X
X

آچار بکس ( جعبه بکس )

مشبک لیست

55 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. ست 44 عددی بکس 1.2 و 1.4 اینچ اینکو مدل HKTS42441
  اعلام قیمت و موجودی
 2. جعبه بکس 14 عددی سری E رونیکس مدل RH-2695 ستاره ای ترکیبی
  اعلام قیمت و موجودی
 3. آچار بکس 1.4 اینچ اینکو مدل HKTS14451 ست 45 عددی
  اعلام قیمت و موجودی
 4. بکس دسته تی 14 میلی متر نووا مدل NTS-7614
  اعلام قیمت و موجودی
 5. بکس دسته تی 13 میلی متر نووا مدل NTS-7613
  اعلام قیمت و موجودی
 6. بکس دسته تی 12 میلی متر نووا مدل NTS-7612
  اعلام قیمت و موجودی
 7. بکس دسته تی 10 میلی متر نووا مدل NTS-7610
  اعلام قیمت و موجودی
 8. بکس دسته تی 8 میلی متر نووا مدل NTS-7608
  اعلام قیمت و موجودی
 9. ست بکس همه کاره نووا مدل NTS-7402 سایز 9-21 میلی متر
  اعلام قیمت و موجودی
 10. جعبه بکس 260 پارچه نووا مدل NTS-7000 سایز 1/2 اینچ
  اعلام قیمت و موجودی
 11. بکس تکی 1.2 اینچ اینکو مدل INGCO-HHAST12193L
  اعلام قیمت و موجودی
 12. بکس تکی 1.2 اینچ اینکو مدل INGCO-HHAST12173L
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

55 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

آچار بکس (جعبه بکس)

سابقه استفاده از ابزاری به نام آچار به قرن پانزدهم میلادی برمی‌گردد و سابقا از این ابزار برای تنظیم انواع گیره و لباس‌های زرهی استفاده می‌شد. امروزه آچارهای متنوعی توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند و اگرچه لازم نیست تمام انواع این ابزار دستی را تهیه کنید، اما وجود حداقل یک نوع آچار در هر جعبه ابزاری ضروری است تا همیشه بتوانید از آچار متناسب با پروژه‌تان استفاده کنید.

آچار نوعی ابزار دستی ساده است که برای چرخاندن اتصال‌ دهنده‌های چرخشی نظیر پیچ و مهره مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیز قابلیت گیرش این اتصال‌دهنده‌ها را دارد تا از چرخش آنها جلوگیری کند. چه یک صنعتگر حرفه‌ای باشید و چه فردی عادی، باید آچار مناسب پروژه یا کارهای خانگی‌تان را انتخاب کنید.

 آچار بکس، آچار جغجغه‌ ای یا مهره‌ پیچ حلقه‌ای یکی از انواع آچار با انتهای بسته است و دهانه آن دقیقا شبیه حلقه بوده و برای گیرش پیچ و مهره از آن استفاده می‌شود. این آچار ساختاری یکسره دارد، انتهای آن کمی زاویه‌دار است و تعداد شیارهای داخل دهانه این ابزار می‌تواند چهار، شش، هشت، دوازده یا شانزده شیار باشد. این شیارها برای گیرش بهتر سطح اتصال‌دهنده‌ها طراحی شده‌اند.

هرچه تعداد شیارهای رینگ داخلی آچار بیشتر باشد، به‌خصوص در فضاهای محدود راحت‌تر می‌توانید پیچ یا مهره را بچرخانید. از آچار بکس با 12 شیار برای مهره‌های شش‌ضلعی یا مربعی استفاده شده و آچارهای دارای 8 و 16 شیار نیز برای اعضای مربعی‌شکل مناسب هستند.

جعبه بکس معمولا گیرش بیشتری نسبت به آچارهای با انتهای باز دارد. فک‌های آچار بکس پایه بلند نیز باعث می‌شوند این ابزار برای چرخاندن مهره‌هایی که دسترسی به آنها با آچار سر تخت مشکل است، مناسب باشد. اما به این نکته نیز توجه کنید که در شرایط خاصی حتی از این آچار نیز نمی‌توان استفاده کرد؛ چراکه آچار باید بتواند روی انتهای پیچ و مهره بلغزد.

انواع جعبه بکس

جعبه بکس در انواع مختلف و به‌ صورت ابزار دستی، ابزار بادی و ابزارآلات برقی و شارژی در برندها و مدل‌های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. آچار بکس حاوی سری استوانه‌ ای به نام بکس بوده و محیط داخلی سری‌ ها از چهار تا شانزده شیار متغیر هستند.

جعبه‌ بکس با تعداد و سایزهای مختلف سری آچار توسط برندهای مختلف ارائه می‌شود. جنس سری‌ها یا بکس‌های ابزار دستی عمدتا از کروم وانادیوم بوده و برای اتصال به اهرم آچار بکس دستی از آنها استفاده می‌شود.

آچار بکس با توجه به سایز پایه و در نتیجه، دسترسی به پیچ و مهره‌ی مورد نظر در دو نوع بکس پایه بلند و پایه کوتاه تقسیم‌ بندی می‌شود. انواع بکس بادی نیز با توجه به وزن و ابعاد ابزار، حداکثر گشتاور، سرعت چرخش آزاد، سایز دنباله ورودی، مصرف باد، نوع آلیاژ سری و ... کارایی متفاوتی دارند و معمولا حاوی سری‌های ضخیم و با شش شیار هستند.

سری‌های بکس بادی تیره‌رنگ بوده، از نوع فشار قوی هستند و برای گشتاورهای بالا طراحی شده‌اند. انواع بکس شارژی و تفنگی از لحاظ ویژگی‌هایی نظیر منبع تغذیه، سایز شفت، ولتاژ ورودی و گشتاور، حداکثر سرعت ضربه بر دقیقه، طراحی بدنه، مقاومت به آب و ... در برندها و مدل‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند.

بهترین مارک جعبه بکس

برندهای دامار، بوش، رونیکس ، شپخ ، اینکو و ... از جمله معتبرترین برندهایی هستند که در زمینه ساخت و عرضه انواع آچار بکس فعالیت دارند و در بازار ایران موجود هستند. برای خرید آچار بکس ابتدا کاربرد مورد نظرتان را مشخص کنید و سپس با توجه به برندهای موجود در بازار و قیمت آچار بکس گزینه مناسب را انتخاب کنید.

  خرید آچار بکس

جعبه بکس حاوی سری حلقه‌ای یا جغجغه‌ای بوده و این سری‌ها در سایزها یا تعداد شیارهای مختلف تولید می‌شوند. برای خرید آچار بکس در انواع و برندهای مختلف می‌توانید با مراجعه به ابزارفروشی‌ ها یا جستجوی اینترنتی و انتخاب فروشگاه مجازی معتبر ابزار مناسب نیازتان را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از معتبرترین و کامل‌ترین فروشگاه‌های مجازی ایران بوده و انواع ابزارآلات دستی، برقی و شارژی و همچنین ماشین آلات مختلف در آن عرضه شده و به فروش می‌رسند.

قیمت آچار بکس

اگر قصد خرید آچار بکس را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار و با توجه به برچسب قیمت آچار بکس که برای انواع مدل‌های دستی، بادی و شارژی آن درج شده و نیز با استفاده از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب فروش آچار بکس در سایت برای خرید این ابزار کاربردی اقدام کنید.

مشاهده بیشتر