پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

چسب نواری

مشاهده به صورت مشبک لیست

11 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. چسب نواری کاغذی S3 مدل 50 میلی‌متر بسته 12 عددی
  موجود شد خبر بده
 2. چسب نواری کاغذی S3 مدل 25 میلی‌متر بسته 12 عددی
  موجود شد خبر بده
 3. چسب نواری کاغذی 2.5 سانتی‌متر ویتو مدل masking-2.5cm بسته 12 عددی
  موجود شد خبر بده
 4. چسب نواری کاغذی 5 سانتی‌متر ویتو مدل masking-5cm بسته 6 عددی
  موجود شد خبر بده
 5. چسب نواری پهن اندیکا عرض 5 سانتی مدل nonsound
  موجود شد خبر بده
 6. چسب نواری پهن اندیکا مدل 616005 عرض 5 سانتی‌متر - بسته 6 عددی
  موجود شد خبر بده
 7. چسب نواری پهن اندیکا مدل nonsound عرض 5 سانتی‌متر - بسته 6 عددی
  موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

11 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

چسب نواری و کاربردهای آن

ساده ترین تعریفی که از چسب می توان داشت توانایی نگهداشتن مواد در کنار یکدیگر است. چسب در واقع با ایجاد اتصال سطحی مانع جدا شدن سطوح می­شود. واژه چسب عموما برای هر ماده آلی که پیوند چسبی ایجاد می­کند استفاده می­شود. چسب نواری در زندگی روزمره در صنایع مختلف کاربردهای اساسی و قابل توجهی دارد، تعجبی ندارد که محصولاتی متنوع، و با کیفیت‌های مختلف تحت عنوان چسب نواری به بازار عرضه شده وموجود است. این مسئله باعث می‌شود که انتخاب از بین انواع آن دشوار گردد. به همین منظور لازم است که در خرید چسب نواری به نکاتی توجه کنیم. مواردی مانند سختی و دوام  و مقاومت در برابر گرما و رطوبت از نکات مهمی است که بهتر است در زمان خرید به آن توجه نماییم. یکی از ویژگی‌های مهم برای چسب خاصیت قابل بازیافت آن است که در برخی از چسب‌ها وجود دارد.

انواع چسب نواری

به طور معمول چسب نواری در دو نوع چسب نواری شفاف،کاغذی و فانتزی پهن و باریک معرفی می شود. چسب نواری شفاف از دو بخش فیلم سلفون یا قسمت پلاستیکی، مایع چسب و رزین تشکیل شده است.کیفیت نوار چسب تولیدی به عوامل متعددی بستگی دارد.کیفیت و ضخامت سلفون و نوع رزین و ضخامت چسب استفاده شده در این محصول از عوامل تعیین کننده است. این عوامل در نهایت با کیفیت و قیمت تمام شده چسب نواری تولید شده ارتباط مستقیم دارد. فیلم پلاستیک نوار چسب می تواند در ضخامت های گوناگون تولید شود. همچنین مایع چسب می تواند ترکیبات و ضخامت های متفاوت داشته باشد به این ترتیب با تغییر فاکتورهای فوق انواع بسیار متفاوتی از نوار چسب‌ها تولید می شود.

برترین برند‌های چسب نواری

با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون انتخاب این محصول نیازمند دقت و حساسیت زیادی است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع چسب فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  ویتو (Vito)، اس (S3)و اندیکا (Endica).

خرید آنلاین چسب نواری

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب نواری پهن و انواع محصولات چسب می‌توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت چسب نواری و انواع آن را مشاهده نمایید.