X
X

انبر کلاغی

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
    • % off 8
    انبر کلاغی اتومات رونیکس مدل RH-1430
    بود ‎439,800 تومان قیمت ویژه ‎404,616 تومان
مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

انبر کلاغی

انبرهای کلاغی انبرهایی با فک‌های دندانه دار هستند که اجسام صاف، مربع، گرد یا شش ضلعی را میگیرند. فک‌های این انبرها را می‌توان با حرکت دادن رج منحنی در شیار مورد نظر در پنج موقعیت قرار داد. انبر کلاغی بزرگ اغلب برای نگه داشتن لوله‌ها استفاده می‌شود. در این انبرها، فک‌ها موازی می‌مانند و چسبندگی بهتری نسبت به انبردست‌های معمولی دارند.

استفاده از کلاغی به یک روش ساده انجام می‌شود. در حالی که انبر در بیشترین حالت باز است، فک ها را روی جسمی که قرار است نگه دارید، قرار دهید. سپس باید تصمیم بگیرید که کدام شیار بهترین موقعیت را به شما می‌‎دهد و بعد دسته‌ها را فشار دهید تا انبر جسم را بگیرد.

انبر کلاغی چه کاربردی دارد؟

انبر کلاغی بیشتر در لوله کشی و سایر مشاغلی که شامل کار با لوله یا سایر اشیاء گرد هستند، استفاده می‌شود. این نوع انبر برای انجام کارهایی مانند سفت کردن اتصال لوله، تنظیم آبگرمکن یا محکم کردن سیم‌های شل مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، انبر کلاغی که در بازار با نام انبر زبانه و شیار نیز شناخته می‌شود، برای نگه داشتن اشیاء دیگر به طور ایمن کاربرد دارد. به همین دلیل می‌توانیم این نوع انبر را در زمره ابزارهای همه کاره به شمار آوریم.

قبل از استفاده از انبر کلاغی برای اولین بار، مهم است که بدانید چگونه آن را به درستی تنظیم کنید. به این منظور که باید باز کردن یا بستن فک را بلد باشید تا به شیئی که با آن کار می کنید، آسیب وارد نشود.

نکات مهم کار با انبر کلاغی

انبر کلاغی در اندازه‌های مختلفی در بازار وجود دارد، بنابراین حتماً انبری را انتخاب کنید که برای کاری که انجام می‌دهید، مناسب باشد. شما می‌توانید این اطلاعات را روی خود ابزار و یا بروشور آن پیدا کنید. مطمئن شوید که انبر انتخابی شما  به راحتی در اطراف جسمی که با آن کار می‌کنید، قرار می‌گیرد.

قبل از استفاده از انبر کلاغی، باید موقعیت فک را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. برای انجام این کار، به سادگی ابزار را با چرخاندن دسته ها در جهت مخالف باز یا بسته کنید. تنظیم فک می‌تواند در حین کار شما در صورت نیاز انجام شود؛ بنابراین مهم است که با نحوه انجام این تنظیمات سریع و آسان آشنا شوید.

انواع انبر کلاغی

همانطور که گفتیم انبرهای کلاغی در بازار با اندازه‌های گوناگون یافت می‌شوند. به صورت کلی می‌توانیم بگوییم تمامی انبر کلاغی‌های موجود در بازار یک کار را انجام می‌دهند و شکلی مشابه دارند. تفاوت‌هایی که میان انواع انبر کلاغی وجود دارد در اندازه، جنس و برند آن‌هاست.

بهترین برند انبر کلاغی

برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که انواع ابزار دستی را به مشتریان عرضه می‌کنند. برخی از این برندها با رعایت اصول استاندارد تولید ابزارهای دستی، استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب و توجه به ارگونومیک بودن، ابزارهایی را تولید می‌کنند که مطابق نیاز مشتریان باشند. در این بین مانند رونیکس به عنوان بهترین برند انبر کلاغی در بازار ابزار شناخته می‌شود.

خرید انبر کلاغی

برای خرید انبر کلاغی علاوه بر روش مراجعه حضوری به بازار، می‌توانید به صورت آنلاین نیز خرید خود را انجام دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با تکیه بر دانش متخصصان خود و همکاری با برندهای معتبر و نام آشنا بهترین ابزارهای دستی را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

قیمت انبر کلاغی

قیمت انبر کلاغی، یک عدد دقیق و ثابت نیست؛ بلکه قیمت این ابزار نیز مانند دیگر ابزارهای دستی به جنس، کیفیت و برند آن بستگی دارد. اگر می‌خواهید از قیمت انبر کلاغی به صورت دقیق اطلاع داشته باشید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر