X
X

چسب سیلیکون

مشبک لیست

43 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. چسب سیلیکون شفاف مپل فیکس مدل Transparent وزن 280 گرم
  اعلام قیمت و موجودی
 2. چسب سیلیکون مپل مکس مدل Silver001 وزن 280 گرم
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تفنگ چسب آکواریوم مپل مکس مدل max01
  اعلام قیمت و موجودی
 4. چسب پلی اورتان سودال مدل 940FC حجم 280 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 5. 12 عدد چسب مونتاژ تایتان مدل 23315V04 حجم 290 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 6. درزگیر سیلیکون ویتو مدل JX8 حجم 260 گرم
  اعلام قیمت و موجودی
 7. چسب سیلیکون واشرساز مزدا کاسپین مدل 6260312711146 حجم 30 گرم
  اعلام قیمت و موجودی
 8. اسپری فوم درزگیر پلی فیکس تایتان مدل 22226V01 حجم 600 گرم
  اعلام قیمت و موجودی
 9. چسب واشرساز سیلیکون تایتان مدل 28156V01 حجم 310 میلی‎‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 10. چسب درزگیر پلی اورتان تایتان مشکی مدل 30548V02 حجم 600 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 11. چسب درزگیر سیلیکون همه کاره دلفین مدل 369339 حجم 280 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 12. چسب سیلیکون آکواریوم تایتان مدل 32086V02 حجم 310 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

43 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

 چسب سیلیکون

چسب سیلیکونی یا همان چسب سیلیکون آب بندی و درزبندی یک فرم ژل مانند از چسب است. این چسب از ترکیب متفاوتی از دیگر مواد شیمیایی آلی مبتنی بر پلیمر ساخته می شود ، پس در دسته ی مواد پلیمری قرار می گیرد به دلیل همین ساختار شیمیایی مختص خود چسب سیلیکون از مقاومت بالایی برخوردار است که هم در دماهای بالا و هم در دماهای پایین قابل استفاده می باشند. چسب سیلیکونی نسبت به چسب ها یک تفاوت عمده دارند و آن قدرت پایین تر و حالت کششی یا کشسانی بیشتر است.از آنجا که هدف اصلی چسب سیلیکون ، آب بندی و درزبندی کردن است به همین علت بر خلاف برخی از چسب ها ، این چسب نیاز به خشک شدن به معنای واقعی دارد اما خشک شدن آن لزوما دشوار نیست اما صبر داشتن لازم است . این چسب در هوای سرد ، گرم و مرطوب به خوبی عمل میکند ، بهترین دمای مورد نیاز برای چسبیدن و خشک شدن بین ۵ درجه سانتی گراد تا ۴۰ درجه و رطوبت لازم بین ۵% تا ۹۵% چسبیدن و خشک شدن بستگی به ضخامت چسب دارد ، شروع خشک شدن را معمولا با تشکیل یک پوسته بر روی آن می توان تشخیص داد برای برای یک ضخامت چسب که به محل مورد نظر زده باشیم اگر در حد چند میلیمتر باشد معمولا ۲۴ ساعت زمان برای خشک شدن نیاز است و هرچه ضخامت آن بیشتر باشد بسته به شرایط محیطی و آب هوایی برای خشک شدن دارد گاهی تا ۴۸ ساعت زمان نیاز دارد. با توجه به تنش سطحی کم آنها نمی توان چسب سیلیکونی را رنگ آمیزی کرد.

انواع چسب سیلیکون

برای اینکه دسته‌بندی چسب‌های سیلیکونی ساده‌تر شود، تولیدکننده‌ها این چسب‌ها را بر اساس محدوده ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی شان دسته‌بندی می‌کنند و برای هر دسته نیز از یک رنگ مشخص استفاده می‌کنند. در حقیقت قبل از اینکه به سراغ خرید این چسب بروید، بهتر است بدانید که دنبال چه استفاده‌ای هستید و چه انتظاری از چسب فوق دارید. سپس بر اساس این انتظارها چسب مورد نظر خود را انتخاب کنید. چسب سیلیکونی بیرنگ این نوع شفاف بوده و برای درزگیری شیشه ساختمان , اکواریوم, کارکذاشتن آینه و….کاربرد دارد. چسب آکواریوم مشکی این نوع با عنوان چسب ماشین شناخته شده و برای نصب شیشه خودرو استفاده می شود .چسب سیلیکونی سفید از این نوع چسب با توجه به نامش در وان حمام , سایر سطوح سفید و چینی استفاده می شود .چسب آکواریوم قرمز این نوع چسب با عنوان چسب واشر نیز شناخته می شود این نوع به دلیل  مقاومت در حرارت , عدم واکنش در برابر مواد شیمیایی در مصارف صنعتی کاربرد دارد .

برند‌های چسب سیلیکون

با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون این محصول اولین نکته برای خرید چسب سیلیکون توجه و شناخت انواع آن است. تمام چسب های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. چسب سیلیکون حرارتی یک درزگیر دائم و مقاوم در برابر حرارت است قیمت انواع چسب سیلیکون با توجه به برندهای موجود و میزان کارایی متفاوت است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع چسب فعالیت دارند می توان به برندهایی مانند دلفین، کاسپین، تایتان و مپل فکس اشاره کرد.

انواع چسب ها مختلف در وب سایت سازوکار شامل چسب 123 ، چسب حرارتی ، چسب گرانول ، چسب قطره ای ، چسب نواری ، چسب چوب ، چسب وکیوم ، چسب سیلیکون

 

خرید چسب سیلیکون

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب سیلیکون و انواع محصولات چسب می‌توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت چسب سیلیکون و انواع آن را مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر