پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

فرز مینیاتوری

فیلتر
گزینه‌های خرید
مشاهده به صورت مشبک لیست

8 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. فرز مینیاتوری 175 وات درمل مدل 4000-1/45
  موجود شد خبر بده
 2. فرز انگشتی 28000 دور گلو بلند بوش مدل GGS 28 LCE
  موجود شد خبر بده
 3. فرز انگشتی بوش مدل GGS 28 CE
  موجود شد خبر بده
 4. فرز انگشتی گلو بلند کرون مدل CT13307
  موجود شد خبر بده
 5. فرز انگشتی گلو کوتاه کرون مدل CT13308
  موجود شد خبر بده
 6. کیت فرز مینیاتوری رونیکس مدل 3402
  موجود شد خبر بده
 7. فرز انگشتی گلو کوتاه دامار مدل DM7032M
  موجود شد خبر بده
 8. فرز انگشتی گلو بلند رونیکس مدل 3303
  موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

8 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

 فرز مینیاتوری و فرز انگشتی

کار فرز انگشتی شباهت زیادی به سنگ مستقیم دارد با این تفاوت که در این دستگاه به‌جای دیسک، سری با عملکردی مشابه دریل قرار می‌گیرد. سری که برای سنگ‌زنی در فرز انگشتی استفاده می‌شود بسیار کوچک بوده و برای سایش و صاف کردن لبه فلزات سخت بسیار مناسب است. فرز مینیاتوری نیز نوعی فرز انگشتی است که کاربرد آن تنها به صنعت محدود نمی‌شود و از آن در کارهای مختلف خانگی هم استفاده می‌شود. ساختار فرز مینیاتوری ساده بوده و می‌توانید با نصب ابزار و تیغه‌های مختلف از آن برای کارهای مختلف استفاده کنید. فرز مینیاتوری برای کارهای ظریف و کوچک با دقت بالا مانند زنگ زدایی و رنگ برداری فلرات، تیز کردن ابزار، برش اتصالات مختلف، حکاکی و… بسیار مناسب است.

انواع فرز مینیاتوری و انگشتی

فرز مینیاتوری ابزاری سبک و کوچک بوده، این ابزار به گونه ای طراحی شده که کاربر آن را مانند قلم در دست خود بگیرد. باید دقت داشت که فرز مینیاتوری با فرز انگشتی متفاوت بوده، فرز مینیاتوری ابزاری سبک و از قدرت کمتری نسبت به فرز انگشتی برخوردار است. فرز انگشتی وزن بیشتر و قدرت بالاتری نسبت به فرز مینیاتوری دارد. باید توجه داشت که کاربرد این دو ابزار با یک دیگر متفاوت بوده چراکه فرز مینیاتوری برای کارهای ظریف و فرز انگشتی برای کارهای نیازمند به قدرت بیشتر طراحی شده است. زمان استفاده از فرز مینیاتوری باید دقت داشت که شلنگ آن تاب یا خمیدگی نداشته باشد چرا که کیفیت کار را پایین می‌آورد.  فرز مینیاتوری به همراه تعدادی متعلقات ارائه می‌شود که شامل صفحه سنباده، پولیش، مته، رابط کولت و ابزار های برش و حکاکی است. ارائه تعداد این ابزاها در برندهای مختلف، متفاوت است.

فرز مینیاتوری و انگشتی

با توجه به انواع متفاوت فرز و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید فرز انگشنی توجه و شناخت انوع آن است. تمام فرزهای موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و مناسب ترین قیمت فرز مینیاتوری را در سایت ساز و کار مشاهده کنید. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix)و کرون (Crown).

خرید آنلاین فرز مینیاتوری

با توجه به انواع متفاوت فرز مینیاتوری و کاربردهای گوناگون این ابزار قیمت فرز مینیاتوری و فرز انگشتی متفاوت است. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع فرز را گردآوری کرده است. برای خرید آنلاین  فرز انگشتی می توانید پیش از سفارش جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید.