X
X

قیچی

مشبک لیست

20 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. قیچی لوله PVC معمولی رونیکس مدل RH-3201
  اعلام قیمت و موجودی
 2. قیچی سیم بر اینکو مدل INGCO-HES02855
  اعلام قیمت و موجودی
 3. قیچی ورق برچپ بر رونیکس مدل RH-3906
  اعلام قیمت و موجودی
 4. قیچی ورق بر مستقیم بر رونیکس مدل RH-3904
  اعلام قیمت و موجودی
 5. قیچی ورق بر راست بر رونیکس مدل RH-3905
  اعلام قیمت و موجودی
 6. قیچی ورق بر 10 اینچ اینکو مدل HTSN2610S
  اعلام قیمت و موجودی
 7. قیچی لوله PVC سوپر رونیکس مدل RH-3203
  اعلام قیمت و موجودی
 8. مفتول بر 600 میلی متر رونیکس مدل RH-3303
  اعلام قیمت و موجودی
 9. مفتول بر 750 میلی متر رونیکس مدل RH-3304
  اعلام قیمت و موجودی
 10. مفتول بر 900 میلی متر رونیکس مدل RH-3305
  اعلام قیمت و موجودی
 11. قیچی ورق بر مستقیم بر رونیکس مدل RH-3901
  اعلام قیمت و موجودی
 12. قیچی ورق بر راست بر رونیکس مدل RH-3902
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

20 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

قیچی

واژه‌ ی قیچی برای همه‌ ی ما یادآور بریدن و ایجاد برش در مواد مختلف است. در واقع مهمترین و تنها کاربرد قیچی، ایجاد برش است. قیچی‌ ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از انواع قیچی دارای کاربرد‌های مختلفی هستند.

هر یک از این قیچی‌ ها برای برش نوع خاصی از مواد به کار گرفته می‌شوند. با این حال مکانیزم و شیوه‌ی عملکرد تمامی قیچی‌ ها با یکدیگر مشابه است. تاریخچه‌ ی اختراع قیچی به زمان‌های بسیار دور برمی‌گردد. در گذشته قیچی‌ ها تنوع حال حاضر را نداشتند اما به مرور زمان تنوع قیچی‌ها افزایش یافته و قیچی‌ها با کاربردها و انواع مختلف تولید شده‌اند.

انواع قیچی

قیچی‌ ها انواع مختلفی دارند. در واقع این انواع مختلف با توجه به متریالی که برش می‌دهند، مشخص می‌شود. مهمترین انواع قیچی به شرح زیر است:

قیچی باغبانی

قیچی‌ های باغبانی برای برش شاخه‌ ها و هرس کردن آن‌ها به کار می‌روند. این قیچی‌ها هم به صورت دستی و هم به صورت شارژی در بازار موجود هستند.

قیچی لوله PVC

از این قیچی برای برش انواع لوله‌ های پلاستیکی و شلنگ‌های لاستیکی استفاده می‌شود. این قیچی‌ها دارای تیغه‌ای فولادی هستند که موجب افزایش کیفیت برش می‌شود.

قیچی ورق بر

از قیچی‌های ورق بر، برای ایجاد برش در انواع ورق‌های فلزی و گالوانیزه استفاده می‌شود. این قیچی‌ها تیغه‌ای بسیار تیز و مستحکم دارند که انواع برش در ورق‌های فلزی را ممکن می‌سازد. قیچی‌های ورق بر هم به صورت چپ بر و هم به صورت راست بر در بازار یافت می‌شوند.

قیچی سیم بر

قیچی‌های سیم بر دسته‌ای از قیچی‌ ها هستند که برای برش سیم‌ های مختلف به کار می‌روند. این قیچی‌ها در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند.

قیچی مفتول بر

قیچی‌ های مفتول بر نیز همانطور که نامشان پیداست برای ایجاد برش در مفتول‌ها استفاده می‌‌شوند و دارای قدرت برش بسیار خوبی هستند.

بهترین برندهای قیچی

تقریبا می‌توانیم بگوییم اکثر برندهایی که در حوزه طراحی و تولید ابزار دستی فعال هستند، انواع قیچی‌ها را نیز تولید می‌کنند. نکته‌ی قابل توجه این است که برخی برندها برای ساخحت قیچی‌ها از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌ کنند که این موجب دوام بیشتر قیچی و کیفیت برش بهتر می‌شود.

برندهایی مانند رونیکس، نووا، آروا و اینکو در زمره بهترین سازندگان انواع قیچی وجود دارند. شما می‌ توانید با مراجعه به سایت سازوکار برای خرید قیچی مورد نظر خود از این برندها، اقدام نمایید.

خرید قیچی و قیمت آن

هنگام خرید قیچی باید توجه کنید که آن را برای برش چه چیزی لازم دارید. زیرا قیمت قیچی به عوامل مختلفی بستگی دارد. هرچه قیچی از برند بهتری باشد و از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد، قیمت بالاتری دارد.

علاوه بر این قیچی‌ های برقی نسبت به قیچی‌های دستی، قیمت بیشتری دارند. برای خرید قیچی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه کنید. در سازوکار تنوع بالایی از قیچی‌های صنعتی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به صورت دقیق بررسی کرده و خرید خود را در چند دقیقه کوتاه نهایی کنید.

مشاهده بیشتر