X
X

چسب نواری

مشبک لیست

29 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. چسب برزنتی S1 مدل all weather - Blue25 - رنگ آبی
  اعلام قیمت و موجودی
 2. چسب نواری کاغذی پهن 48 میلی‌متر اندیکا مدل E48
  اعلام قیمت و موجودی
 3. چسب نواری پهن اندیکا عرض 5 سانتی مدل nonsound
  اعلام قیمت و موجودی
 4. چسب نواری کاغذی پهن 38 میلی‌متر اندیکا مدل E38
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 5. RABO43 نوار چسب کریستال رابو بنفش 48 میلی‌متر مدل
  اعلام قیمت و موجودی
 6. چسب نواری کاغذی باریک 19 میلی‌متر اندیکا مدل E19
  اعلام قیمت و موجودی
 7. چسب برزنتی S1 مدل all weather - رنگ سفید
  اعلام قیمت و موجودی
 8. چسب نواری کاغذی پهن 48 میلی‌متر اندیکا مدل E48-50
  اعلام قیمت و موجودی
 9. چسب نواری کاغذی باریک 24 میلی‌متر اندیکا مدل E24
  اعلام قیمت و موجودی
 10. RABO45 نوار چسب کریستال رابو سبز 48 میلی‌متر مدل
  اعلام قیمت و موجودی
 11. Super Crystal نوار چسب کریستال جانسون عرض 5 سانتی‌مترمدل
  اعلام قیمت و موجودی
 12. RABO40 نوار چسب کریستال رابو زرد 48 میلی‌متر مدل
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

29 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چسب نواری 

چسب نواری شامل یک روکش یا حامل است، که این روکش یا حامل می تواند کاغذ، نوار پلاستیکی، فویل و یا موارد دیگر باشد. بر روی این روکش یک ماده چسبنده کشیده می شود؛ که البته ماده چسبنده هم بنا بر ماده مورد استفاده، انواع مختلف و متنوعی دارد. به طور عمده چسب های نواری، همان دسته چسب هایی هستند که همه ما با آن ها آشنایی داریم، یعنی چسب هایی که با یک فشار کوچک بر محل مورد نظر کشیده و نصب می شوند. اما برخی از چسب های نواری هم هستند که باید در موقع استفاده، گرما رسانی یا حتی رطوبت رسانی شوند.

انواع چسب نواری 

به طور معمول چسب نواری در دو نوع چسب نواری شفاف،کاغذی و فانتزی پهن و باریک معرفی می شود. چسب نواری شفاف از دو بخش فیلم سلفون یا قسمت پلاستیکی، مایع چسب و رزین تشکیل شده است.کیفیت نوار چسب تولیدی به عوامل متعددی بستگی دارد.کیفیت و ضخامت سلفون و نوع رزین و ضخامت چسب استفاده شده در این محصول از عوامل تعیین کننده است. این عوامل در نهایت با کیفیت و قیمت تمام شده چسب نواری تولید شده ارتباط مستقیم دارد. فیلم پلاستیک نوار چسب می تواند در ضخامت های گوناگون تولید شود. همچنین مایع چسب می تواند ترکیبات و ضخامت های متفاوت داشته باشد به این ترتیب با تغییر فاکتورهای فوق انواع بسیار متفاوتی از نوار چسب‌ها تولید می شود.

برند‌های چسب نواری

با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون انتخاب این محصول نیازمند دقت و حساسیت زیادی است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع چسب فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  ویتو (Vito)، اس (S3)و اندیکا (Endica).

انواع چسب ها مختلف در وب سایت سازوکار شامل چسب 123 ، چسب حرارتی ، چسب گرانول ، چسب قطره ای ، چسب نواری ، چسب چوب ، چسب وکیوم ، چسب سیلیکون

خرید آنلاین چسب نواری

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب نواری و انواع محصولات چسب می‌توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت چسب نواری و انواع آن را می توانید به راحتی در سایت سازوکار مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر