X
X

اتو لوله کشی

مشبک لیست

17 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. اتو لوله سبز رونیکس مدل RH-4400
  اعلام قیمت و موجودی
 2. اتو لوله PVC اینکو مدل INGCO-PTWT8001
  اعلام قیمت و موجودی
 3. اتو لوله سبز گوشه زن با لوازم رونیکس مدل RH-4404
  اعلام قیمت و موجودی
 4. اتو لوله سبز 200 وات کرون مدل EH 2204
  اعلام قیمت و موجودی
 5. اتو لوله سبز رونیکس مدل RH-4400i
  اعلام قیمت و موجودی
 6. اتو لوله سبز رونیکس مدل RH-4401
  اعلام قیمت و موجودی
 7. اتو لوله PVC اینکو مدل INGCO-PTWT215002
  اعلام قیمت و موجودی
 8. دستگاه اتو لوله سبز بدون متعلقات رونیکس مدل RH-4403
  اعلام قیمت و موجودی
 9. پخ زن ای جی پی مدل EB24R
  اعلام قیمت و موجودی
 10. دستگاه اتو لوله 1350 وات توسن مدل 7135PWIX
  اعلام قیمت و موجودی
 11. اتو لوله آروا مدل 2301
  اعلام قیمت و موجودی
 12. دستگاه اتو لوله 1350 وات توسن مدل 7135PWIB
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

17 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

اتو لوله کشی

استفاده از لوله‌ ها و پروفیل‌ های فلزی در کشورمان مدت زمان زیادی است که دیگر منسوخ شده است و به جای آن از لوله‌ های پلاستیکی استفاده می‌شود و برای اتصال آن ها نیاز به خرید دستگاه جوش لوله که به اصطلاح آن را اتو لوله می گویند نیز می باشد.

برای خرید این مدل از ابزارهای برقی با ما در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در این خصوص راهنمایی نماییم.  اتو لوله ابزاری است مخصوص جوش لوله، این نوع لوله کشی ها به اتو جوش، اتو سبز، اتو پلاستیک، جوش لوله ، اتو لوله سبز یا اتو جوش لوله سبز نیز شناخته می‌شود.

انواع اتو لوله

نخستین نکته برای خرید دستگاه جوش لوله توجه به وزن آن است.از آن جایی که این مدل از محصولات دارای کاربری بصورت دستی هستند، توجه به وزن آن ها بسیار مهم می باشد. ناگفته نماند وزن کم و یا زیاد این نوع از ابزارهای برقی نیز در حمل و نقل آنان بسیار حائز اهمیت هستند.

مورد بعدی در خصوص انتخاب دستگاه جوش لوله مربوط به توان موتوری محصول می شود. این توان موتوری باید با توجه به قطر لوله ها و همچنین میزان حرارت مورد نیازتان مشخص شود. 

برخی از دستگاه های مخصوص جوش لوله ای دارای دسته ای جدا از بدنه و برخی دیگر دارای بدنه ای با قابلیت در دست گرفتن دستگاه است. انتخاب میان این دو مدل دستگاه بسته به سلیقه و نظر خریدار دارد. با این حال اما یادتان باشد که حتما دسته دستگاهتان خوش طرح باشد تا شما بتوانید با راحتی هرچه بیشتری آن را در دست بگیرید.

خیلی بهتر است که شما به دنبال تهیه کردن یک اتو لوله باشید که مجهز به قابلیت تنظیم حرارت است. بدین ترتیب شما می توانید متناسب با نوع کار و قطر لوله ای که قصد اتصال آن بصورت جوش را دارید، میزان حرارت المنت های دستگاهتان را کم و زیاد نمایید.

برخی از دستگاه های جوش لوله ای مجهز به پایه هایی مخصوص سوار شدن بدنه دستگاه بر روی آن ها هستند. این پایه ها زمانی که شما از دستگاهتان استفاده نمی کنید، به کار آمده و وسیله شما را بر روی خود نگه می دارند.

 برند‌های اتو لوله

با توجه به کاربردی که از دستگاه اتو جوش یا اتو لوله کشی توقع دارید می توانید گزینه مناسبی را انتخاب کنید. برای این کار ابتدا باید درنظر داشته باشید دستگاهی که انتخاب می کنید چه کاربردی باید داشته باشد و از آن برای کجا استفاده خواهید کرد. تمام اتولوله های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید این ابزار فعالیت دارد برند شناخته شده رونیکس است.

قیمت اتو لوله کشی

هرچه بازه توان موتوری یک اتو لوله بیشتر باشد، آن دستگاه از قدرت بالا و در نتیجه قیمت بیشتری برخوردار است.

خرید آنلاین اتو لوله کشی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع اتولوله کشی را گردآوری کرده است. فروش اتولوله کشی یا اتو جوش با توجه به برندهای متنوع و مقایسه محصولات امری بسیار مهم و تخصصی است.برای خرید اینترنتی اتو لوله کشی و اطلاع از قیمت اتو لوله کشی و انواع ابزارآلات برقی و شارژی می توانید پیش از سفارش جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید.

مشاهده بیشتر