X
X

چکش

مشبک لیست

32 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. چکش دوشاخ 500 گرمی رونیکس مدل RH-4751
  اعلام قیمت و موجودی
 2. چکش مهندسی 2000 گرمی آروا مدل 4236
  اعلام قیمت و موجودی
 3. چکش مهندسی 500 گرمی رونیکس مدل RH-4713
  اعلام قیمت و موجودی
 4. چکش دوشاخ 250 گرمی رونیکس مدل RH-4726
  اعلام قیمت و موجودی
 5. چکش مهندسی 300 گرمی رونیکس مدل RH-4712
  اعلام قیمت و موجودی
 6. چکش مهندسی 1000 گرمی رونیکس مدل RH-4715
  اعلام قیمت و موجودی
 7. چکش دو شاخ 500 گرمی آروا مدل 4231
  اعلام قیمت و موجودی
 8. چکش دو شاخ 250 گرمی آروا مدل 4230
  اعلام قیمت و موجودی
 9. چکش مهندسی 1500 گرمی آروا مدل 4235
  اعلام قیمت و موجودی
 10. چکش مهندسی 300 گرمی آیرون مکس مدل IM-MH02
  اعلام قیمت و موجودی
 11. چکش مهندسی 500 گرمی آروا مدل 4233
  اعلام قیمت و موجودی
 12. چکش مهندسی 800 گرمی رونیکس مدل RH-4714
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

32 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چکش

چکش یکی از پرکاربرد‌ترین ابزارهای ساخت بشر است و همیشه بازار خرید وفروش چکش پر رونق بوده است. البته هر چکشی کارایی خاص خود را دارد و متناسب با آن طراحی و تولید می‌شود اما به طور کلی می‌توان گفت که یکچکش، از هر نوعی که باشد، یک ساختار مشخص دارد.چکش معمولا از یک دسته چوبی، فلزی یا پلاستیکی ساخته شده است یک بخش ضربه‌زننده دارد که از آن برای کوبیدن میخ در اجسام یا جا انداختن وسایل استفاده می‌شود. 

انواع چکش

چکش‌‌ها به طور کلی به دو نوع سبک و سنگین تقسیم‌ می‌شوند. این تقسیم‌بندی، که برای انواع مختلفچکش انجام می‌شود، به وزن بخش ضربه‌زننده چکش بستگی و نقش مهمی در تعیین قیمت چکش دارد. بنابراین اگر بخش بالایی و سر یک چکش سنگین باشد به آن چکش سنگین می‌گوییم و اگر وزن آن کم باشد در دسته چکش‌های سبک قرار می‌گیرد. چکش در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شود و هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد. از نظر جنس می‌توان این گروه از ابزار دستی را به سه دسته فلزی، پلاستیکی و چوبی طبقه بندی کرد. انواع چکش‌ها در صنعت چوب و منبت کاری شامل موارد زیر است:

چکش لاستیکی

از چکش‌های نرم بوده و در کارهای ظریفی استفاده می‌شود که نیازی به ضربه محکم ندارد. به عنوان مثال برای ایجاد ضربه در منبت کاری، اتصال دوبل چوبی و...

چکش حکاکی

چکش حکاکی بسته به نوع کاربرد در جنس‌های مختلف تولید می‌شود و برای حکاکی روی چوب، سنگ، فلز و... به کار می‌رود.

چکش تخم مرغی

که به آن چکش سرگرد هم می‌گویند برای انجام کارهایی چون خمیده کردن فلزات، اتصال و بستن پرچ به کار می‌رود.

چکش فیبری

نیز از خانواده چکش‌های نرم بوده و غالبا در جنس‌های فیبری، چوبی و شیشه‌ای موجود است. از این چکش برای کارهای ظریف و ایجاد ضربه به سطوح شکننده و حساس استفاده می‌شود.

کوبه منبت کاری

از جنس چوب بوده و در اشکال دایره‌ای، مربع و... تولید می‌شود. از این ابزار علاوه بر ایجاد طرح و منبت روی چوب و همینطور ایجاد اتصالات دوبل و میخ چوبی استفاده می‌شود.

بهترین برندهای چکش

شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا هستند که انواع ابزارآلات دستی را با کیفیت‌های مختلف ساخته و روانه بازار می‌کنند. از معروف‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی چکش می‌توان به شرکت‌های نووا (Nova)، رونیکس (Ronix)، آیرون مکس، اینکو (Ingco) و  آروا (Arva) اشاره کرد. این برندها را می‌توانیم به عنوان بهترین برندهای چکش بدانیم. هرکدام از این برند‌ها ویژگی خاص خود را دارند که ما هنگام خرید چکش باید به آن توجه کنیم.

خرید آنلاین چکش

خرید آنلاین «چکش» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

قیمت چکش

قیمت چکش، یک عدد دقیق و ثابت نیست؛ بلکه قیمت این ابزار نیز مانند دیگر ابزارهای دستی به جنس، کیفیت و برند آن بستگی دارد. اگر می‌خواهید از قیمت انواع چکش به صورت دقیق اطلاع داشته باشید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر