام قیمت و موجودی
 2. دستکش ایمنی لاتکس رونیکس مدل RH-9001
  اعلام قیمت و موجودی
 3. دستکش لاتکس نرمال رونیکس مدل RH-9002
  اعلام قیمت و موجودی
 4. دستکش ایمنی نیتریل اینکو مدل HGNG01
  اعلام قیمت و موجودی
 5. دستکش پی وی سی اینکو مدل INGCO-HGVP02
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستکش ایمنی

هنگام کار با ابزارآلات برقی و شارژی، رعایت اصول ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. اصول ایمنی کار با دستگاه‌ها، به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها گفته می‌شود که با انجام آن‌ها، بیشترین ایمنی برای جان کاربر فراهم می‌شود. هنگام کار با ابزارهای نجاری، برشی، جوشکاری و ...، اولین چیزی که در معرض خطر قرار می‌گیرد، دست‌های شماست. بنابراین محافظت از دست‌ها با استفاده از یک وسیله‌ی ایمن بسیار ضروری است.

دستکش ایمنی ابزار یا وسیله‌ای است که برای محافظت از دست‌ها هنگام کار با دستگاه‌های خطرآفرین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله‌ی مهم و کاربردی از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. دستکش‌های ایمنی متناسب با فرم و قالب دست‌ها طراحی و تولید می‌گردند. هدف از ساخت این دستکش‌ها محافظت از دست‌ها در برابر ضربه، حرارت، برش، مواد شیمیایی و اسیدی و ... است.

انواع دستکش ایمنی

دستکش‌های ایمنی را با توجه به جنس، کاربرد و شغل، می‌توان در سه گروه تقسیم بندی کرد:

دستکش ایمنی ضد برق

دستکش ایمنی ضد برق که به عنوان دستکش ایمنی عایق برق نیز شناخته می‌شود، وسیله‌ای کاربردی است که از برق گرفتگی شما جلوگیری می‌کند. از آنجا که مهندسان برق با سیم‌های برق، دکل‌ها و دستگاه‌های برقی کار می‌کنند، در معرض خطر برق گرفتگی هستند. این دستکش‌ها از جنس لاتکس ساخته می‌شوند و در برابر عبور جریان برق مقاوم‌اند.

دستکش ایمنی ضد برش

دستکش‌های ایمنی ضدبرش نیز دسته‌ی دیگری از دستکش‌های ایمنی هستند که برای کار با دستگاه‌های برشی مانند فرز، فارسی بر، اره میزی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستکش‌ها جنس بسیار محکم و مقاومی دارند و در برابر برش یا پارگی آسیب‌پذیر نیستند.

دستکش ایمنی ضد حرارت

برای کار با دستگاه‌ جوشکاری و یا دیگر دستگاه‌هایی که دست‌های شما را در معرض حرارت بالا و سوزاندن قرار می‌دهند، باید از دستکش ایمنی حرارتی استفاده نمایید. این دستکش‌ها در برابر دمای بالا مقاوم‌اند و از سوختن دست‌های شما جلوگیری می‌کنند.

دستکش ایمنی ضد لغزش

برای کار با دستگاه‌های سنگین مانند بتن‌کن، چکش تخریب و ... که ممکن است لغزش زیادی حین کار داشته باشند، باید از دستکش‌های ایمنی ضد لغزش استفاده نمایید. به کمک این دستکش‌ها می‌توانید این دستگاه‌ها را به محکم در دست بگیرید و با آن‌ها کار کنید.

بهترین برندهای دستکش ایمنی

دستکش‌های ایمنی در انواع و با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید مطابق با کارتان، دستکش مناسب را خریداری نمایید. برندهای رونیکس، اینکو و آروا با استفاده از متریال اولیه باکیفیت و رعایت اصول استاندارد توانسته‌اند دستکش‌های ایمنی خود را با تنوع بالا به بازار عرضه کنند. در حال حاضر این برندها به عنوان بهترین برندهای دستکش ایمنی در بازار ایران شناخته می‌شوند.

قیمت دستکش ایمنی

قیمت دستکش ایمنی معمولا بالا نیست و هرکسی که با ابزار‌ها و دستگاه‌های خطرآفرین کار می‌کند می‌تواند این دستکش‌ها را خریداری نماید. قیمت دستکش ایمنی به عوامل مختلفی مانند برند، جنس و کاربرد آن بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت هر دستکش می‌توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

خرید دستکش ایمنی

برای خرید دستکش ایمنی شما می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین اقدام کنید. قبل از هرچیزی باید با انواع دستکش ایمنی و کاربردهای آن‌ها آشنا باشید و بدانید دستکش مورد نظر را برای چه کاری نیاز دارید. در سازوکار لیست متنوعی از انواع دستکش‌های ایمنی با قیمت‌های مناسب وجود دارد که شما می‌توانید از میان آن‌ها دستکش مناسبی را انتخاب نمایید.

مشاهده بیشتر