X
X

ماسک جوشکاری

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. کلاه ماسک جوشکاری اتوماتیک آروا مدل 8203
    اعلام قیمت و موجودی
  2. ماسک جوشکاری اتوماتیک اینکو مدل INGCO-AHM009
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

ماسک جوشکاری

در حالی که ممکن است جوشکاری کاری آسان و راحت به نظر برسد، اما در این فرآیند مسائل زیادی دخیل است. زیرا در طی عمل جوشکاری اتصال دو فلز به یکدیگر از طریق استفاده مؤثر از گرما و فشار انجام می‌شود. به این ترتیب، مهم است که اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید تا نه تنها ایمنی خود، بلکه ایمنی دیگران را نیز تضمین کنید. چه یک جوشکار حرفه ای یا یک تازه کار باشید، الزامی است که از وسایلی استفاده کنید که از چشم و سر شما در حین کار محافظت کنند. لوازم ایمنی جوشکاری مختلفی مانند عینک و ماسک جوشکاری وجود دارند که برای کمک به شما در این زمینه طراحی شده‌اند. در این بین استفاده از ماسک جوشکاری می‌توانید ایمنی کامل را برای سر و صورت شما فراهم نماید.
ماسک جوشکاری نوعی پوشش سر است که برای محافظت از سر و صورت و چشم‌ها در برابر جرقه طراحی شده است. با توجه به اینکه بیشتر صدمات سر و چشم ناشی از جرقه و اشعه ماوراء بنفش است که عموماً در حین جوشکاری یا هنگام استفاده از دستگاه برش پلاسما ایجاد می‌شوند، استفاده از این ماسک بسیار حیاتی است.

انواع ماسک جوشکاری

انواع ماسک جوشکاری تنها ممکن است در ابعاد، رنگ و جنس با یکدیگر متفاوت باشند. زیرا تمامی ماسک‌های جوشکاری کار مشابهی را انجام می‌دهند. جوشکاری یک کار مبتنی بر دقت و بینایی خوب است. بدون محافظت از چشم، ممکن است به قرنیه آسیب وارد کنید، که می‌تواند منجر به آسیب جبران ناپذیر چشم و از دست دادن بینایی شود. همچنین یک ماسک جوشکاری ایمن می تواند موهای شما را از سوختن در طول فرآیند جوش محافظت کند.

بهترین برندهای ماسک جوشکاری

برندهای مختلفی در بازار هستند که انواع ماسک جوشکاری را با کیفیت‌های مختلف روانه بازار می‌کنند. از آنجا که استفاده از تجهیزات مناسب و باکیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است به شما توصیه می‌کنیم این تجهیزات ایمنی را از برندهای معتبر تهیه نمایید. در حال حاضر برندهای آروا و اینکو در شمار بهترین برندهای ماسک جوشکاری در بازار ایران هستند.

خرید ماسک جوشکاری

مانند بسیاری از تجهیزات ایمنی دیگر، چندین گزینه مختلف برای خرید ماسک جوشکاری مناسب وجود دارد. برخی از گزینه‌های محبوب‌تر عبارتند از کلاه‌های تاریک‌کننده خودکار که نیازی به بازکردن درب دید با تغییر شرایط نوری یا مشاهده واضح یک شخص یا یک شی ندارند. این نوع کلاه‌ها موهبتی برای اکثر جوشکاران هستند، زیرا به آنها اجازه می‌دهند از فشار گردن جلوگیری کنند و کارآمدتر کار کنند.
برای خرید ماسک جوشکاری علاوه بر مراجعه حضوری به فروشگاه‌های مرتبط می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین نیز خرید خود را انجام دهید. فرروشگاه اینترنتی سازوکار ارائه دهنده انواع ماسک جوشکاری از برندهای معتبر است. شما می‌توانید با توجه به وسیله‌ای که نیاز دارید، انواع مختلف را در سایت سازوکار بررسی و با یکدیگر مقایسه کنید. سپس کافی است تنها با چند کلیک خرید خود را نهایی کنید.

قیمت ماسک جوشکاری

قیمت ماسک‌های جوشکاری با توجه به جنس، ابعاد و همچنین کاربرد و برند آن، متفاوت است. مهم است که ماسکی را انتخاب کنید که پوشیدن آن راحت باشد. این امر به ویژه در صورتی مهم است که چندین ساعت در یک روز کار کنید. خوشبختانه، بسیاری از ماسک‌های جوشکاری امروزی طیف وسیعی از اندازه‌های دید را ارائه می‌کنند تا حتی سخت‌گیرترین جوشکارها را راضی نمایند.جهت کسب اطلاعات دقیق می‌توانید متناسب با آنچه مد نظر دارید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.
مشاهده بیشتر