X
X

کف ساب و موزاییک ساب

مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. ساب بتن ای جی پی مدل SM5
  اعلام قیمت و موجودی
 2. موزاییک ساب 1400 وات پوکا مدل S1805
  اعلام قیمت و موجودی
 3. ساب بتن ای جی پی مدل SM7
  اعلام قیمت و موجودی
 4. ساب دسته بلند ای جی پی مدل LG125
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

کف ساب و موزاییک ساب

اگر در جستجوی روشی آسان برای ساب‌زدن موزاییک‌هایتان هستید تا دیگر ناچار نباشید ساعت‌ها وقت با ارزشتان را  صرف تمیزکردن کف اتاق‌ها با مواد شیمیایی مضر کنید، وقت آن رسیده است که به خرید کف ساب و موزاییک ساب مناسب نیازتان فکر کنید.

اگر باید مساحت بزرگی از کف موزاییکی اتاق‌ها یا کف مغازه و پاساژ را تمیز کنید، با انتخاب کف ساب و موزاییک ساب که ابزار مناسبی برای انجام این عملیات است، می‌توانید در زمان و هزینه‌تان صرفه‌جویی کنید و کف اتاق‌هایتان را برق بیاندازید. استفاده از ماشین‌های موزاییک ساب بسیار کارآمدتر از روش‌های تمیزکردن و ساب دستی بوده و روش کاربرد آنها نیز بسیار آسان‌تر است. لازم نیست اطلاعات زیادی در مورد نحوه استفاده از موم یا پولیش روی کفپوش داشته باشید.

همچنین با کاربرد این ابزار کارآمد دیگر مجبور نخواهید بود تا ساعت‌ها زمانتان را صرف شستشو یا تمیزکردن کفپوش‌های موزاییکی و سنگی با مواد شیمیایی کنید. نتیجه‌ی استفاده از این ابزارهای پولیش و ساب، سطحی است که تمیزکردن آن بسیار آسان‌تر بوده و بهتر در برابر لکه‌ها و انواع آسیب فیزیکی محافظت می‌شود. اگر قیمت موزاییک ساب به نظرتان کمی بالا و غیر منطقی می‌رسد، کافی است به این موضوع فکر کنید که کاربرد این ابزار باعث می‌شود کف اتاق‌هایتان دوام بیشتری داشته باشد و دیگر ناچار نباشید هزینه بالایی را برای تعویض آنها صرف کنید.

این ابزارها شبیه فرز هستند ولی سرعت چرخش کمتری نسبت به فرز دارند. به این نکته نیز توجه کنید که قبل از اجرای پارکت یا لمینت روی کف‌های موزاییکی لازم است از ساب یا لقمه الماسه برای هم‌ترازکردن سطوح سرامیکی استفاده کنید.

انواع کف ساب و موزاییک ساب

انواع مختلفی از موزاییک ساب و کف ساب در بازار موجود هستند؛ از ابزارهای ساب و پولیش کفپوش‌های سخت‌تر و سنگی گرفته تا ماشین‌های چندکاره با تکنولوژی بالا که کف‌های سخت را واکس و ساب می‌زنند، یا برق می‌اندازند و در عین حال فرش‌ها را خشک‌شویی می‌کنند، این ابزار انواع و دامنه کاربرد گسترده‌ای دارد. انواع دستگاه ساب برای تمیزکردن سطوح چوبی، بتنی، موزاییکی، کاشی و سرامیک مناسب هستند.

شناخت نوع کفپوش مورد استفاده، کلید تعیین بهترین پولیشر یا کف ساب بوده، بدین‌صورت که کفپوش‌‌های بتنی،  مرمری، چوبی و موزاییکی به روش‌های مختلفی برای کف‌سابی و پرداخت و در نتیجه ماشین‌های متفاوتی نیاز دارند. استفاده از دستگاه ناسازگار یا نوع نامناسب پد برای ابزار می‌تواند موجب خراب‌شدن کفپوش‌ها شود. موزاییک‌ها نیز انواع مختلفی دارند و از روش‌های مختلفی برای تمیزکردن و ساب زدن آنها استفاده می‌شود.

در این زمینه می‌توان موزاییک‌های سیمانی، شیاردار، سنگ‌دار، پلاکی و شسته را نام برد و برای مثال، ساب زنی برای موزاییک‌های شیاردار توصیه نمی‌شود، چراکه برجستگی یا شیار آنها در حین عملیات ساب‌زنی از بین می‌رود. در عوض برای این موزاییک‌ها باید از روش کفشویی استفاده شود. لازم به ذکر است در برخی از مدل‌های موزاییک ساب نیز قابلیت استفاده از شلنگ آب و کف سابی مرطوب وجود دارد.

همچنین در انواع مختلف کف ساب و موزاییک ساب بسته به برند و مدل، امکان استفاده از پد، برس یا محلول‌های پاک‌کننده وجود دارد. پدهای پولیش دستگاه‌های ساب نیز در انواع مرطوب، خشک و شاین موجود هستند. به طور کلی انواع ماشین‌های ساب و پولیش در انواع دستی، موتوری و سواری تولید و عرضه می‌شوند.

برترین برندهای موزاییک ساب

برندهای پوکا، ای جی پی، متابو، بوش، محک و ... انواع مدل‌های موزاییک ساب را تولید می‌کنند. برای خرید کف ساب و موزاییک ساب لازم است ابتدا با مشخص‌کردن کاربرد مورد نظر در خانه، فروشگاه یا پاساژ، همچنین با مطالعه در مورد برندها و مدل‌های این ابزارها و مشخصات فنی آنها انتخاب بهینه‌ای داشته باشید و با توجه به قیمت موزاییک ساب در انواع و برندهای مختلف و توانایی پرداختتان برای خرید این ابزار پرکاربرد اقدام کنید.

خرید آنلاین موزاییک ساب

موزاییک ساب یکی از ابزارهای مهم و پرکاربرد در مصارف صنعتی و خانگی مختلف بوده و در انواع دستی، موتوری و سواری و قابلیت استفاده از انواع پد یا اتصالات شلنگ برای شستشو و ساب زنی مرطوب توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود. برای خرید موزاییک ساب می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید.

فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی در ایران بوده و موزاییک ساب با برند معتبر در آن موجود است. برای اطلاع از قیمت کف ساب و موزاییک ساب به برچسب قیمت درج‌شده در فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه کنید.

در نهایت با توجه به نوع نیاز، مشخصات هر ابزار و برند و مدل منتخب می‌توانید از مشاوره و راهنمایی تخصصی کارشناسان فروش موزاییک ساب در فروشگاه اینترنتی سازوکار بهره برده و موزاییک ساب متناسب با نیازتان را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر