X
X

تفنگ چسب حرارتی

مشبک لیست

15 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. تفنگ چسب حرارتی کیفی پروفشنال مدل K-1000K
  اعلام قیمت و موجودی
 2. تفنگ چسب حرارتی سلز مدل 1000 SK
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تفنگ چسب حرارتی 80 وات رونیکس مدل RH-4462
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تفنگ چسب حرارتی 40 وات رونیکس مدل RH-4464
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تفنگ چسب حرارتی 60 وات رونیکس مدل RH-4465
  اعلام قیمت و موجودی
 6. تفنگ چسب حرارتی 40 وات آروا مدل 5120
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تفنگ چسب حرارتی 80 وات آروا مدل 5122
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تفنگ چسب حرارتی 40 وات رونیکس مدل RH-4461
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تفنگ چسب حرارتی 175 وات اشتاینل مدل GLUE FIX
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تفنگ چسب حرارتی 200 وات اشتاینل مدل GLUE MATIC 3002
  اعلام قیمت و موجودی
 11. تفنگ چسب حرارتی 20 وات اینکو مدل INGCO-GG148
  اعلام قیمت و موجودی
 12. تفنگ چسب حرارتی 20 وات رونیکس مدل RH-4463
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

15 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تفنگ چسب حرارتی

دستگاه چسب حرارتی وسیله‌ ای است که برای ذوب کردن و استفاده از چسب حرارتی به کار ‌می‌ رود. دستگاه چسب حرارتی می‌ تواند تقریبا همه مواد مانند پارچه، شیشه، پلاستیک، چوب، اسفنج، فلز، کاغذ و حتی سنگ را بچسباند؛ بنابراین برای ساخت و تعمیر وسایل مختلف در مصارف صنعتی و خانگی کاربرد دارد.

انتخاب نوع مناسب تفنگ حرارتی باید متناسب با نیاز کاری شما باشد. برای مثال، تفنگ چسب حرارتی با میله‌ های نازک‌ تر برای کارهای با دقت زیاد کاربرد دارد.

همچنین تفنگ‌ هایی که جریان برق بالاتر و قابلیت کنترل دما دارند، برای مصارف صنعتی مناسب‌تر هستند. قبل از اقدام به خرید تفنگ چسب حرارتی، پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین نوع آن به موارد زیر توجه کنید.

چگونگی انتخاب تفنگ چسب حرارتی

برای خرید تفنگ چسب حرارتی باید به یک سری نکات توجه کرد که ما در این بخش به موارد مهم اشاره کرده ایم : 

اندازه بدنه تفنگ چسب حرارتی

مزیت تفنگ چسب حرارتی کوچک این است که می‌توان آن را در فضاهای کوچک و محدود استفاده کرد. این نوع تفنگ کنترل بهتری روی مقدار چسب خارج شده از نازل چسب دارد.

از سوی دیگر، تفنگ‌های حرارتی صنعتی مقدار چسب بیشتری را در اختیار شما می‌گذارند. در تفنگ‌های حرارتی صنعتی، چسب سریع‌ تر گرم می‌شود. همچنین امکان استفاده از میله‌های چسب بزرگ‌تر نیز در این تفنگ‌ها وجود دارد.

توان تفنگ چسب حرارتی

هر چه توان تفنگ چسب حرارتی بیشتر باشد، سرعت گرم شدن و گرم ماندن آن نیز بیشتر است. توان بین 10 تا 20 وات برای تفنگ‌ های دم اپایین کافی است، اما از 20 تا بیش از 100 وات برای تفنگ‌ های دما بالا عادی است. بیشتر تفنگ‌ های حرارتی طی 3 تا 5 دقیقه گرم می‌شوند، در حالی که نوع ولتاژ بالای این تفنگ‌ها در کمتر از 90 ثانیه گرم می‌شوند.

انواع تفنگ چسب حرارتی

امروزه انواع مختلفی از دستگاه های چسب حرارتی در بازار موجود است، اما اکثر آنها به دو نوع کلی دما بالا و دما پایین تقسیم می‌شوند.

دستگاه چسب تفنگی دما بالا

این تفنگ‌ ها میله‌ های چسب را تا دمای حدود 190 درجه سانتی گراد حرارت داده و ذوب می‌کنند. به همین دلیل، تفنگ‌های دمابالا برای چسباندن موادی مانند چوب و پلاستیک مناسب‌ تر هستند.

تفنگ‌ های دما بالا برای انجام کارهایی مانند تعمیرات سریع خانه و ساخت وسایل مختلف کاربرد دارند. از سوی دیگر، استفاده از تفنگ‌های حرارتی دمابالا برای مواد ظریف که ممکن است در اثر حرارت زیاد دچار سوختن یا آسیب شوند توصیه نمی‌شوند. همچنین این تفنگ‌ها برای به دلیل خطر سوختگی برای کودکان مناسب نیستند.

دستگاه چسب تفنگی دما پایین

این نوع تفنگ‌ های حرارتی دمای کمتری نسبت به نوع دمابالا ایجاد می‌کنند. تفنگ چسب حرارتی دماپایین، چسب را تا دمای 120 درجه سانتی گراد گرم می‌کند. تفنگ‌های حرارتی دماپایین برای شرایطی که ایمنی در اولویت است ایده‌آل هستند. این تفنگ‌ها برای کارهای هنری و صنایع دستی که از مواد سبک و حساس به گرما استفاده می‌شود، بهترین انتخاب هستند.

خرید تفنگ چسب حرارتی

خرید تفنگ حرارتی با کیفیت به اندازه خرید دستگاه چسب حرارتی مرغوب حائز اهمیت است؛ بنابراین لازم است که این ابزار را از برند های معتبر و شناخته شده خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی سازوکار طیف متنوعی از محصولات برندهای معتبر را عرضه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه محصولات، عکس، مشخصات فنی و نقد و بررسی آنها را مشاهده کرده و اقدام به خرید اینترنتی محصولات موردنظر خود نمایید.

قیمت تفنگ چسب حرارتی

قیمت دستگاه چسب حرارتی بستگی به نوع انتخاب و نیاز شما دارد . برای مثال قیمت دستگاه چسب حرارتی تایوانی و قیمت دستگاه چسب حرارتی صنعتی متفاوت می باشد . سازوکار فروشنده انواع تفنگ چسب حرارتی قیمت مناسب با بهترین برندها می باشد . 

مشاهده بیشتر