X
X

عینک ایمنی

مشبک لیست

12 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. عینک ایمنی آروا مدل 8115
  اعلام قیمت و موجودی
 2. عینک ایمنی رونیکس مدل RH-9022
  اعلام قیمت و موجودی
 3. عینک ایمنی آروا مدل 8118
  اعلام قیمت و موجودی
 4. عینک ایمنی آروا مدل 8113
  اعلام قیمت و موجودی
 5. عینک ایمنی رونیکس مدل RH-9026
  اعلام قیمت و موجودی
 6. عینک ایمنی جوشکاری اتوماتیک اینکو مدل AHM111
  اعلام قیمت و موجودی
 7. عینک ایمنی جوشکاری اینکو مدل HSG07
  اعلام قیمت و موجودی
 8. عینک ایمنی رونیکس مدل RH-9025
  اعلام قیمت و موجودی
 9. عینک ایمنی اینکو مدل INGCO-HSG04
  اعلام قیمت و موجودی
 10. عینک ایمنی دودی اینکو مدل INGCO-HSG06
  اعلام قیمت و موجودی
 11. عینک ایمنی جوشکاری آروا مدل 8120
  اعلام قیمت و موجودی
 12. عینک ایمنی دودی رونیکس مدل RH-9023
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

12 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

عینک ایمنی

محافظت از چشم‌ها در حین کار بسیار ضروری است به نحوی که می‌توانیم بگوییم بیش از هر نوع ایمنی دیگر اهمیت دارد. استفاده از عینک ایمنی مناسب از چشمان شما محافظت می‌کند و تمرکز شما را روی کار بهبود می‌بخشد. چه در خانه کار کنید و چه در جاهای دیگر مانند کارگاه‌ها و کارخانه‌ها، باید از عینک ایمنی برای محافظت از چشمان خود استفاده کنید، اگر:
شما از مواد شیمیایی مضر یا سایر موادی استفاده می‌کنید که می توانند وارد چشم شما شده و به آن‌ها آسیب برسانند.
شما درگیر هر فعالیتی هستید که باعث تولید زباله یا ذرات دیگری می‌شود که می‌توانند در هوا معلق شوند.
فعالیت شما شامل پرتابه‌ها یا موارد دیگری است که می‌توانند به صورت شما اصابت کرده و وارد چشم شوند.

استفاده از عینک ایمنی چه فایده‌ای دارد؟

بر اساس گزارش موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی هر روزه افراد زیادی دچار آسیب های چشمی ناشی از کار می‌شوند که نیاز به مراقبت‌های پزشکی دارند. به گفته متخصصان پزشکی، انجام اقدامات احتیاطی کافی مانند استفاده از عینک ایمنی مناسب می‌تواند از شدت این آسیب ها بکاهد یا تقریباً تا 90 درصد از آن‌ها را به طور کامل پیشگیری کند.
اصطلاح "عینک ایمنی" برای عینک‌های محافظ استفاده می شود که با استانداردهای صنعتی مطابقت دارند. این عینک‌ها باید پارامترهای خاصی را داشته باشند تا بتوانند نقش محافظت از چشم‌ها را به خوبی ایفا نمایند. متخصصان ایمنی از تمامی فعالان در حوزه‌های صنعتی می‌خواهند که داز محافظ چشم و صورت استفاده کنند. برخی از صنایع با خطر بالای صدمات چشمی شامل لوله کشی، تعمیر خودرو، ساخت و ساز، معدن، نجاری، جوشکاری و کارهای برقی هستند.

انواع عینک ایمنی

انواع مختلفی از عینک‌های ایمنی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به موقعیتی که در آن هستید و متناسب با نیازهای شخصی خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

عینک ایمنی تهویه‌دار

برخی از عینک‌های ایمنی دارای سیستم تهویه هستند. این عینک‌ها دریچه‌هایی دارند که موجب گردش هوا درون عینک شده و ایجاد بخار جلوگیری کنند. این عینک‌ها به راحتی در اطراف چشم قرار می‌گیرند و معمولاً برای جلوگیری از ورود هر شی خارجی به چشم استفاده می‌شوند.

عینک ایمنی جوشکاری

این عینک‌ها به نحوی طراحی شده‌اند تا از آسیب رسیدن به چشم در هنگام انجام عملیات جوشکاری، جلوگیری نمایند. لایه محافظ این عینک‌ها از فیبر ولکانیزه یا فایبرگلاس تشکیل شده است و لنز آن‌ها از شیشه فیلتر شده استفاده می‌کند. عینک‌های جوشکاری از چشم‌ها در برابر جرقه‌های پرتاب شونده و بقایای فلزی تولید شده در حین فعالیت های جوشکاری، لحیم کاری و برش محافظت می‌کنند. این عینک‌ها همچنین از چشمان شما در برابر سوختگی ناشی از تابش نور مادون قرمز یا تابشی در حین عملیات جوشکاری و لحیم کاری محافظت می‌کنند.

عینک بدون هواکش

این عینک‌ها دریچه‌ی هوا ندارند و معمولاً هوابند هستند و برای جلوگیری از ورود هوا به ناحیه اطراف چشم شما طراحی شده‌اند. این عینک‌ها هنگام کار در محیط های شیمیایی محافظت بهتری دارند، زیرا از ورود بخارهای مضر جلوگیری می‌کنند. عینک‌های بدون تهویه معمولاً با پوشش ضد بخار عرضه می‎شوند تا از جمع شدن بخار در حین کار جلوگیری کنند.

بهترین برندهای عینک ایمنی

عینک‌های ایمنی در انواع و با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید مطابق با کارتان، عینک مناسب را خریداری نمایید. برندهای رونیکس، اینکو و آروا با استفاده از متریال اولیه باکیفیت و رعایت اصول استاندارد توانسته‌اند انواع عینک‌های ایمنی خود را با تنوع بالا به بازار عرضه کنند. در حال حاضر این برندها به عنوان بهترین برندهای عینک ایمنی در بازار ایران شناخته می‌شوند.

خرید عینک ایمنی

برای خرید عینک ایمنی شما می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین اقدام کنید. قبل از هرچیزی باید با انواع عینک ایمنی و کاربردهای آن‌ها آشنا باشید و بدانید عینک مورد نظر را برای چه کاری نیاز دارید. در سازوکار لیست متنوعی از انواع عینک‌های ایمنی با قیمت‌های مناسب وجود دارد که شما می‌توانید از میان آن‌ها عینک مناسبی را انتخاب نمایید.

قیمت عینک ایمنی

قیمت عینک ایمنی معمولا بالا نیست و هرکسی که با مواد، ابزار‌ها و دستگاه‌های خطرآفرین کار می‌کند می‌تواند این عینک‌ها را خریداری نماید. قیمت عینک ایمنی به عوامل مختلفی مانند برند، جنس و کاربرد آن بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت هر کدام از انواع عینک ایمنی می‌توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.
مشاهده بیشتر