X
X

قفل فرمان ماشین

مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • قفل پدال L700 نووا مدل NTL 8205
   ‎848,000 تومان
   • % off 8
   قفل فرمان خودرو رونیکس مدل RH-4240
   بود ‎998,800 تومان قیمت ویژه ‎918,896 تومان
   • قفل فرمان L400 نووا مدل NTL 8200
    ‎768,000 تومان
   • قفل فرمان L600 دوبل نووا مدل NTL 8204
    اعلام قیمت و موجودی
   • قفل فرمان و پدال L800 نووا مدل NTL 8206
    اعلام قیمت و موجودی
   • قفل فرمان بیسبالی L900 نووا مدل NTL 8207
    اعلام قیمت و موجودی
   مشبک لیست

   6 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   قفل فرمان ماشین

   قفل فرمان یک مکانیزم بازدارنده در برابر سرقت‌ فیزیکی را ارائه می‌دهد. قفل فرمان میله‌ای فلزی است که برای جلوگیری از چرخش فرمان به آن متصل می‌شود. قفل فرمان فقط با یک کلید اختصاصی باز می‌شود. بنابراین هر کسی که کلید نداشته باشد، نمی‌تواند رانندگی کند. قفل کردن فرمان دو قسمت دارد و دارای مکانیزم قفل و ساختار خارجی برای اتصال مستقیم به فرمان است.

   انواع قفل فرمان

   انواع قفل فرمان در حالت کلی تفاوت عمده‌ای با یکدیگر ندارند. به این معنا که انواع قفل فرمان به صورت مشابه با یکدیگر برای قفل کردن فرمان خودرو و جلوگیری از سرقت آن به کار گرفته می‌شوند. قفل فرمان به این صورت عمل می‌کند که فرمان را در جای خود با استفاده از یک میله بلند قفل کرده و خم شدن فرمان را بدون برداشتن میله غیرممکن می‌نماید. برخی از مدل‌های قفل فرمان دارای نوار قفل پدال ترمز نیز هستند. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر یک از این مدل‌ها را انتخاب نمایید.

   بهترین برندهای قفل فرمان

   محافظت از خودروی شما در برابر سرقت از مهمترین دغدغه‌های شماست. قفل‌های فرمان در اکثر موارد کار می‌کنند، بنابراین راهی ایمن برای جلوگیری از سرقت وسیله نقلیه شما هستند.

   در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که مدل‌های مختلف قفل فرمان را عرضه می‌کنند. با این حال برخی از برندهای معروف مانند رونیکس و نووا با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و اصول استاندارد توانسته‌اند قفل فرمان‌هایی با کیفیت بالا تولید نماید. به همین دلیل این برندها به عنوان بهترین برندهای قفل فرمان شناخته می‌شوند.

   خرید قفل فرمان

   برای خرید قفل فرمان می‌توانید به دو روش آنلاین و حضوری اقدام نمایید. در روش حضوری می‌توانید محصول را از نزدیک مشاهده کرده و سپس خریداری نمایید. نکته‌ی مهم این است که خرید حضوری مستلزم صرف وقت و انرژی است. در خرید آنلاین شما می‌‌توانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، بدون اینکه از خانه بیرون بروید. فروشگاه اینترنتی سازوکار لیستی از قفل فرمان‌های متنوع با بهترین برندها ارائه می‌دهد.

   قیمت قفل فرمان

   به صورت کلی نمی‌توانیم یک عدد را برای قیمت قفل فرمان بیان کنیم. زیرا قیمت قفل فرمان به عوامل مختلفی مانند جنس، برند، عملکرد و ... بستگی دارد.

   مشاهده بیشتر