شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

کیت توپی چندکاره

کیت توپی چندکاره
مشاهده به صورت مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. کیت توپی چندکاره قطر 100 میلی‌متر سی ام تی مدل 692.013.03
    تماس با 02162721
  2. کیت توپی چندکاره قطر 100 میلی‌متر سی ام تی مدل 692.013.07
    تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

کیت توپی چندکاره

کیت توپی چندکاره یکی از انواع توپی فرزهای نجاری بوده که همراه با مجموعه‌ای از انواع تیغه عرضه می‌شود. این توپی بسیار کاربردی بوده و می‌توان تیغه‌های متنوعی را به آن نصب کرد. این ابزار برشی به شکل دو پر طراحی شده و به علت برخورداری از قابلیت نصب انواع مدل‌های تیغه توپی بر روی آن توپی چند کاره نام گرفته است. از توپی چندکاره می‌توان برای فرم‌دهی، شیار، اتصال، پرداخت و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. این توپی از ابزارآلات برشی اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و برای کسانی که به دنبال کاهش هزینه هستند بسیار مناسب است.

انواع کیت توپی چند کاره

توپی فرزهای نجاری به دو دسته الماسه و تیغه قابل تعویض تقسیم می‌شود و کیت توپی چند کاره از خانواده تیغچه قابل تعویض است. این توپی کاربردهای مختلفی دارد و با توجه به نوع تیغه نصب شده بر روی آن برش‌های متفاوتی را روی قطعه کار ایجاد می‌کند. جنس تیغه‌های توپی چندکاره غالبا از فولاد تندبر یا کارباید ساخته شده است.

برترین برندهای کیت توپی چند کاره

توپی چند کاره در برندهای مختلفی در بازار موجود است و می‌توان هم به صورت تک و هم عمده از فروشگاه‌های ابزارآلات تهیه کرد. کمپانی‌های زیادی در داخل و خارج از کشور انواع توپی چند کاره تولید و به بازار عرضه می‌کنند. پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده این نوع توپی شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD) و دامار پلاس است. قیمت توپی چند کاره مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به نوع برند و جنس الماسه  متفاوت است.

خرید کیت توپی چند کاره

ابزارآلات برشی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل انتخاب درست و خرید این نوع محصولات با قیمت و کیفیت مناسب ممکن است برای خریداران کمی چالش برانگیز باشد. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در این فروشگاه انواع توپی چند کاره از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

سوالات رایج درباره توپی چندکاره

آیا تیغه‌های توپی فرز نجاری به تنظیم نیاز دارد؟

توپی از جمله ابزارآلاتی است که برای دقت و ظرافت بیشتر کار به مراقبت و تنظیمات نیاز دارد. تنظیم تیغه‌های توپی کار پیچیده‌ای بوده و به دقت بالایی نیاز دارد. تیغه‌های توپی از جنس بادوام کارباید ساخته شده است و به همین دلیل امکان شکستن آن وجود ندارد؛ اما در صورت ایجاد شکستگی باید تیغه را تیز کرده یا بچرخانید.