پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

خرید اره

مشاهده به صورت مشبک لیست

101 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. فارسی بر ترکیبی فمی مدل TR 250-i
  موجود شد خبر بده
 2. فارسی بر فمی مدل XXX EVO ALU
  موجود شد خبر بده
 3. اره میزی فکس مدل F36-528A
  موجود شد خبر بده
 4. فارسی بر کشویی فمی مدل TR 1025DB
  موجود شد خبر بده
 5. اره افقی بر 1100 وات بوش مدل GSA 1100 E
  موجود شد خبر بده
 6. اره عمودبر 90 میلی‌متر بوش مدل GST 90 BE
  موجود شد خبر بده
 7. اره عمودبر 150 میلی‌متر بوش مدل GST 150 BCE
  موجود شد خبر بده
 8. پروفیل بر 2400 وات بوش مدل GCO 14-24 J
  موجود شد خبر بده
 9. فارسی بر فکس مدل F36-259DB
  موجود شد خبر بده
 10. فارسی بر ترکیبی فکس مدل F36-078
  موجود شد خبر بده
 11. فارسی بر 12اینچی بازویی بوش مدل GCM 12 GDL
  موجود شد خبر بده
 12. اره میزی بوش مدل GTS 10 XC
  موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

101 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

خرید اره

یکی از مهم‌ترین ابزارآلات نجاری اره است که از گذشته تا کنون در گذر زمان و تغییر تکنولوژی تغییرات بسیار زیادی کرده است؛ در واقع سیر توسعه‌ی صنعت ابزار، از تبدیل اره‌های دستی کوچک به ماشین‌آلات صنعتی بزرگ تا دستگاه‌های کوچک شارژی برای حمل و نقل آسان‌تر، روند رو به رشدی داشته است. ره‌های مخصوص هر حوزه با توجه به جنس قطعه کار و نوع کاربرد متفاوت است. تعداد دندانه در هر اینچ یکی از شاخصه‌های انتخاب اره است؛ هرچه تعداد دندانه بیشتر و اندازه‌ی آن ریزتر باشد، برش دقیق‌ و تمیزتر خواهد بود و بالعکس. از دندانه‌های ریز برای سطوح سخت‌تر استفاده می‌شود و دندانه‌های درشت‌تر برای برش سطوح نرم کاربرد دارد. معمولاً نتیجه‌ی کار با اره‌های دندانه درشت به تمیزی دندانه‌های ریز نخواهد بود.

انواع مختلف اره

انواع متفاوتی از اره ها که برای نجاری مورد استفاده هستند، شکل بهبود یافته محصولات سنتی هستند و برخی از آن ها توسط ذهن‌های خلاق جدیدا طراحی شده‌اند و کار برش چوب را ساده‌تر می کنند. اره های مختلف و متنوعی در بازار وجود دارد که بنا به نیاز کاربران ساخته شده اند. برخی از این آنها دستی و برخی دیگر برقی، برخی جنبه عمومی دارند و برخی دیگر جنبه تخصصی. اره های چوب بر شامل عمودبر، همه کاره، فارسی بر، گردبر، میزی، افق بر و ... است.

 برند‌های اره

با توجه به انواع متفاوت اره و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید اره توجه و شناخت انواع آن است. تمام اره های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. قیمت انواع اره با توجه به برندهای موجود و میزان کارایی متفاوت است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  دامار (Damar)بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix)و شپخ  (Scheppach).

خرید آنلاین اره

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع اره را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی اره می‌توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. اره که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید  با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.