X
X

انبر پرچ

مشبک لیست

14 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. انبر پرچ اکو رونیکس مدل RH-1607
  اعلام قیمت و موجودی
 2. انبر پرچ سوپر رونیکس مدل RH-1602
  اعلام قیمت و موجودی
 3. انبر پرچ رونیکس مدل RH-1606
  اعلام قیمت و موجودی
 4. انبر پرچ دستی رونیکس مدل RH-1608
  اعلام قیمت و موجودی
 5. انبر پرچ دستی نووا مدل NTR-2003
  اعلام قیمت و موجودی
 6. انبر پرچ رونیکس مدل RH-1605
  اعلام قیمت و موجودی
 7. انبر پرچ دستی مدل مگا نووا مدل NTR-2000
  اعلام قیمت و موجودی
 8. انبر پرچ اپتیما رونیکس مدل RH-1601
  اعلام قیمت و موجودی
 9. انبر پرچ الفا نووا مدل 2005
  اعلام قیمت و موجودی
 10. انبر پرچ دستی مدل کلاسیک نووا مدل NTR-2001
  اعلام قیمت و موجودی
 11. انبر پرچ سوپر نووا مدل 2006
  اعلام قیمت و موجودی
 12. انبر پرچ کروم رونیکس مدل RH-1603
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

14 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

انبر پرچ

برای متصل کردن دو ورق آهنی به یکدیگر لازم است با استفاده از ابزاری خاصی به نام انبر پرچ این کار را انجام دهید. این اتصال را در اصطلاح به نام پرچ کردن می‌شناسند از این نام این ابزار پرچ کن یا انبر پرچ است. چیزی که موجب این اتصال می‌شود، میخ پرچ است. میخ‌های پرچ در اندازه‌‌های مختلف ساخته می‌شوند و این میخ‌ها به صورت دستی یا به صورت بادی پرچ می‌شوند.

رایج‌ ترین سایزهای این میخ‌ها 3،5 و 7 است. مکانیزم کاری انبرهای پرچ به این صورت است که انبرها دارای قسمتی به نام پستانک هستند. میخ‌ها درون پستانک قرار می‌گیرند و آماده می‌شوند تا عملیات پرچ انجام شود. از انبر‌های پرچ هم برای انجام کارهای صنعتی و هم برای انجام کارهای خانگی استفاده می‌شود.

انبر پرچ بادی برای انجام کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از انبر پرچ دستی برای انجام مصارف خانگی استفاده می‌شود. علت این امر این است که برای عمل کردن انبر پرچ بادی به کمپرسور باد نیاز است.

کمپرسور باد فضای زیادی را اشغال می‌کند و همچنین قدرت زیادی در پرچ کردن دارد. بنابراین استفاده از پرچ کن بادی برای مصارف خانگی مناسب نیست. انبر پرچ‌های دستی برای انجام امور خانگی قدرت مناسبی دارند و هرچه دسته‌ی آن‌ها بلندتر باشد، راحت‌تر می‌توان با آن‌ها کار کرد. نکته‌ی جالب توجه برای استفاده از انبر پرچ این است که باید توجه کنید قطر میخ پرچ با قطر پستانک متناسب باشد.

انواع انبر پرچ

انبرهای پرچ دارای دو نوع بادی و دستی هستند:

انبر پرچ بادی

مکانیزم انبر پرچ بادی به این صورت است که این انبر با استفاده از کمپرسور بادی عملیات پرچ کردن را انجام می‌دهد. این انبرها از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل برای مصارف صنعتی به کار گرفته می‌شوند. پستانک این نوع انبرها دارای سری با قطرهای مختلف است. لذا برای میخ‌ها با قطرهای مختلف می‌توان از این انبرها استفاده کرد.

انبر پرچ دستی

نوع دیگر انبارهای پرچ، نوع دستی آن‌ها است. این انبرها با نیرویی که از طرف دست به آن‌ها وارد می‌شود، عمل می‌کنند. از این نوع انبرها بیشتر برای انجام کارهای سبک و مصارف خانگی استفاده می‌شود.

بهترین برندهای انبر پرچ

انبرهای پرچ توسط اکثر تولیدکنندگان ابزار آلات دستی تولید می‌شوند. با این برخی از شرکت‌های فعال در این حوزه، انبرهای پرچ بادی و دستی را با سطح بالاتری از کیفیت و استاندارد می‌سازند و به بازار ابزار عرضه می‌کنند. بهترین برندهای انبر پرچ، برندهایی مانند رونیکس و نووا هستند. از آنجا که تمامی محصولات در سازوکار به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد کشور می‌شوند، می‌توانید از اصل بودن کالاها اطمینان حاصل کنید.

خرید انبر پرچ و قیمت آن

 برای خرید انبر پرچ به صورت آنلاین می‌توانید به فروشگاه آنلاین سازوکار مراجعه نمایید. سازوکار یک فروشگاه اینترنتی فعال در حوزه فروش ابزار و یراق آلات است. این فروشگاه با بهره گیری از نیروی متخصص تلاش می‌کند تا کالای اصل را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد. بنابراین سازوکار مرجع مناسبی برای اطلاع از قیمت انبر پرچ است.

 

مشاهده بیشتر