X
X

روغن دان

مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. روغن کش دستی رونیکس مدل RH-4310
  اعلام قیمت و موجودی
 2. روغن دان رونیکس 200 سی سی رونیکس مدل RH-4320
  اعلام قیمت و موجودی
 3. گریس پمپ رونیکس مدل RH-4303
  اعلام قیمت و موجودی
 4. روغن دان 350 سی سی رونیکس مدل RH-4331
  اعلام قیمت و موجودی
 5. روغن دان 500 سی سی رونیکس مدل RH-4350
  اعلام قیمت و موجودی
 6. روغن دان رونیکس 300 سی سی رونیکس مدل RH-4330
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

روغن دان 

روغن دان وسیله‌ای است که از آن برای نگهداری انواع روغن‌های کارگاهی استفاده می‌شود. به طور کلیروغن دان به شکلی طراحی می‌شود که علاوه بر وجود یک مخزن برای نگهداری روغن، لوله‌ای برای خارج ساختن روغن از مخزن هم در آن قرار داده شده باشد. ازروغن دان برای جاری کردن روغن روی سطوح و روغن‌کاری پیج و مهره‌ها، ماشین‌هایی مثل چرخ خیاطی، تجهیزات صنعتی مثل اهرم‌ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌شود. لزوم روغن‌کاری تجهیزات و ابزارهای صنعتی باعث شده است که بسیاری از صنایعخرید روغن دان برای کارگاه‌ها خود را لازم و ضروری بدانند.

انواع روغن دان

همان‌طور که اشاره شدروغن دان از یک مخزن و یک نازل یا شلنگ تشکیل شده است. انواع مختلفی ازروغن دان طراحی و تولید می‌شود که در حجم مخزن و نوع نازل با هم تفاوت دارند. به عنوان مثال انواعروغن دان با حجم‌های مختلفی مثل 200 سی‌سی و 300 سی‌سی در بازار وجود دارد. طبیعتا یکی از موضوعات موثر در تعیینقیمت روغن دان همین اندازه‌ و حجم مخزن است که هنگام خرید وفروش روغن دان باید به آن توجه کرد. 

کاربرد روغن دان

روغن دان وسیله‌ای کوچک اما کاربردی است که به صورت دستی کار می‌کند. این ابزار دارای مخزنی کوچک است که برای نگهداری روغن مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور معمول اغلب در هر خانه‌ای یک روغن دان برای انجام عملیات روغن کاری وجود دارد. ممکن است تا به حال لولاهای در را روغن کاری کرده باشید تا از سروصدای آن هنگام باز و بسته کردن بکاهید. از روغن دان برای جاری کردن روغن روی سطوح و روغن‌کاری پیچ و مهره‌ها، ماشین‌هایی مثل چرخ خیاطی، تجهیزات صنعتی مثل اهرم‌ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می‌شود.

بهترین برندهای روغن دان

شرکت‌های مختلفی انواع روغن دان را در ابعاد و اشکال گوناگون تولید و روانه بازار می‌کنند. یکی از معروف‌ترین تولیدکنندگان روغن دان در بازار ایران، شرکت رونیکس است. هر چند ساختار روغن دان بسیار ساده و بدون پیچیدگی است اما با این حال برند رونیکس در تلاش است تا بهترین محصول خود را روانه‌ی بازار کند. از این رو می‌توانیم برند رونیکس را به عنوان بهترین برند روغن دان در بازار ایران بدانیم.

خرید آنلاین روغن دان

خرید آنلاین «روغن دان» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. از این رو فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی برای خرید روغن دان است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

قیمت روغن دان

روغن دان‌ها از برندها و با حجم‌های مختلفی در بازار وجود دارند. قیمت هر کدام از این روغن دان‌ها با توجه به برند، حجم مخزن و جنس بدنه آن با یکدیگر متفاوت است. اگر قصد خرید روغن دان را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جای قیمت، به کیفیت و حجم مخزن آن دقت داشته باشید. با این حال جهت اطلاع از قیمت دقیق روغن دان می‌توانید با کارشناسان فروش ابزارآلات دستی سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر