X
X

رنگ

مشبک لیست

24 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. پاک کننده سوپر راکسی مدل 225870حجم 500 گرم
  اعلام قیمت و موجودی
 2. اسپری روان کننده گامی مدل WD-40 حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 3. اسپری روان کننده امبروسول مدل G001-400 حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 4. اسپری فوم پاک کن تایتان مدل 23982V01 حجم 500 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 5. اسپری رنگ مشکی اکوسرویس مدل HOT 600 حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 6. اسپری پاک کننده سیلیکون سودال مدل 119708-ZTRA حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 7. اسپری تفلون سودال مدل 119705-ZTRA حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 8. اسپری پاک کننده چرب ناهید مدل CONTACT 60 حجم 300 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 9. اسپری زینک ویکون مدل 11000400-39 حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 10. اسپری تمیزکننده ورث مدل 0893121 حجم 400 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 11. اسپری جوشکاری اوکی مدل C02 حجم 300 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
 12. اسپری پاک کننده خشک ناهید مدل TUNER 600 حجم 300 میلی‌لیتر
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

24 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

رنگ و انواع رنگ 

رنگ از فرمولی شیمیایی تهیه می‌شود و محصولی با انعطاف پذیری و چسبندگی بالا، براقیت و دوام عالی است. رنگ با سرعت خشک شدن بالا، کیفیت مطلوب و براقیت از پرمصرف ترین رنگ‌ها برای رنگ آمیزی ساختمان و مصنوعات چوبی است. از این محصول برای رنگ آمیزی مبلمان، پارکت چوبی، درب‌های چوبی، نرده‌های چوبی، میز و صندلی استفاده می‌شود. رنگ چوب انواع مختلفی دارد و روش‌های مختلفی برای اجرای رنگ چوب وجود دارد. اولین سوالی که برای هر کس پیش می‌آید انتخاب رنگ مناسب برای پروژه چوبی و نحوه ااعمال آن روی چوب است. انتخاب رنگ مناسب به نوع سازه، شرایط آب و هوایی، سلیقه و … بستگی دارد. 

تینر

تینر نوعی رقیق کننده بوده و از ترکیب چند حلال با یکدیگر ساخته شده است. این ماده بر اساس نوع رنگ انتخاب شده و حلال مناسبی برای آماده کردن رنگ است و میزان ترکیب این محصول با رنگ به سطح مورد نظر، غلظت رنگ، ابزار رنگ آمیزی، شرایط جوی و آب و هوایی دارد. از مصارف عمده تینر فوری در صنعت چوب و رنگ آمیزی مبلمان است. تینر می‌تواند در بهبود خواص رنگ کارایی به سزایی دارد و انتخاب یک ماده درست می‌تواند روی خاصیت برس خوری، قابلیت اسپری، سرعت خشک شدن لایه رنگ و بسیاری خواص دیگر رنگ تاثیر به سزایی داشته باشد.

تینر باید با توجه به نوع رنگ انتخاب شود که نشان دهنده درصد خلوص، کیفیت پالایش و تمیزی ظروف آنها است. بعضی از انواع رنگ تنها در تینر مخصوصی حل می‌شوند.قدرت حلالیت تینر همان قابلیت و میزان رقیق کنندگی آن است؛ به عبارتی دیگر هر چه قدرت حلالیت آن بیشتر باشد با میزان کمتری، رنگ رقیق تر و روانتر می‌شود. سرعت تبخیر تینر با زمان خشک شدن رنگ رابطه مستقیم دارد؛ زیرا با تشکیل لایه رنگ روی سطح تینر باید به تدریج تبخیر و از روی سطح خارج شود.

نقطه اشتعال هر مایع قابل احتراق، پایین ترین درجه حرارتی است که بخارات آن مایع با شعله یا جرقه کوچک مشتعل می‌شود. نقطه اشتعال تینر تعیین کننده شدت خطر آتش سوزی است که درهنگام انبار داری، حمل یا در هنگام استفاده از تینر باید میزان نقطه اشتعال آن مورد توجه قرار گیرد. تینر علاوه بر خطر اشتعال، از لحاظ زیست محیطی نیز برای انسان و محیط خطرناک بوده زیرا روغن‌های طبیعی را در خود حل می‌کنند و موجب آسیب و ناراحتی‌های پوستی شده و از طریق پوست جذب بدن می‌شوند. علاوه بر این تنفس بخارات این ماده می‌تواند سبب آسیب‌های جدی شود.

برند‌های رنگ

برای انتخاب رنگ مناسب از نظر جنس و نوع رنگ از کارشناسان کمک بگیرید. برای اینکه از نتیجه کار نقاشی ساختمان خود راضی و مطمئن باشید کار را به افراد متخصص و ماهر بسپارید. با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون انتخاب این محصول نیازمند دقت و حساسیت زیادی است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع رنگ فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  دلفین، امبروسول، سودال و لاکسیل 

خرید آنلاین رنگ

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب و انواع محصولات رنگ می‌توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت رنگ و انواع آن را مشاهده نمایید. قیمت رنگ ساختمانی و اجرای آن به عوامل زیادی بستگی دارد و به طور کلی دو بخش هزینه‌ی خرید رنگ و دستمزد نقاش را شامل می‌شود. هزینه نقاشی ساختمان بر حسب مترمربع محاسبه می‌شود.

مشاهده بیشتر