X
X

چسب حرارتی

مشبک لیست

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. چسب حرارتی مدل NB 74 بسته یک کیلوگرم
  اعلام قیمت و موجودی
 2. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-250mm-500g
  اعلام قیمت و موجودی
 3. چسب حرارتی باریک کینگ مدل K 73 بسته یک کیلوگرم
  اعلام قیمت و موجودی
 4. چسب حرارتی ضخیم کینگ مدل K 72 بسته یک کیلوگرم
  اعلام قیمت و موجودی
 5. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-250mm-250g
  اعلام قیمت و موجودی
 6. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-250mm-1Kg
  اعلام قیمت و موجودی
 7. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-Crystal-250mm-250g
  اعلام قیمت و موجودی
 8. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-Crystal-250mm-500g
  اعلام قیمت و موجودی
 9. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-Crystal-250mm-1Kg
  اعلام قیمت و موجودی
 10. چسب حرارتی قطر 11mm اشتاینل مدل Glue-Applicators-Color-250mm-250g
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چسب حرارتی

چسب حرارتی نوعی چسب قابل ارتجاع و به اصلاح نرمش پذیر در اثر حرارتاستکه معمولا استوانه ای شکل و در قطر مختلف موجود است. چسب حرارتی به وسیله دستگاهی به نام تفنگ چسب حرارتی یا هویه تفنگی در اثر حرارت ذوب می شود. چسب حرارتی در کارهای هنری، ساخت کاردستی کودکان، ساخت وسایل تزئینی و همچنین کاربردهای صنعتی بسیاری نیز دارد. یکی مزایای چسب حرارتی که باعث استفاده زیاد آن می شود بی رنگ بودن آن پس از خشک شدن و سرد شدن است. همین ویژگی دلیل استفاده از این چسب در کارهای هنری و تزئینی است که زیبایی و تمیزی در درجه اول اهمیت قرار دارد. چسب پس از خروج از هویه تفنگی بسیار داغ است که باعث سوزاندن دست می شود ولی پس از ریخته شدن روی سطح و گذشت چند ثانیه به سرعت سرد و خشک می شود. این چسبها می توانند برای چسباندن چوب، پلاستیک، پارچه، فلز، شیشه، سنگ، کاغذ و خیلی از مواد دیگر استفاده شوند و همچنین قابلیت استفاده به عنوان آب بند و درزگیر را نیز دارند. چسبهای حرارتی یک اتصال بسیار محکم و قوی را ایجاد میکنند و همچنین در صورت تمایل به جدا کردن از سطح به راحتی جدا می شوند و هیچ گونه اثری بر روی سطح باقی نمی گذارند.

انواع چسب حرارتی

چسب حرارتی در کارهای هنری، ساخت کاردستی کودکان، ساخت وسایل تزئینی و همچنین کاربردهای صنعتی بسیاری نیز دارد. یکی مزایای چسب حرارتی که باعث استفاده زیاد آن می شود بی رنگ بودن آن پس از خشک شدن و سرد شدن است. همین ویژگی دلیل استفاده از این چسب در کارهای هنری و تزئینی است که زیبایی و تمیزی در درجه اول اهمیت قرار دارد. این محصول در قطرهای مختلفی از جمله 7، 11 و 12 میلی متر موجود است که با توجه به اندازه هویه تفنگی باید چسب متناسب با آن را انتخاب نمائید. 

برند‌های چسب حرارتی

با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید اره توجه و شناخت انواع آن است. تمام چسب های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. قیمت انواع چسب با توجه به برندهای موجود و میزان کارایی متفاوت است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع چسب فعالیت دارند می توانید بهترین برنده های تولید کننده چسب را در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید. 

انواع چسب ها مختلف در وب سایت سازوکار شامل چسب 123 ، چسب حرارتی ، چسب گرانول ، چسب قطره ای ، چسب نواری ، چسب چوب ، چسب وکیوم ، چسب سیلیکون

خرید آنلاین چسب حرارتی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب حرارتی و انواع محصولات چسب می‌توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت چسب حرارتی و انواع آن را مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر